EURO 2008

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Linka
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 559
Rejestracja: 08 cze 2007, 21:53
Lokalizacja: Lublin

16 cze 2008, 12:27

w wywiadzie który widziałam wczoraj, powiedział że popełnił tylko jeden błąd w meczu : uznał bramkę Polski. :bolek:

nie jestem wielką fanką piłki nożnej czy innych sportów, ale lubię popatrzeć jak grają 'Nasi'
i szlak mnie trafił gdy podyktował karnego.
jednak :
Decyzja sędziego została poparta przez władze UEFA: Nie uważamy, że podyktowanie rzutu karnego jest kontrowersyjne gdy piłkarz jest przytrzymywany za koszulkę i Ta [decyzja Webba] zdecydowanie mieściła się w granicach zasad gry - stwierdził William Gaillard, dyrektor do spraw komunikacji (z mediami) UEFA
to ja się pytam :
******** w ilu meczach jest taka sytuacja ?
w każdym, a na pewno w większości !
jednak sędziowie nie rzucają karnymi/wolnymi na prawo i lewo!
Z resztą za Lewandowskim stał ten blondas [już nie pamiętam jak się nazywał wiem że miał nr 18 i wszedł w 2 połowie] który faulował naszego Bąka !
Tego nie zauważył ? x_X


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

16 cze 2008, 13:05

Sędzia po prostu nie nadaje się do zawodów takiej rangi. Tylko, że wynik końcowy był sprawiedliwy. Nasz farbowany Polaczek strzelił ze spalonego. Poza tym Polacy grali jak cioty. Gdyby nie świetna forma Boruca dostalibyśmy ostro w dupę. Nie wiem czym się tu podniecać.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

16 cze 2008, 19:08

kazik pisze:Nasz farbowany Polaczek strzelił ze spalonego
Nie było tam spalonego! W takich przypadkach, gdy w polu karnym jest dużo zawodników oby dwu drużyn, nie powinno się uznawać offside'ów.


Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

16 cze 2008, 19:43

Spalony był i to konkretny. Nie wiem, co ilość zawodników w polu karnym ma do ogłaszania wykroczenia.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

16 cze 2008, 19:53

W takim razie chyba w każdej kolejce bramka pada ze spalonego. :bolek: A co z rzutami rożnymi? Podczas dośrodkowań wielu piłkarzy jest na spalonym.


Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

16 cze 2008, 22:02

No i nasi jadą do domciu. 1:0 Chorwacja prowadzi


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Linka
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 559
Rejestracja: 08 cze 2007, 21:53
Lokalizacja: Lublin

16 cze 2008, 22:20

Silver Dragon pisze:No i nasi jadą do domciu. 1:0 Chorwacja prowadzi
zdziwiony ? :lol:


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

16 cze 2008, 22:24

Linka pisze:
Silver Dragon pisze:No i nasi jadą do domciu. 1:0 Chorwacja prowadzi
zdziwiony ? :lol:
Skądże. Nadzieja jakaś by była, gdyby nasi poprzedni mecz wygrali


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

16 cze 2008, 22:24

Linka pisze:
Silver Dragon pisze:No i nasi jadą do domciu. 1:0 Chorwacja prowadzi
zdziwiony ? :lol:
może to i na dobre nam wyjdzie...w Europie nas nie lubią....


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

17 cze 2008, 14:44

W takim razie chyba w każdej kolejce bramka pada ze spalonego. :bolek: A co z rzutami rożnymi? Podczas dośrodkowań wielu piłkarzy jest na spalonym.
Rożne są na linii równej z linią bramki, więc o spalonym nie może być mowy. Poza tym nie wiem, jak to jest ze stałymi fragmentami gry, ale tam to się chyba inaczej sprawy mają. W przypadku bramki Rogera wolnego, ani rożnego nie było.


