EDWeapons - wszystkie w AWP bez ED (potem AWPMod)

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

12 sie 2008, 19:53

Dobra, wujcio Tiquill wyszperał dla Was na dżapańskich stronkach nowego smakołyka! :): Tak, zgodnie z tytułem, ów nowy mod daje nam w AWP wszystkie bronie z ED w AWP, bez potrzeby instalacji samego ED. Koniec wreszcie z przeróżnymi męczarniami i trikami, typu 'folder in folder' czy 'mix files', przesuwaniem plików a nawet z edycją samego Postal2AWP.ini! Bo jest już mod specjalnie do tego! :) Autor moda się nie ujawnił, więc go nie znamy. Ale do rzeczy:

1. Mod daje wszystkie bronie z ED, których nie było w AWP. To przede wszystkim.
2. Jednym kodem edweapons (tym samym jak w AW7withEDweapons) dodajemy wszystkie bronie z EDa. Nie trzeba żadnej nowej mapy, aby to zbierać.
3. Daje M16 (używając animacji ze StevensMod i tekstur z CdInventory) oraz AK47(model i tekstura prosto z Counter-Strike: Source).
4. Bronie są pod postalowymi klawiszami, zgodnie z naszym przyzwyczajeniem pod [4] znajdziemy karabiny maszynowe itp.
5. MP5 strzela domyślnie w trybie automatycznym, OriginalShotgun przeładowujemy szybciej, jest prawoklik dla Axe, poprawione ustawienie kuszy, silniejsze flame, nowe rozbłyski ognia w MadUSAS i wiele innych zmian
6. W widoku 3ej osoby kamera ustawiona jest wyżej i Koleś nareszcie nie zasłania plecami celu.
7. HUD wyświetla ilość kul dla broni ED i poprawione ikonki tych broni
8. TheQuick dla wszystkich broni
9. Autor odradza używać 120 broni naraz :P
10. Dostępne kody uruchamiają inne zainstalowane mody! A to lista nowych kodów:

edweapons - daje wszystkie bronie z ED
modsweapons - daje wszystkie bronie z pozostałych singlowych modów, jeśli tylko mamy je zainstalowane
tninv - daje wszystkie bronie z moda TnInventory, gdy mamy go zainstalowanego, rzecz jasna
armedndangerous - wszyscy bohaterowie gry mają każdą broń z ED, czyli jest goręcej, oj...
bcam - nowa wersja behind view, przełącza z first do third person view i odwrotnie
theworld - toggle 1/100 time progless, czyli nowa wersja bullet
tubeweapons - daje arsenał z TubeWeapons
AmmoMax - każda broń ma teraz max ammo

11. Wiele innych zmian i poprawek. Sami sprawdźcie!


Jednym słowem: skarb postalmaniaka i spełnienie wielu marzeń. Autor rozwija tego moda jakiś czas i nie wiem, czy to finalna wersja. Testujcie więc i oby bez problemów się obyło! ;) Być może robię mu za wcześnie reklamę - a i dobrze mu tak! xD W każdym razie warto śledzić rozwój tego moda. Oj, warto. :idea: A moda rozpakowujemy dwuklikając na plik, to jest samorozpakowujące się archiwum 7-Zipa i żadnego programu do rozpakowania nie potrzebuje.

Oto link do tego cacka: https://www.mediafire.com/awpmod czyli stronka, na której autor prezentuje swoje prace. Last update: 2011/11/07. No i zalecam zrobić kopie plików, które mod zastępuje. Tak na wszelki wypadek. :faja:

I od razu pytanie: Czy bełty (czyli strzały, jakby kto nie wiedział :P) lecą z kuszy poprawnie oraz czy wyświetla się wam laser beretty?


************************
EDIT: Oto zmiany w modzie od czasu napisania tego posta:

12. AK74 tak jak wcześniej M16 po prawokliku to teraz zbliżenie widoku (a broń trzymamy po środku a nie z boku)
13. Nowe/stare bronie z wcześniejszych modów: z MadMods (M@DBerbarianAxe, M@DHammer, M@DMace i M@DSword, czyli te bronie z MadMods, których nie ma w AWP, teraz wzbogacone o efekty z AWP), z moda xWeapons (poprawione RemoteBomb oraz AWP pochodzącą CS:S) oraz StunGrenade z moda EAInventory
14. - nowe bronie samego autora moda: strzelający tym co sami wybierzemy PropLauncher, znakomity łuk oraz Musket rodem z Hellsinga
15. Mamy nowe kody, w tym cheat sweet, jedyny taki i zupełne novum w całej rodzinie P2, który w singlu pozwala nam wybrać własne bronie! A oto lista nowych kodów:

