ED - Problemy

Rozmowy o Eternal Damnation, odrębnej grze działającej na bazie Postala 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Kurak
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 12 paź 2008, 10:50
Lokalizacja: Extermination City

12 paź 2008, 13:09

Mam Problemy z ED, ponieważ w niektórych miejscach strzelam z coltow to mi wyskakuje taki o to błąd:
Failed to find function PlayWeaponReload in JohnPawn Save5.JohnPawn0

Historia: UObject::ProcessEvent <- (BerettaWeapon Save5.BerettaWeapon23, Function Engine.Weapon.Reloading.BeginState) <- UObject::GotoState <- UObject::ProcessEvent <- (BerettaWeapon Save5.BerettaWeapon23, Function Engine.Weapon.NormalFire.AnimEnd) <- UpdateAnimation <- AActor::Tick <- TickAllActors <- ULevel::Tick <- (NetMode=0) <- TickLevel <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop :cry:
Pliz Help


Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

12 paź 2008, 18:20

Po prostu Ci się krzaczy nic raczej na to nie poradzisz taka natura Postala :|


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

12 paź 2008, 18:44

Spróbuj usunąć plik SAVE5.USA z folderu Eternal Damnation/SAVE i zagraj od poprzedniego save'a. Wpisz kolejno w konsoli: SISSY i GetTheJobDone, wybierz feralną broń z ekwipunku, wystrzel i powiedz czy błąd się powtarza. Sprawdź też czy masz ED zainstalowane w odpowiedniej ścieżce (X:Program Files/Postal 2/Eternal Damnation).

Wzorowałem się na wypowiedzi Lothara w temacie General Protection Fault!
Ostatnio zmieniony 12 paź 2008, 18:46 przez Reality Master, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

12 paź 2008, 19:26

Nie sądzę. Zainstaluj ED w jakimś obojętnie jakim folderze , wejdź w ten folder , wejdź w folder system , znajdź plik gametypes.u i wrzuć go do system tam gdzie masz ED. I Punisher, weź se daj siana proszę cię bardzo.


Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

12 paź 2008, 19:55

little_psycho why ?? Bo raczej nie "For Money" poza tym ja też tak miałem i robiłem tak jak opisał Mrocz dalej się powtarzało ale se to orypałem i używałem reszty broni a krzaczenie się Postala to jego natura a zwłaszcza jeśli używasz modów które są czasem strasznie niestabilne :mgun:

PS. little_psycho jeśli używasz Cię, Ci itd. to przynajmniej do mnie proszę Cię bardzo o używanie dużych liter bo nie wiem jak Ty ale ja Cię szanuje też trochę szacunku wobec mnie okaż....
Ostatnio zmieniony 12 paź 2008, 19:57 przez Punisher, łącznie zmieniany 1 raz.


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

13 paź 2008, 23:33

little_psycho pisze:I Punisher, weź se daj siana
little_psycho, uważaj z tym dokazywaniem tu i tam. Masz już dwa warny... (Nie odpowiadaj tu, tylko pamiętaj o tym).


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Kurak
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 12 paź 2008, 10:50
Lokalizacja: Extermination City

14 paź 2008, 10:04

Błąd Sie Powtarza probowalem oba sposoby Litle Psychola i Mrocza Mam zainstalowane to w folderze z Postal STP i mam normalnie okno z Share the pain jak mi sie gra w menu wlacza ;/
Ostatnio zmieniony 14 paź 2008, 10:04 przez Kurak, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

14 paź 2008, 12:12

Błąd dotyczy przeładowywania broni.
Kurak pisze:Mam zainstalowane to w folderze z Postal STP i mam normalnie okno z Share the pain jak mi sie gra w menu wlacza ;/
Czyli wszystko jasne.
Musisz zainstalować ponownie STP i ED. Folder ED musi znajdować się w folderze z STP >> x:/.../P2STP/ED
Ostatnio zmieniony 14 paź 2008, 13:26 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
psycho_killer
Wstydliwy morderca
Posty: 3
Rejestracja: 21 mar 2009, 12:29

06 kwie 2009, 08:16

u mnie też tak jest to jak wystrzelisz ok. 10 naboi colta albo glocka to wyrzuc i wez spowrotem i odrazu pełny magazynek :mgun:


zabic aby nie zostac zabitym muahahahaha
ODPOWIEDZ