ED bez zombiaków mi się marzy...

Rozmowy o Eternal Damnation, odrębnej grze działającej na bazie Postala 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

26 cze 2007, 13:06

Kiedy po raz pierwszy oglądałem skriny z tego moda, wszystko było tak zajebiście atrakcyjne, że tylko łykać to, aż do zadławienia! Nowym broniom towarzyszyły nowe postacie i lokacje, wszystko w ponurym klimacie. Ręka na myszce drżała, gdy tak to przeglądałem...

Obrazek Obrazek Obrazek

Niby to jest i nic nowego tu nie widzicie. Teraz. Ale gdy to 1y raz zobaczyłem, to był miód! Mordy gangoli, lepsze "siły specjanej opieki", dzieciątka... To było intrygujące! Klimatu a'la GTA itp oczekiwałem, a dostałem co? Gnojowicę a'la sparciały grób. Kicha! I nie wiem, czy kiedykolwiek skończę to ED. A wszystko przez zombiaki! :/


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

26 cze 2007, 13:15

tak tez nie lubie zombiakow sa wkurzajace
bylo one w AW i starczy...
nie mogli dac jakis innych postaci
zombiakow nie nawidze... na poczatku grania w ED ok. nie demerwowal mnie ale potem. co chwile wystepowaly to juz zaczelo mnie wkurzac :571:
Ostatnio zmieniony 26 cze 2007, 13:15 przez Mixer, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

26 cze 2007, 13:36

Gdybyż ten szykowany ED Patch dawał możliwą opcję typu "wyłącz obecność zombie w grze". Może w końcu gra byłaby tym, czego oczekiwałem. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

26 cze 2007, 13:43

o tak tez mam taka nadzieje
choc ED jest gra ktora ma budzic ,,strach" to z tymi zombie przesadzili. mogly sie one pojawic 2 czy 3 razy ale nie.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2007, 13:44 przez Mixer, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

26 cze 2007, 14:04

Mixer pisze:choc ED jest gra ktora ma budzic ,,strach"
A budzi irytację! Ileż mogą takie trupki straszyć? Budować grę opierając się głównie na jednym temacie to błąd kardynalny. :( Zwłaszcza mając pod ręką elementy, które samemu się dodało, a nie wykorzystało należycie (gangole!).
No dobra, nazwa niby zobowiązuje, wieczni potępieńcy muszą być przecie... Ale czy zaraz zombie? A może jeszcze mumie faraonów, wątki z serii Nieśmiertelny?? Nie lepiej byłoby dać piekielne czeluści, czyśćcowych potępieńców, dzikie i nieokiełznane indywidua na wzór Londynu z czasów Draculi czy Mr Hyde'a. Może zabrakło możliwości (czytaj: funduszy) aby tak bogatą grę zrobić za friko...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

26 cze 2007, 14:54

Grywalność byłaby niższa gdyby zombie były takie same jak w AW. A nie są. I fajnie ryczą


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

26 cze 2007, 15:00

To prawda. Ale to niczego nie zmienia...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

26 cze 2007, 15:00

ja mowie: precz zombie
nie lubie ich
wkurzaja mnie
mozna bylo zrobic tyle coiekawych postaci (np takie jak wymienil tiquill)
mogli zrobic jakis gang ktory morduje swoje ofiary w straszny sposob i ma cos wspolnego z satanem
jestem pewny ze gra nie stracila by tego strasznego smaku
Ostatnio zmieniony 26 cze 2007, 15:01 przez Mixer, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

26 cze 2007, 15:03

A tylko zyskała! Strach to nie tylko ryczące trupy, ale też groza, makabra, psychoza... z udziałem nawet całkiem żywych bohaterów.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

26 cze 2007, 16:33

Banda satanistów ogarniętych żądzą władzy nad światem. Ich metody to rozszarpywanie żywcem ofiar, rozwieszanie w skryjówce różnych fragmentów ofiar, demolowanie określonych dzielnic miasta. To by było genialne


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

26 cze 2007, 16:54

Satanizm to może śliski temat, ale tępienie takich złych mocy i jej wyznawców byłoby o wiele bardziej frapujące.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

26 cze 2007, 17:11

A jak. Zamiast zombiaków całe rzesze tych psycholi. Oczywiście wszystko do likwidacji


Awatar użytkownika
zkar
Wielki Przedwieczny
Wielki Przedwieczny
Posty: 167
Rejestracja: 12 gru 2006, 19:21
Lokalizacja: z Bunkra
Kontakt:

30 cze 2007, 10:18

Ale ED to jest tzw. Zombie-Game, czyli Żywe Trupy są w niej myślą przewodnią. Tego wymaga przede wszystkim fabuła gry. Koleś wychodzi z psychiatryka i ma doła, a jakby tego wszystkiego było mało to jeszcze się zombie po ulicach panoszą. Fakt faktem - mogliby dać więcej strzelania do ludzi, ale i tak dla mnie ED było czymś niesamowitym. Autorzy wykorzystali dużo więcej możliwości Unreal Engine niż RWS.
Może jestem trochestronniczy, ale to dlatego, że filmy z serii " Coś tam Żywych trupów" mają u mnie specjalne miejsce na półce. No nie wszystkie rzecz jasna, ale jest tego sporo.


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

30 cze 2007, 10:27

Jak załączyłem ED po raz pierwszy, bardzo mi się spodobało. Im bardziej się w niego zagłębiałem, coraz bardziej go lubiłem. Ale gdzieś mniej więcej w muzeum straciłem zapał do grania. Miałem już zombiaków powyżej uszu, zaczęły mnie denerwować. Daliby lepiej zamiast tych zombiaków jakichś ciekawych psycholi. Truposzki mogą zostać, ale nie w takiej liczbie, moim zdaniem wystarczyła by 1/4 tych zombiaków, a reszta same psychole :D


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

30 cze 2007, 13:50

mogliby zrobic takie cos ze wojsko walczy z tymi zombie (a jest ich od chu*a i spowrotem) a my musimy mu pomuc ocalic ziemie od truposzy... taka wielka nawalanka. a nie ze idziesz i musisz 150 zombiakow rozpierniczyc. po 50 to juz sie robi nudne :(


ODPOWIEDZ