Eternal Damnation - Spolszczenie

Rozmowy o Eternal Damnation, odrębnej grze działającej na bazie Postala 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

21 lip 2017, 15:19

Wyciągnąłem pliki z polskiego Postal X 10th Anniversary, teraz ci którzy nie posiadają PX mogą zagrać w ED w pełni po polsku z dubbingiem, texturami i napisami.
Uważam, że płacić 20zł (lub więcej) za grę którą się już ma tylko dla polskiej wersji darmowego moda to nieopłacalny interes.... ehh.. kiedyś sam miałem ten problem.

Może teraz raczej niewiele osób będzie potrzebować tego spolszczenia ale jednak lepiej późno niż wcale choć to spolszczenie może się przydać do ED Remake lub steamowego ED Remaster ;)

Download
Ostatnio zmieniony 21 lip 2017, 15:34 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 1 raz.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

21 lip 2017, 16:52

Pan Szatan pisze:Uważam, że płacić 20zł (lub więcej) za grę którą się już ma tylko dla polskiej wersji darmowego moda to nieopłacalny interes....
PX można było w biedrze dostać za 9.99zł, co jest ceną przystępną. Jak ktoś chce mieć niemal wszystko w jednym, to warto wydać tą symboliczną dyszkę ;) Nie mniej jednak jak ktoś woli klasyczne ED (np. ja) to na pewno spolszczenie się przyda :)


Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

21 lip 2017, 21:59

Dobrze wiedzieć, przyda się, oryginalny angielski dubbing był fatalny, czasem było za cicho, czasem za głośno, czasem było dmuchnie w mikrofon i wiele więcej :D


왜 이걸 읽나요?
ODPOWIEDZ