ED=strach i zero śmiechu..

Rozmowy o Eternal Damnation, odrębnej grze działającej na bazie Postala 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Edek
Modder
Modder
Posty: 116
Rejestracja: 30 paź 2007, 13:46
Lokalizacja: Rapture

10 lis 2007, 22:25

Ja lubie wszyskie części postala nawet ED. W ED najlepsze są bronie i efekty.


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

10 lis 2007, 23:44

Popatrzcie mineło tyle lateq od premiery, a już wyszedł jeden pożądny mod ED. Fakt strach i zero śmiechu. Postal to czarny humor i oto chodzi w ed!


Obrazek
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

11 lis 2007, 18:53

Celem autorów moda nie było zabawianie gracza, ale właśnie jego straszenie. ED moim zdaniem ma świetny klimat i trzyma gracza w napięciu.


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

12 lis 2007, 06:19

MSH pisze:Celem autorów moda nie było zabawianie gracza, ale właśnie jego straszenie. ED moim zdaniem ma świetny klimat i trzyma gracza w napięciu.
_________________
Całkowicie się z tobą zgadzam straszenie graczy, ooo tak!


Obrazek
Awatar użytkownika
Slaytanic
Miłośnik broni
Posty: 149
Rejestracja: 09 maja 2007, 21:21

12 lis 2007, 21:59

MSH pisze:Celem autorów moda nie było zabawianie gracza, ale właśnie jego straszenie. ED moim zdaniem ma świetny klimat i trzyma gracza w napięciu.
Fakt, ale mnie ED specjalnie nie przestraszyło, z wyjątkiem jednego patentu: na pierwszej mapie, ta pomykająca korytarzem lalka i towarzyszący temu cholernie wysoki, szybko zanikający dźwięk (potem to samo było w wieżowcu, gdzie twoja dziewczyna mieszka, nie pamiętam nazwy mapy) W każdym razie ten patent sprawił, że aż odjechałem z krzesłem do tyłu. xD


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 lis 2007, 05:11

A ja wam trochę zazdroszczę. Piszecie o tym straszeniu. Fakt, pierwsza mapa potrafiła i mnie przestraszyć. Ale dalej już nie. ED=śmiech i zero strachu? No, może nie aż taka alternatywa, bo to byłoby krzywdzące. Ale prawdą jest, że najmilej wspominam te słodkie oczekiwanie na krzyk, rączkę czy szybkie obrazy w pierwszej mapie. :uglysofa: Miodzio! Potem było już bardziej śmiesznie... Czemu? Raz użyte kody dawały frajdę z obserwacji świata ED. Trochę żałuję, że nie przeszedłem go na serio a tym bardziej bojąc się, ale cóż...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

17 lis 2007, 22:17

Tak samo jak Ty, Tiquill - też sie nie bałem ED (częściowo). Jedyne co mnie potrafiło przestraszyć to te częste i nieoczekiwane piski, wyskakujące rączki, zmasakrowane twarze w psychiatryku i ta obskubana twarz (lub twarz diabła - nie pamiętam dokładnie co to było) w kanałach (na tej planszy sie okropnie bałem).
Ostatnio zmieniony 18 lis 2007, 19:33 przez Reality Master, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Linka
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 559
Rejestracja: 08 cze 2007, 21:53
Lokalizacja: Lublin

18 lis 2007, 16:08

MSH pisze:w kanałach (na tej planszy sie okropnie bałem)
tak, po pierwszym włączeniu ED idąc gdziekolwiek serce waliło mi jak młotem, a kiedy mnie zabili czułam się zawiedziona :P ale udało mi sie przejść całe ED bez kodów. wiele prób i porażek, ale po długim treningu się udało :P


Awatar użytkownika
Gazer
Miłośnik broni
Posty: 171
Rejestracja: 16 lip 2008, 16:18
Lokalizacja: Sępólno Kraj.

