Eventy na serwerze CoOp

Dział w pełni poświęcony grze w necie. Miejsce na ustawki, propozycje i pomoc.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, ServerAdmin

Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

28 sie 2017, 21:07

Witajcie

Gadałem ostatnio z EvilT-ModZ odnośnie rozwoju serwerów CoOp i prosił mnie abym zapytał Was o to czy bylibyście zainteresowani niestandardowymi Eventami na naszych serwerach.
Wyglądałoby to mniej więcej w ten sposób, że wybieralibyśmy jakiś z modów dostępnych w Steam-owanym Workshop-ie a następnie ja odpalałby go na serwerze CoOp.
Przykładowo gdyby wybór padł na Kropka, to zostałby on uruchomiony na serwerze, oraz byłby dostępny przez jakiś czas.
Ciężko nie zauważyć, że zainteresowanie trybem kooperacji opartym o to co oferuje wersja podstawowa Gry, już każdemu się znudził.
Dlatego wychodzimy na przeciw z propozycją urozmaicenia trybu CoOp, o modyfikacje które powinny zachęcić Was do korzystania z serwera.
Korzystając z okazji chcemy zachęcić tych, którzy dotychczas nie kupili edycji Steam, do kupienia jej bądź skontaktowania się RWS z prośbą o otrzymanie klucza, ponieważ udostępnia on je tylko i wyłącznie wymagając przy tym posiadania oryginalnej non-steamowej wersji.


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

28 sie 2017, 21:27

Ja na to jak na lato! ;)


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

28 sie 2017, 21:28

Skoro ma to być coś co sprawi że gracze pozostaną przy Nicks Co-op na długo, to jak najbardziej propsuję.
Co do otrzymania klucza od RWS, to bardzo ciekawe. Im się nudzi z tymi grami czy co? Kasa im wystarczy? :):

No cóż, przynajmniej nie są tacy skąpi jak Ubisoft, czy nawet Cockstar Games.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 sie 2017, 00:55

Radzik136 pisze:Ciężko nie zauważyć, że zainteresowanie trybem kooperacji opartym o to co oferuje wersja podstawowa Gry, już każdemu się znudził.
Ciężko to przyjąć do wiadomości. ;)

Ta zabawa nigdy się nie znudzi i będą zawsze chętni. To było niespełnione przez wiele lat marzenie, tryb coop na singlowych mapach. Tyle że fejm minie, novum minie. Rzecz okrzepnie i skurczy się. Ale będzie. Dla wiernych takiej grze - jak i dla randomów - każdy sposób urozmaicenia gry będzie dobry. Wprowadzić na Steam i w tryb multiplayer singlowe mappacki? Wow! jak najbardziej!
Radzik136 pisze:byłby dostępny przez jakiś czas
Kwestia jak długi czas.


Czy w ramach tych eventów dawać też zestawy broni?


PS. Jak się rzekło mappack - to zaraz: Remake Lost Island, połaziłby sobie tam. I tak dalej, choćby FreewayChicken. Okazji do długich wędrówek i świrowania jest dużo Steamie!
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

30 sie 2017, 13:46

ShaQ pisze:Im się nudzi z tymi grami czy co? Kasa im wystarczy?
Pewnie tak, biorąc pod uwagę, że wygenerowanie cyfrowego klucza pewnie nic nie kosztuje. ;)
Radzik136 pisze:CoOp
Jak zagrałem w to pierwszy raz, to cisnąłem patele do końca dnia co tam się odjanapawlało xD
Eventy na serwerze CoOp
Fajna sprawa. Jestem za. Chętnie wbiję na serw. :ok:

Ogólnie jak sprawdzałem listę serwerów, to był tam jeden o nazwie "Zombie Mode" czy jakoś tak, który mnie bardzo zainteresował, ale z powodu mismatch'u wersji, nie mogłem tam wejść.
Wiecie o co chodzi z tym trybem?

No i może dam od siebie propozycję. Rycho robił kiedyś mapę Zombie Defence, to fajnie jakby zrobić takie coś na Multiplayer - tyle, że większego!

Przykładowo - Sporej wielkości mapa, w której musimy pokonywać kolejne fale przeciwników. Najważniejsza będzie praca zespołowa i taktyka. Gdy jakiś gracz umrze, możemy podejść do niego i go "reanimować". Dopóki wszyscy nie padną gra toczy się dalej.
Tylko jedyny problem w tym, że takiego trybu chyba nasz P2 nie ma aktualnie.

Inaczej mówiąc - emocje i gra nastawiona na współpracę. Bo w zwykłym Coop, to gracz może przejść wszystko sam i to grupowe przenoszenie na inne lokacje... Wkurzało mnie trochę, że trzeba czekać na innych, albo nagle cię przenosiło na inną mapę. :mgun: Chyba, że by jeszcze ustawić najtrudniejszy poziom trudności w jednym z eventów. :P

Wgl. na Coopie zdobywanie achivementów jest wyłączone?

