ED=strach i zero śmiechu..

Rozmowy o Eternal Damnation, odrębnej grze działającej na bazie Postala 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Mefiu13
Wnerwiony urzędas
Posty: 11
Rejestracja: 29 wrz 2007, 22:06
Lokalizacja: Łódz

07 paź 2007, 20:44

Jestem rozczarowany postalem ED to już nie to samo co STP albo AW. W ED nie ma nic śmiesznego a w poprzednich częściach człowiek który grał w postala pokładał się ze śmiechu a teraz trzęsie się jak galareta lubię się trochę bać, ale trochę śmiechu też musi być. Co o tym myślicie??
Ostatnio zmieniony 07 paź 2007, 20:47 przez Mefiu13, łącznie zmieniany 2 razy.


Własnego tyłka byś nie poznał!
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

07 paź 2007, 20:49

ED jest modifikacja ktora celem jest strach gracze... jesli ci sie ED nie podoba to poprostu je wywal z kompa


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

07 paź 2007, 21:02

Tak, brak w ED tego czegoś. Rozumiem, że to miała być horror, ale Postalowy humor zawsze mile widziany. W AW z zombiaków zrobiono niezłe jaja, w ED jest to zbyt poważne. Wolałbym ED z humorem, a jak! Gangole, zombi, psychiatryk, yo przecież pasuje do Postala, można by z tego całkiem niezłe jajca zrobić. Nie zrobiono, cóż wola twórców.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 paź 2007, 21:03

ED=strach i zero śmiechu...

I bardzo dobrze. To nie jest Postal ani nakładka na niego. To prawie samodzielna gra, prawie, bo jednak korzysta z zasobów P2. Założeniem jego twórców było straszyć a nie śmieszyć - i to mi się bardzo podoba. Trzeba o tym wiedzieć, że to nie jest Postal, kiedy się zaczyna w to grać. Wtedy rozczarowanie mniejsze. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

07 paź 2007, 21:04

w ED jest za duzo zombiakow ale strach musi byc. ja sie ciesze z tej odmiany...


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 paź 2007, 21:11

kazik pisze:W AW z zombiaków zrobiono niezłe jaja, w ED jest to zbyt poważne.
W ED też są jaja z zombiaków. Włącz nieśmiertelność i ghoul. Zombiaki będą cię napastować - ale nic nie zrobią i możesz się im przyjrzeć. Ich ruchom, posłuchać okrzyków z bliska. Zaiste, zabawa zajebiaszcza, hehe. :diabel:
kazik pisze:Wolałbym ED z humorem, a jak! Gangole, zombi, psychiatryk, yo przecież pasuje do Postala, można by z tego całkiem niezłe jajca zrobić.
A ja nie. Gangole, mroczne klimaty i niebezpieczna muza + jajca? Ech, to byłby niestrawny pasztet. ;)
Mixer pisze:w ED jest za duzo zombiakow ale strach musi byc. ja sie ciesze z tej odmiany...
Wyjątkowo z tą odmianą w modach i samym P2 się z tobą zgadzam. Z resztą odmian (realizm ekwipunku choćby) już nie. :P


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

07 paź 2007, 21:15

e jatko nie zrobiono
UWAGA SPOJLER
a mapa z kinem i drogą do apartanemtu

tam są jaja np. stoi pociąg i blokuje przejście ale jeśli przeskoczymy zobaczymy tabliczkę z napisem (tłumaczenie nie dokładne) "o czyżby udało ci się przeskoczyć"

albo na tej samej napie za jednym z budynków jest pusta przestrzeń i tabliczka "nie jesteś upoważniony by to oglądać a teras z tont spadaj"

KONIES SPOJLERA

i jeszcze wieje podobnych (np estes eggs na mapie metro)
wiec niemów że niema humoru w ED trzeba tylko poszukać


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

07 paź 2007, 21:19

prawdziwy 666 pisze:i jeszcze wieje podobnych (np estes eggs na mapie metro)
wiec niemów że niema humoru w ED trzeba tylko poszukać
no tak ale one sa ukryte i trzeba je odnalesc a im chodzilo o humor w czystej postac np teksty itp


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

07 paź 2007, 21:29

Właśnie mi chodzi o czysty humor. ED jest zbyt liniowy, żeby do niego wracać i szukać ukrytego humoru.
Tiquill pisze:To nie jest Postal ani nakładka na niego. To prawie samodzielna gra, prawie, bo jednak korzysta z zasobów P2.
Korzysta z zasób, i jeśli chodzi o mnie mogłaby korzystać z humoru, który bardzo sobie cenię. Chociaż bez Kolesia Postalowy humor nie istnieje, więc... dawać mi Kolesia do ED!!!
Ostatnio zmieniony 07 paź 2007, 21:29 przez kazik, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 paź 2007, 21:52

prawdziwy 666 pisze:e jatko nie zrobiono (...) (np estes eggs na mapie metro)
To są smaczki w sam raz, aby grę ubarwić i śmiertelnie poważną nie zrobić. Dzięki temu gra żyje. Ale i nic nie traci ze swego klimatu, a nawet zyskuje. Zaś ED tak jak Postal jajcarskie na całej linii? To kiszka niestrawna. Nie te lokacje, nie te tekstury, nie te dźwięki.

Co by nie powiedzieć, to idealnie wyważyli w ED strach, powagę i szczyptę humoru.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

08 paź 2007, 14:15

Jakaś odmiana być musi. Horrory do Postala są potrzebne. W końcu to najokrutniejsza gra świata. Każda odmiana jest dobra, zresztą już są mody które łączą ED z Postalem


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

08 paź 2007, 14:54

eddie pisze:W końcu to najokrutniejsza gra świata.
tu sie nie zgodze bo wiem ze sa gry bardziej brutalne i okrutne.
a zgadzam sie z toba gdyz odiana musi byc. i to jest bardzo ciekawe bo wlanczasz ED i sie boisz a potem zaraz P2 i sie smiejesz xD


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

08 paź 2007, 16:52

Może i są gry bardziej brutalne i okrutne, ale żadna z nich nie ma tak wspaniale pokręconego klimatu jak P2. Tyle bezmyślnego (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) ćwiartowania ludzi i tych hektolitrów czerwonego soczku nie uraczysz chyba w żadnej grze na świecie (Przynajmniej ja takiej nie znam)

PS: A co do ED. Bronie, mroczny klimat, OK, ale rozwalanie w kółko zombi to nie w moim stylu. Czekam z niecierpliwością na HAND.
Ostatnio zmieniony 08 paź 2007, 17:15 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

10 paź 2007, 22:24

No rzeczywiscie nie ma tak chorej i brutalnej gry jak postal :D ... True Crime NYC , SOF 2 , Slent hill , Gears of War pod tym względem postalowi do pięt nie dorastają


Awatar użytkownika
Slaytanic
Miłośnik broni
Posty: 149
Rejestracja: 09 maja 2007, 21:21

12 paź 2007, 14:46

Klimat ED jak najbardziej mi odpowiada, ilość zombiaków - nie. Gdyby nie ten fakt, ED byłoby naprawdę świetnym modem. Świetne lokacje, pokaźny arsenał, dobry soundtrack i klimat - wszystko to psują te cholerne, hurtowo masakrowane zombiaki. ED to nie Serious Sam - tu powini postawić raczej na mroczny i trzymający w napięciu klimat. Zwłaszcza, że kilka lokacji mnie zmiażdżyło po prostu. Zmarnowany potencjał i tyle.


ODPOWIEDZ