Znaleziono 1320 wyników

autor: eddie
08 cze 2012, 13:17
Forum: Hyde Park
Temat: HOT NEWS!
Odpowiedzi: 839
Odsłony: 120945

Pamiętam jak gazety pisały o roszczeniach amerykańskich żydków, wtedy niezły kit wciskali całemu światu. Wychodzi na to że znowu zaczynają
autor: eddie
13 maja 2012, 13:15
Forum: Postal 3 Mody
Temat: Czarny płaszcz kolesia
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 10011

Postal 1 walkthrough
To jest stara wersja P1, nie Postal Plus. Widać że wygląd Kolesia jest mniej dopracowany, i w ogóle
autor: eddie
11 kwie 2012, 13:44
Forum: Inne Gry
Temat: fable-rozmowy
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 3710

Fable: The Lost Chapter strasznie mi się podoba, ta część jest najbardziej oderwana od realnej historii świata. Kolejne części to małpowanie epoki napoleońskiej, czyli czasów które mi się strasznie nie podobają. Poza tym nie po to gram żeby oglądać to samo co w szkole czy tv, oczekuję nierealnych rz...
autor: eddie
18 mar 2012, 12:16
Forum: Oprogramowanie, sprzęt i strefa mobilna
Temat: [PROGRAM] Konwersja wideo do formatu .gif
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 3763

Może coś nie tak w określonych wersjach, ja u siebie mogłem spokojnie to przerabiać
autor: eddie
16 mar 2012, 13:28
Forum: Oprogramowanie, sprzęt i strefa mobilna
Temat: [PROGRAM] Konwersja wideo do formatu .gif
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 3763

Format Factory, darmowy, a konwertuje praktycznie wszystko
autor: eddie
05 mar 2012, 14:12
Forum: POSTAL 2 i STP
Temat: Triki
Odpowiedzi: 206
Odsłony: 55254

Mało kto gra w podstawkę, STP. Nie mam teraz płyty z AW żeby dowalić wszystkie mody, i odkryłem ciekawe rzeczy których nie ma w modach: 1. Champ losowo jest naszym towarzyszem (tak bez ciastek), ale tylko w obrębie suburbs-3. Kiedy zabije się kogoś pod przyczepą i odetnie się łeb, Champ aportuje. Mo...
autor: eddie
19 lut 2012, 13:04
Forum: POSTAL 2 i STP
Temat: Co było, a nie jest - czyli co nam wycięli z P2?
Odpowiedzi: 194
Odsłony: 60215

Podoba mi się stare osiedle (suburbs), stary RWS za to był kiepsko zrobiony, budynek nie pasował do podupadającej firmy, kojarzy mi się z Bullfish Interactive. Office complex to było dziwne miejsce, strasznie łatwo stracić tam orientację. Zastanawiam się czemu w finalnej wersji usunięto tyle wzorów ...
autor: eddie
16 lut 2012, 23:48
Forum: DevZone
Temat: Techland startuje z Akademią Twórców Gier
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 5439

Oddal kamerę ,będzie łatwiej przesunąć . Aha, czyli coś za coś, tempo kosztem precyzji Zakładkę wystarczy włączyć raz .I chyba jak się kliknie dwa razy ,to też się włączy. Zmieniać w tym sensie że ja raczej ustawiam properties od razu po wstawieniu obiektu na mapę, a nie zbiorowo, także u mnie to l...
autor: eddie
16 lut 2012, 13:55
Forum: DevZone
Temat: Techland startuje z Akademią Twórców Gier
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 5439

Drażni mnie wstawianie obiektów, grzebanie się w tych folderach, brak filtru do rodzajów pliku (meshe i grafiki wymieszane razem). W PostEd wszystko było ładnie i jasno zgrupowane. Możliwości manipulacji obiektami też są biedne (resize i rotacja skały zajmuje mi ze 2-3 razy więcej czasu). Za to oskr...
autor: eddie
14 lut 2012, 10:33
Forum: DevZone
Temat: Techland startuje z Akademią Twórców Gier
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 5439

Ubolewam że chcą map typowo pod FPS, ale spróbuję, budowa w PostEd nie była specjalnie trudna xD
autor: eddie
29 sty 2012, 19:40
Forum: Problemy z każdą częścią Postal 2
Temat: [AWP] AWPMod gdzie zniknął folder? I inne pliki?
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5987

Uroki instalowania zbyt wielu modów, prędzej czy później się zgubisz i/lub czeka cię reinstalka. Jak się bawiłem w te wszystkie mody miałem reinstalki nawet kilka razy w miesiącu xD
autor: eddie
27 sty 2012, 12:40
Forum: Hyde Park
Temat: Byli sobie trzej cenzor-bracia - SOPA, PIPA i ACTA
Odpowiedzi: 44
Odsłony: 10670

Mało tego, jeszcze kłamią. Mówili że w żadnym innym kraju obywatele się nie sprzeciwiali, tylko Polacy muszą być takimi wywrotowcami. Równolegle z naszymi protestami robiono już akcje w Czechach i Austrii, ale wiadomo że media o tym nie powiedzą. Teraz zaczyna Irlandia, Brazylia i Egipt. Ale nikt o ...
autor: eddie
27 sty 2012, 12:30
Forum: Hyde Park
Temat: HOT NEWS!
Odpowiedzi: 839
Odsłony: 120945

Na zachodzie za 1,5 roku masowo będą wszczepiać podskórne chipy, u nas można się tego spodziewać za jakieś 2-4 lata. Nie wiem tylko czy RFID czy inne, w każdym razie zbiorą niemożliwie dużo danych. A wcale bym się nie zdziwił gdyby one miały szerszy zakres działania niż nam powiedzą władze i "eksper...
autor: eddie
25 sty 2012, 13:34
Forum: Hyde Park
Temat: Byli sobie trzej cenzor-bracia - SOPA, PIPA i ACTA
Odpowiedzi: 44
Odsłony: 10670

Harmonogram wzięty z FB (tyle ile zdążyłem spisać zanim zastrzegli strony, nie będę się specjalnie rejestrować): Białystok: Środa, 18:00 - 20:00, rynek Kościuszki. Ważne: odradza się maski, jednak nie są zabronione. Żadnych wulgarnych haseł i przemocy Bielsko-Biała: Środa, 18:00 - 20:00, przed ratus...
autor: eddie
22 sty 2012, 19:47
Forum: Hyde Park
Temat: Byli sobie trzej cenzor-bracia - SOPA, PIPA i ACTA
Odpowiedzi: 44
Odsłony: 10670

Ataki Anonimowych (TVN 24)
Wiem że TVN to syf, ale mają timeline, całkiem niezły pogląd na wydarzenia