betty - dodaje cały arsenał z moda KW2, jeśli mamy go zainstalowanego w StP, czyli odpowiednik sztandarowego kodu w KW2
cdinv - daje wszystkie bronie z moda CdInventory, pod warunkiem, że mamy go zainstalowanego
mmweapons - daje M@DBerbarianAxe, M@DHammer, M@DMace i M@DSword, czyli te bronie z MadMods, których nie ma w AWP, teraz wzbogacone o efekty z AWP
mpweapons - daje bronie z różnych modów multi, jeśli te mamy zainstalowane (np. Red Devil, Unholy Grenade)
eainv - mamy arsenał z EA Inventory, ale tu musimy obok tego moda zastosować roszadę plików ED i AWP
sweet - tym kodem dodamy swoje tylko ulubione bronie z zainstalowanych modów, możemy wybrać jakie konfigurując plik EDWeapons.ini (pomocny w konfiguracji iniacza jest pliczek weaplist.txt, gdzie mamy czytelną listę wszystkich znanych modów).
NewWeapons - dodaje nowe bronie: Musket, nowe AK47, nowe M16, RemoteBomb, StunGrenade, AWP, niezwykły PropLauncher oraz łuk
CleanMyWeaps - czyści z nadmiaru broni! Znowu można od nowa dodać innymi kodami tylko to co chcemy
ShowOff - siusiamy tnąc na kawałki, podobnie jak UrineCutter by Ig50
PeeAll - wszyscy dookoła tylko siusiają, bo innej broni nie mają
Slaughter - rzeź owieczek, wszyscy bezbronni, nawet armia, tylko Koleś ma broń wszelaką...
Biohazard - wszyscy przechodnie, oprócz władzy i wojska, zmieniają się w zombiaki
Massacre - więcej ludków na mapie i nigdy się nie kończą, masakra trwa. Konfigurowalny w EDWeapons.ini. Jest to samowystarczalny mutator zaimportowany z trybu multi
AirMail - dodaje powerupy sieciowego moda AirMail. Paczka zawiera pliki samego moda w wersji AM3-142b. Konfigurowalny w INI
ChangeHeadSize - zmieniamy wielkość głowy Kolesia! (np. ChangeHeadSize 4)
omgwtfbbq - tak jak w Eternal Damnation, wszyscy przechodnie mają wielkie głowy. Wielkość zmieniamy wpisując np. tak: omgwtfbbq 3
DudeChanger - zmieniamy wygląd Kolesia, jego ciuchy, głowę, sylwetkę, płeć. Konfigurujemy wszystko w EDWeapons.ini
AllowBolton - zmian Kolesia ciąg dalszy! Tym razem dodajemy mu kapelusz, plecak wojaka lub torebkę damską w ręku :D
ReloadWeapon - przeładowanie broni, tych, które mają tą możliwość
FeelLuckyPunk - przywrócony kod z STP, pozwala zmienić amunicję aktualnej broni na dowolną ilość (np. FeelLuckyPunk 100 da sto naboi)
SwimWithFishes - znany z STP kod, który dodaje nam radar pełen dodatków


************************
EDIT 2: Od tego momentu (2008-10-26, 08:29) mod EDWeapons zmienił się na AWPMod. Doszło wiele zmian, z którymi już zapoznacie się w readme dodanym do archiwum, które wszystko wyczerpująco objaśnia.

Ostatnią wersję EDWeapons znajdziecie w naszym nowym downloadzie - linka jednak nie podaję do niego, bo każdemu zalecam używanie bogatszego AWPMod: download. Wersja z 2009/3/21 - czyli najnowsza. A śledzić zmiany możecie na stronie autora (link wyżej).

[ Komentarz dodany przez: Silver Dragon: 2015-11-09, 19:25 ]
Wszystkie wersje moda w jednym linku:
https://www.mediafire.com/awpmod
Ostatnio zmieniony 09 maja 2012, 21:43 przez Tiquill, łącznie zmieniany 9 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

12 sie 2008, 20:00

JEST JEST JEST!! Już ściągam ! BTW. Może jeszcze powiedz że proca z TubeWeapons działa poprawnie :P
EDIT: Jak mi sie sciagnie to zobacze :P (editnelem posta zeby nie nabijac)
Ostatnio zmieniony 12 sie 2008, 20:07 przez little_psycho, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

12 sie 2008, 20:01

No to sobie sprawdź! :D


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

12 sie 2008, 20:17

Ja pier*ole to jest k*rwa zaje*iste!!!Alternatywne strzaly dzialaja , widac naboje w magazynku , sciagac szybko zanim link wygasnie!!

