E3 2008

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

18 lip 2008, 02:06

prawdziwy 666 pisze:
Tiquill pisze:łącznie z Kolesiem, którego animacje są całkiem dobre...
no zwłaszcza jak rzuca kość bez użycia rąk (pacz filmik "dog" )
Dlatego napisałem "całkiem dobre", a nie więcej, bo: ;)
prawdziwy 666 pisze:widać bardzo wczesna wersje P3 jeszcze niedorobiona
Tak sobie myślę, czego najbardziej oczekuję od Trójki. I chyba właśnie nie tylko nowej rzeźni, nowych broni. Ale też czegoś przyjemnego dla oka. Płynnych, bogatych i naturalnych animacji. Wrażeń estetycznych, mówiąc szerzej.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
wasacz93
Seryjny zabójca
Posty: 314
Rejestracja: 13 sty 2008, 20:47
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

18 lip 2008, 16:27

Kolejne filmiki z P3 i... kolejne znaki zapytania :/. Tym razem najbardziej rzuciło mi się w oczy:
  • 1. Konsolowe sterowanie - wiemy jak zazwyczaj dzieje się z grami skonwertowanymi z konsoli na PC. Sterowanie ssie. Przyciski są porozrzucane po klawiaturze, specjalnie przystosowane dla tych którzy posiadają po 2 pary rąk. Oby z P3 się tak nie stało.

    2. Sztywność ruchu Kolesia - kolejna rzecz od razu rzucająca się w oczy. Koleś ma denna animację biegu (nie to żeby w poprzednim Postalu była lepsza). Od razu nasuwa się skojarzenie z PSXowym Syphon Filterem. Gabe Logan i Postal Dude poruszają się jakby mieli w pod ubraniami pełne pampersy.

    3. Wyludnione ulice - Paradise z P2 tętniło życiem. Gdzie się nie obrócić było widać żądnych bycia zmasakrowanym mieszkańców miasteczka, a po wybiciu kilku numerków z licznika populacji pojawiali się kolejni ludzie. A tu co? Trzech przechodniów? Śmiech na sali.
Uff, dotarłem do końca. Powyższe wady mogą być zasługą słabego sprzętu do prezentacji, wczesnej fazy dewelopingu gry czy też zwykłymi bugami które zostaną usunięte na drodze tworzenia gry. Ale na Postala 3 i tak warto czekać, rzekłem ;>.


Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

18 lip 2008, 16:44

wasacz93 pisze:3. Wyludnione ulice - Paradise z P2 tętniło życiem. Gdzie się nie obrócić było widać żądnych bycia zmasakrowanym mieszkańców miasteczka, a po wybiciu kilku numerków z licznika populacji pojawiali się kolejni ludzie. A tu co? Trzech przechodniów? Śmiech na sali.
W P2 miałeś suwaczek, którym ustalałeś liczbę przechodniów, jak ustawiłeś najniższą liczbę, ulice tez były wyludnione, poza tym jestem pewien, że na ulicach będzie duży ruch, na niektórych skrinach roi się od ludzi.


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

18 lip 2008, 17:00

Widać ,że PC dlatego ,że sam porównałem sobię oby dwa filmiki. Zauważ ,że tutaj jakoś udaję przeznterowi trafić człowieka i to podczas biegu. Na Konsoli to by było niemożliwe :) Chyba ,że rzeczywiście kody...


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

18 lip 2008, 17:02

Od kiedy na konsoli, pokazuje się PC-tową wersję? O_o Na E3 prezenter siada przed konsolą i gra, więc nie wiem, jakim cudem mogłaby to być wersja z Pieca.


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

18 lip 2008, 17:06

Heh fakt :P Długo się nie było... Mimo wszystko jak tak się będzi grać na konsoli to na piecu nie powinno być problemów


Awatar użytkownika
wasacz93
Seryjny zabójca
Posty: 314
Rejestracja: 13 sty 2008, 20:47
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

18 lip 2008, 17:45

kazik pisze:
wasacz93 pisze:3. Wyludnione ulice - Paradise z P2 tętniło życiem. Gdzie się nie obrócić było widać żądnych bycia zmasakrowanym mieszkańców miasteczka, a po wybiciu kilku numerków z licznika populacji pojawiali się kolejni ludzie. A tu co? Trzech przechodniów? Śmiech na sali.
W P2 miałeś suwaczek, którym ustalałeś liczbę przechodniów, jak ustawiłeś najniższą liczbę, ulice tez były wyludnione, poza tym jestem pewien, że na ulicach będzie duży ruch, na niektórych skrinach roi się od ludzi.
O "suwaczku" liczby przechodniów z P2 wiem doskonale, ale na filmikach jest wersja KONSOLOWA, czyli "suwaczka" nie ma i nie będzie :cry:.


Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

19 lip 2008, 23:03

https://www.gametrailers.com/player/37190.html?type=flv

"i kolejny gryzie piach"

tym cytatem mówię że mamy kolejny filmik

widzimy na nim miedzy innymi

używanie borsuczej piły

i podpalanie samochodów


nie powiem zaczyna się robić ciekawie

SP aby zobaczyć filmik trzeba podać datę urodzenia

[ Dodano: 2008-07-19, 23:22 ]
https://www.gametrailers.com/player/37284.html

a tu Interview
Ostatnio zmieniony 19 lip 2008, 23:03 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

20 lip 2008, 00:04

Podsumowując wszystkie dotychczasowe filmiki:

1. Zero konkretów
2. Animacje Kolesia i innych przechodniów: średnie
3. Animacja ognia: nienaturalnie beznadziejna
4. Otoczenie: Zawiewa z leksza cukierkowością, poza tym nie mam zarzutów
5. Dźwięki: do poprawy. Nie przekonują mnie w ogóle
6. Nie czuć klimatu Postala, choć z każdym nowym trailerem się to poprawia
7. Ogólna prezencja: 3

Przed RWS i Akellą jeszcze długa droga do sukcesu. Póki co P3 nie dorasta dwójce do pięt.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
KOKIA
Wstydliwy morderca
Posty: 3
Rejestracja: 17 lip 2008, 15:47

20 lip 2008, 11:20

Witam jako iz jest to moj 1szy post na forum.
Mialem nadzieje, ze po sukcesie 2, panowie z RWS pojda za ciosem i 3ka przerosnie poprzednika. Jeszcze wiecej krwi i kontrowersji osadzone w jak najbardziej realistycznej grafice. Tym czasem najnowsza odslona wydaje sie byc zlagodzona w porownaniu z 2ka.
Ogolnie tworcy bardziej poszli w gta niz naszego ulubienca :<
Miejmy nadzieje, ze jednak wszystko dobrze sie skonczy i doczekamy sie cuda!
Ostatnio zmieniony 20 lip 2008, 11:27 przez KOKIA, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

20 lip 2008, 13:37

Zgadzam się z Tobą w każdym calu. ;) Witaj na Forum.


Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

20 lip 2008, 21:29

W tym pierwszym filmiku co zapodał p666:

"Someone stop this guy!"

"Run !!"

Przecież w głosach tych ludzi nie ma żadnego przerażenia, zero emocji, tak jakby ktoś powiedział: "O to znowu ten Koleś, znowu będzie mordował, zabijał i palił ludzi. O jejku jakie to straszne..." (bez emocji, przeczytane jak z kartki przez 8 latka, uczącego się czytać)

To nie jest fajne. Podobają mi się dźwięki wystrzałów z M60, te spadające łuski, ale... w pierwszym Postalu czuło się ten psychotyczny klimat, już same menu (dla mnie osobiście dołujące) wprowadzało gracza w świat śmierci, zniszczenia i mającej się wydarzyć z parę sekund apokalipsy. Także głosy ludzików były przerażone, napełnione strachem, zresztą, ten kto grał w 1 przecież wie...

Seria zaczyna wymiękać.
Ostatnio zmieniony 20 lip 2008, 21:38 przez Dr. Dundersztyc, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

20 lip 2008, 21:36

Może tłumaczenie będzie lepsze. Nie podoba mi się ogień. Strasznie nędzny. Nawet wybuchy były lepsze w P2


Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

20 lip 2008, 23:39

zielAK pisze:W tym pierwszym filmiku co zapodał p666:

"Someone stop this guy!"

"Run !!"

Przecież w głosach tych ludzi nie ma żadnego przerażenia, zero emocji, tak jakby ktoś powiedział: "O to znowu ten Koleś, znowu będzie mordował, zabijał i palił ludzi. O jejku jakie to straszne..." (bez emocji, przeczytane jak z kartki przez 8 latka, uczącego się czytać)
Jon M pisze: They are not p2 voices just some placeholders Mike J did. The voice acting is not done yet.
Ostatnio zmieniony 20 lip 2008, 23:40 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

21 lip 2008, 00:12

prawdziwy 666 pisze:
Jon M pisze: They are not p2 voices just some placeholders Mike J did. The voice acting is not done yet.
Miejmy nadzieję.


Zablokowany