@Edit: I jeszcze jedna sprawa.

Przydałoby się w takim razie gdzieś podawać informacje o planowanych eventach np na najbliższy miesiąc. Tydzień czasu trwałby jeden event
Ostatnio zmieniony 30 sie 2017, 13:48 przez seebeek17, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 sie 2017, 14:56

seebeek17 pisze:i to grupowe przenoszenie na inne lokacje... Wkurzało mnie trochę, że trzeba czekać na innych, albo nagle cię przenosiło na inną mapę.
Wymyśl sposób, by tego uniknąć, dostaniesz Nobla. Grać razem a każdy na dowolnej mapie. xD
seebeek17 pisze:Coopie zdobywanie achivementów jest wyłączone?
Jak w każdym modzie.

Ale przydałoby się, aby CoOp stał się częścią menu gry. Częścią gry. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

30 sie 2017, 15:31

Czy w ramach tych eventów dawać też zestawy broni?
Tak to kwestia napisania odpowiedniego mutatora broni. Konstrukcja mutatora podobna do tych z MP.
Tiquill pisze:Kwestia jak długi czas.
Tydzień to maksimum bo nie zdąży się znudzić, nawet gdy będzie to mniejszy mod.
seebeek17 pisze:Jak zagrałem w to pierwszy raz, to cisnąłem patele do końca dnia co tam się odjanapawlało xD
Ja praktycznie codziennie tam wbijam i co raz odkrywam ciekawe bugi moda, ale i czerpię frajdę z robienia zamieszania na mieście xD
seebeek17 pisze:Ogólnie jak sprawdzałem listę serwerów, to był tam jeden o nazwie "Zombie Mode" czy jakoś tak, który mnie bardzo zainteresował, ale z powodu mismatch'u wersji, nie mogłem tam wejść.
Wiecie o co chodzi z tym trybem?
Byłem tam raz. Boty na serwerze są zombiakami, widać ich HP i cały czas Cię ganiają. Do zagrania wymaganie STP Free MP a nie CoOp :)
seebeek17 pisze:Przydałoby się w takim razie gdzieś podawać informacje o planowanych eventach np na najbliższy miesiąc. Tydzień czasu trwałby jeden event
Jest Forum, Fanpage na FB, oraz grupa steam wiec mamy gdzie spamować xD


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

01 wrz 2017, 22:46

Proponuję pierwszy event - wspólne złożenie tego cholernego samolotu -,-
Załączniki
20170901215432_1.jpg
20170901215432_1.jpg (178.38 KiB) Przejrzano 2433 razy
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2017, 22:47 przez seebeek17, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

02 wrz 2017, 12:22

Jestem za choć... chyba jak odpalałem tą mapę na coop to był jakiś problem u drugiego gracza... :drapanie:


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 wrz 2017, 21:42

Radzik136 pisze:Byłem tam raz. Boty na serwerze są zombiakami, widać ich HP i cały czas Cię ganiają. Do zagrania wymaganie STP Free MP a nie CoOp :)
Nie mam czasu tego stestować. Który to już tryb/mod z zombie? Chyba czwarty.

seebeek17 pisze:Proponuję pierwszy event - wspólne złożenie tego cholernego samolotu -,-
Coś dla lubiących marudzić? Nie jestem przekonany, czy to dobry pomysł. :):


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

16 wrz 2017, 01:48

Dlaczego marudzić? Nie załapałem


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

16 wrz 2017, 01:59

Nie że: marudzić=narzekać, ale: marudzić=ociągać się, spędzać długo i powoli czas. Czyli w pozytywnym tego słowa znaczeniu, spoko. Choć do skali ziewu taka budowa mogłaby dojść również, myślę skromnie. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

08 paź 2017, 21:39

Powinniśmy dodatkowo zrobić spis kto i jakie pomysły miałby dla rozwinięcia.
seebeek17 pisze:Proponuję pierwszy event - wspólne złożenie tego cholernego samolotu -,-
Właśnie takimi pomysłami zaczyna się oczekiwaną instalacje na Steam
Radzik136 pisze:Ja praktycznie codziennie tam wbijam i co raz odkrywam ciekawe bugi moda, ale i czerpię frajdę z robienia zamieszania na mieście xD
Taka zabawa może nie mieć końca gdy w grę wchodzą ciekawe bugi lub może nawet easter eggi
Radzik136 pisze:
seebeek17 pisze:Ogólnie jak sprawdzałem listę serwerów, to był tam jeden o nazwie "Zombie Mode" czy jakoś tak, który mnie bardzo zainteresował, ale z powodu mismatch'u wersji, nie mogłem tam wejść.
Wiecie o co chodzi z tym trybem?
Może namówimy Evil'a na tryby które mają wiele wspólnego z zabawą w Garry's Mod lub Counter Strike takie jak prop lub run


ODPOWIEDZ