Awatar użytkownika
shocker
Wnerwiony urzędas
Posty: 18
Rejestracja: 07 cze 2008, 17:23

17 cze 2008, 15:25

Po meczu z Austria nuie jeden z was zetknął sie z komenatrzami w internecie w stylu k..... sk..... i takie tam na angielskiego sędziego. Oczywiście jestem za tym że zawiódł sędzia uznając wogóle te obydwie bramki. Ale z drugiej strony gdybysmy byli dobrą druzyną bysmy wygrali z Austrią 3:1 a o takim HW nikt by dzis juz nie pamiętał. M Żurawski przed EURO wyraźnie powiedział "Jedziemy po mistrzostwo" pytanie czy ten człowiek wiedział co mówi?? Czy jako zawodowy piłkarz nie widział gry zachodnich reprezentacji. Historia sie powtarza. Media I inni nakrecają ludzi w butelkę obiecując mistrzostwo i że tak to określę w przenosni "Dmuchają w balon" wygrywając mecze a potem co?? "Balon" pęka, Rozczarowanie i złośc i kibice na Okęciu śpiewający "Nic sie nie staaaaałoooo" dla mnie to żenada i powinni się wziąśc za PZPN co prawda Juz kiedys chcieli sie za niego wziąśc ale UEFA ma władze tylko nad PZPN. Jakby rząd by sie wziął moze byłaby z tego afera sankcje itp ale ktoś musi to g.... posprzatac bo inaczej taki stan rzeczy bedzie przez najblizsze 20 lat jak nie więcej!!!!


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

17 cze 2008, 15:31

Gdybym miał taką władzę to Listkiewicza, zarząd PZPN, Leo i większe pół reprezentacji wyrzuciłbym na zbity pysk. Kadrę trzeba odmłodzić. Na pewno na początku będzie gorzej niż teraz, ale kiedy drużyna się zgra, możemy coś osiągnąć. Obecny skład swoje już pokazał, teraz czas ustąpić miejsca młodym. Podobny pogląd mam np. do Małysza, gość już pokazał na co go stać, może spokojnie udać się na zasłużoną emeryturę zamiast kompromitować się w przegranych zawodach.
"Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść..." :krzypek:


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

17 cze 2008, 15:36

A ja bym Beenhakera na rękach nosił, bo wygrana i remis z Portugalią to nie lada wyczyn. Anglicy nie weszli nawet do fazy grupowej EURO ze słabszej grupy, niż Polska. PZPN trzeba zreformować, ale trenerowi reprezentacji pozostawić wolną rękę.
kazik pisze:"Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść..." :krzypek:
niepokonanym


Obrazek
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

17 cze 2008, 16:50

Robsessed pisze:
kazik pisze:"Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść..." :krzypek:
niepokonanym
zalezy jak dla kogo...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

19 cze 2008, 01:22

shocker pisze:Media I inni nakrecają ludzi w butelkę obiecując mistrzostwo i że tak to określę w przenosni "Dmuchają w balon" wygrywając mecze a potem co?? "Balon" pęka, Rozczarowanie i złośc i kibice na Okęciu śpiewający "Nic sie nie staaaaałoooo"
To jest bardzo przykre. Oto cały nasz futbol. Kasa i nic więcej. I tylko flagi Tyskiego szarzeją na balkonach. :( Szkoda ludzi, tych nadziei. Nie, nie myslę tu o hołocie, która pijana wrzeszczy po ulicach. Ale szkoda tych wszystkich ludzi, którzy pragną przeżyć piękne sporotwe emocje.

Szwagier mi mówi: Ty, mam płytkę z meczem, dostałem z piwem. Chcesz ją? Nie. I takiego piwa też nie chcę. Wolę te zwykłe. :|

A o stopniu, w jakim nienawidzę tego *** Listkiewicza, jego pychy i całego PZPN-u nie napiszę, bo nie mieści się to w ramach kultury słowa. Nie tyle zreformować, co za kraty, dziadów. Zaś co do Leo... Nie uważam go za równego naszym oszustom, może zostać dalej, jeszcze jedna szansa.

W Polsce nie ma piłki nożnej. Jest tylko kasa z piłki nożnej. :/


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