[ Dodano: 2008-08-12, 20:47 ]
Wow !! Ta proca z Tubeweapons dziala!!


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

12 sie 2008, 21:40

Ten mod to istna perełka. Kawał solidnej roboty. Echh, żebym to ja miał jeszcze czas się nim nacieszyć...


Awatar użytkownika
Piter1372
Miłośnik broni
Posty: 119
Rejestracja: 22 maja 2008, 12:58
Lokalizacja: zawiercie

12 sie 2008, 21:46

Tiquill, świetna robota :D

wszystko działa w jak najlepszym porządku :D :D


Obrazek
Awatar użytkownika
SovietPolska
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 525
Rejestracja: 18 sie 2007, 01:36

12 sie 2008, 22:50

Tiquill wrzuć naszego downloadu,o ile już tego nie zrobiłes :)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

12 sie 2008, 23:06

Piter1234 pisze:Tiquill, świetna robota :D
No to, żeby było jaśniej. Ja go tylko znalazłem, ale nie zrobiłem. :biskup:


Nie mam zgody autora, aby to wrzucać do downloadu, bo nie mam do niego kontaktu. Jeśli autor to czyta (a wiem, że naszą stronę i forum Japończycy czytają) to wie gdzie mnie szukać. ;) You, Japanese man, i'm waiting for your answer. xD
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

13 sie 2008, 00:10

Świetny mod! I w końcu TubeWeapons mi działają jak trzeba.

PS: Jak ktoś ma zmiksowane ED i AWP, plik characters.ukx nie może zostać nadpisany ponieważ nie uruchomi się wtedy ED.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

13 sie 2008, 00:12

PS: Jak ktoś ma zmiksowane ED i AWP, plik characters.ukx nie może zostać nadpisany ponieważ nie uruchomi się wtedy ED.
wręcz przeciwnie dzięki nadpisaniu tego pliku fixuje się problem z grubasami

plik zawiera wszystkie animację postaci z ED (trzymanie broni i takie tam) i brakujące modele grubasów
Ostatnio zmieniony 13 sie 2008, 00:14 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
mrv
Miłośnik broni
Posty: 102
Rejestracja: 30 lip 2008, 00:27
Lokalizacja: Internet :)

13 sie 2008, 00:20

AAAAAAAAAh!

Nareszcie!
Z tego, co czytałem, to istna perełka :D

Jutro cvzas przetestować :lol: :diabel:

Tiquill - TAAAAAAAAAAAAAAAAAAKIE Dziękuję :)


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

13 sie 2008, 00:21

To dziwne, bo mnie wyskoczył error

EDIT: Ale kaszanka! Mój błąd. Wywaliłem nie ten plik co trzeba :P
Ostatnio zmieniony 13 sie 2008, 00:22 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
mrv
Miłośnik broni
Posty: 102
Rejestracja: 30 lip 2008, 00:27
Lokalizacja: Internet :)

13 sie 2008, 01:06

No, nie mogłem się powstrzymać :D

Musiałem sprawdzić choć w części tego moda.

Wrażenie?
"ZAJEBOZA!" to naprawdę mało powiedziane :D

Sprawdziłem broń z ED.
Cały arsenał prezentuje się niezwykle :)

Normalnie zjeżdżać wafle (joke), bo będę grać! :lol:

No krzyknąłbym jak talibowie w Postalu (habib_ailili), ale noc jest :P
Ostatnio zmieniony 13 sie 2008, 01:07 przez mrv, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

13 sie 2008, 01:32

Tak więc, widzę mrv, że trud z krnąbrnym shortym został wynagrodzony. Gdybym wcześniej zajrzał na tą stronkę i zobaczył, że jest nowa wersja, nie męczyłbyś się tak. Ale - co ma wisieć, nie utonie. Czy jakoś tak... :):


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

13 sie 2008, 10:42

Juz zasysam!!! Super mod! Zawsze o tym mażyłem, lecz gdy mixowałem pliki były blędy!


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
ODPOWIEDZ