17 lip 2008, 18:19

To jest bardzo mocna prawda przeszłem ed ale ciągle ten strach zombie itp. :(


Awatar użytkownika
Piter1372
Miłośnik broni
Posty: 119
Rejestracja: 22 maja 2008, 12:58
Lokalizacja: zawiercie

18 lip 2008, 20:54

To jest bardzo mocna prawda przeszłem ed ale ciągle ten strach zombie itp. :(
jak sama nazwa dodatku wskazuje: Eternal damnation (ang. wieczne potępienie)


Obrazek
Awatar użytkownika
kryhoo
Miłośnik broni
Posty: 206
Rejestracja: 18 lip 2008, 22:01
Lokalizacja: Paradise 16b\8

18 lip 2008, 22:41

Może być ciekawie ;) Właśnie zasysam


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Gruby
Niedorobiony bandzior
Posty: 34
Rejestracja: 25 cze 2008, 14:02
Lokalizacja: Z Paradise

21 lip 2008, 10:47

Ja sie tylko wystraszylem ed jak 1 raz gralem na 1 mapce bo mnie te male dzieci przestraszyly ale jakos eda calego zrobilem ale raz mialek koszmary po tym i o 1:00 w nocy dopiero zasnolem :bolek: a :cry:
le jeszcze sie tej gry boje


Awatar użytkownika
Pawsam35
Miłośnik broni
Posty: 242
Rejestracja: 03 wrz 2010, 21:25
Lokalizacja: te głupie pytania?

01 lis 2010, 19:39

no te twarze w psychiatryku nie były aż tak straszne. jedyne co mnie przestraszyło to te piski i wrzaski zagrajcie se kiedy w ,,scary of maze" to sami się przekonacie, wrzask najbardziej zaskakuje. no a ta twarz w kanałach (ogólnie zwracam się do Reality Master) to była twarz zombie pochodząca z AW, a nie diabła(inaczej miał by rogi :D) ale takiego ryja można zobaczyć w opuszczonym mieście (tam gdzie się idzie do metra) w pomieszczeniu znajdziemy go powieszonego w łazience czy czego tam. ale po tym koszmarze w kanałach już nic nie straszyło, nic nie zaskakiwało tylko tak na początku ED było straszne a reszta... już tylko te zombiaki pozostało wykończyć ale i tak tu chodzi o strach. no i nie ukrywam tego, że twórcy to naprawdę dali czadu.
Ostatnio zmieniony 02 lis 2010, 18:24 przez Pawsam35, łącznie zmieniany 3 razy.


pow pow ^^
Awatar użytkownika
Mr Szychak
Początkujący morderca
Posty: 55
Rejestracja: 02 paź 2010, 13:27
Lokalizacja: Wrocław

30 sty 2011, 09:14

Co ty?Przecież są śmieszne teksty.Daję przykład:
Jak jesteś w misji Carnival to tam ojciec Johna mówi:
"Nie chciałem żebyś z nią był ponieważ....Zgwałcono ją...Była przywiązana do jego łóżka aaa...On na niej siedział" :lol: :lol: :lol: I kto powie że ed nie jest śmieszne???


Obrazek
"Każdy ma gorszy dzień"
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

30 sty 2011, 10:59

Mr Szychak pisze:Co ty?Przecież są śmieszne teksty.Daję przykład:
Jak jesteś w misji Carnival to tam ojciec Johna mówi:
"Nie chciałem żebyś z nią był ponieważ....Zgwałcono ją...Była przywiązana do jego łóżka aaa...On na niej siedział" :lol: :lol: :lol: I kto powie że ed nie jest śmieszne???
Szychak...rozumiem, że masz tyle lat, ile masz..ale ten wiek nie uprawnia Cię do śmiania się z rzeczy, które kobietę napawają lękiem i odrazą...jak dla mnie miało to w grze obrzydzić, zniesmaczyć...

btw. Czy ED może śmieszyć? Klimat w grze raczej nie...jest jednak coś, co śmieszy - nadmierna ilość zombie...było już o tym mówione wiele razy..jak dla mnie to po pewnym czasie po prostu śmieszy :P


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
ODPOWIEDZ