E3 09 nowy trailer

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 lip 2009, 22:39

Robsessed pisze:Ech, ja w Postalu 3 widzę same znane mi gry. xD
Nie, to te znane gry pokazywały, co będzie w Postalu 3. :diabel:

A krew na pewno pociemnią, wiele z tym roboty nie ma.
KoCuRTomCaT pisze:Wierzcie Mi wyjdzie jeszcze wiele modów do tego Postala :D
Byleby rozszerzających, a nie naprawiających. <ups!> xD


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
KoCuRTomCaT
Niedorobiony bandzior
Posty: 31
Rejestracja: 29 cze 2009, 12:47

07 lip 2009, 22:44

HaH.Tez mam taka nadzieje ;p Napewno wszystko jeszcze pozmieniaja.Nie Martwcie sie ;p.To Jeszcze BETA :D :P


Postal 2 STP + AW + AWP + ED Weapons = MEGA OWN4G3 !!!!
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

07 lip 2009, 22:47

KoCuRTomCaT pisze:HaH.Tez mam taka nadzieje ;p Napewno wszystko jeszcze pozmieniaja.Nie Martwcie sie ;p.To Jeszcze BETA :D :P
beta w większości ma pokazywać już to, co ma gra do zaprezentowania...widzę już trochę ponaprawiane pewne rzeczy co mnie cieszy...ale borsuk wydaje się być dość...futurystyczną bronią :lol:

no ale Postal to gra, która w swej obecnej wersji ma pokazywać jak się strzela śmiechem :P


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 lip 2009, 22:52

Ramesses pisze:borsuk wydaje się być dość...futurystyczną bronią :lol:
Raczej szaloną. I w sam raz dla Trójki, byleby ta sama nie była cała jak ten borsuk. Bo to już byłoby zło. :bolek:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

07 lip 2009, 22:59

Tiquill pisze:
Ramesses pisze:borsuk wydaje się być dość...futurystyczną bronią :lol:
Raczej szaloną. I w sam raz dla Trójki, byleby ta sama nie była cała jak ten borsuk. Bo to już byłoby zło. :bolek:
na pewno bardziej realistyczna niż chociażby bronie z Half Life'a :P


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 lip 2009, 23:08

Ramesses pisze:
Tiquill pisze:
Ramesses pisze:borsuk wydaje się być dość...futurystyczną bronią :lol:
Raczej szaloną. I w sam raz dla Trójki, byleby ta sama nie była cała jak ten borsuk. Bo to już byłoby zło. :bolek:
na pewno bardziej realistyczna niż chociażby bronie z Half Life'a :P
No, gdzieżby to porównywać. Tam to już futura, że głowa mała. Zwłaszcza łom. :):

Nie, no, ja tam nie mam nic przeciw, by obok szalonej borsukopiły było coś rodem z futurystycznego laboratorium. Nie koniecznie broń.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

07 lip 2009, 23:43

Tiquill pisze:Nie, no, ja tam nie mam nic przeciw, by obok szalonej borsukopiły było coś rodem z futurystycznego laboratorium. Nie koniecznie broń.
Obok, ale nie zamiast. I ogólne 'zabawne' szaleństwo też obok, ale nie zamiast krwawej masakry.


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

08 lip 2009, 00:18

Robsessed pisze:
Tiquill pisze:Nie, no, ja tam nie mam nic przeciw, by obok szalonej borsukopiły było coś rodem z futurystycznego laboratorium. Nie koniecznie broń.
Obok, ale nie zamiast. I ogólne 'zabawne' szaleństwo też obok, ale nie zamiast krwawej masakry.
Dokładnie, to mam na myśli. Obok, dodatkowo i nie dominujące.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzastin
Seryjny zabójca
Posty: 336
Rejestracja: 20 lip 2009, 21:03
Lokalizacja: Zgierz

19 sie 2009, 22:00

Moim zdaniem z tą krwią powinni zrobić nieco inaczej... Większość z was wie, że kiedy ktoś dostanie kulę w brzuch to krew nie chlapie w cztery strony... Na początku nic nie widać, a później :D robi się ogromna plama na koszulce, człowiek osuwa się na kolana, podczas kiedy upada na ziemię powinna mu jeszcze krew lecieć przez usta, albo ofiara mogłaby leżeć skulona na ziemi i krztusić się krwią :D Ręce całe czerwone ściskają daremnie tułów próbując zatamować wyciek, jednak kiedy krew dostanie się do krtani i nozdrzy jest zazwyczaj za późno na cokolwiek. Uduszenie, wykrwawienie i ... death. Może trochę brutalnie, ale przynajmniej realistycznie. A chlapiąca krew może być tylko w tedy, kiedy ktoś obrywa ze śrutu z dubeltówy, tylko, że pociski musiałyby rozerwać, np.: rękę, albo nogę, gdyby tak zrobili byłby piękne efekty :)


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

19 sie 2009, 22:48

To silnik Source, oni tak nie zrobią. Mam CS:Source'a i to jest baardzo krwawa gra... w porównaniu z CS:1.6 :)


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

19 sie 2009, 23:01

Dzastin wydajesz się być już specjalistą od takich rzeczy. Normalnie jak zawodowy morderca... :zdziw:


Obrazek
Awatar użytkownika
Dzastin
Seryjny zabójca
Posty: 336
Rejestracja: 20 lip 2009, 21:03
Lokalizacja: Zgierz

20 sie 2009, 10:57

Jestem miłośniczką wszelakich broni. Zaczynając od ładunków wybuchowych po broń ręczną typu nóż... A właśnie może w nowym Postalu będzie dostępny nóż, albo maczetę będziemy mogli wbić w człowieka, a później jakbyśmy chcieli to ją wyjmiemy i z gostka wypryśnie krew :D Też byłby fajny efekt. Widziałam na jednym filmiku, że kiedy strzelimy w człowieka z karabinu to pojawia się przy nim taka czerwona chmurka, trochę to mało realistyczne :/ Za to dobrze, że zrobili taki fajny odrzut ludzi :diabeł: To mi się bardzo podoba. Tylko błagam... żadnych pojawiających się plam krwi pod człowiekiem :bolek: okropny efekt z GTA, jeżeli faktycznie człowiek bardzo krwawi to po upadku trochę krwi się może rozlać, ale tylko w miejscu gdzie został postrzelony. Strasznie mnie to denerwuje gdy w GTA widzę coś takiego: rozwalam człowiekowi głowę z dubeltówki, a gdy ten upada na ziemię plama krwi jak kałuża pojawia się pod brzuchem ofiary :zdziw: powinna być kałuża krwi, ale pod szyją i powinna jeszcze nieco tryskać... skoro wycięliśmy człowiekowi głowę rozwaliliśmy również tętnicę. W tedy krew jasnej odcieni i rozbryzg na dość dużą odległość. No nieźle, uwielbiam pisać o takich rzeczach... mogłabym napisać do każdej broni specjalny efekt z krwi. :mgun:


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

20 sie 2009, 14:14

Strach się bać :D

Rob uważaj - Zgierz zaraz pod Łodzią xD
Ostatnio zmieniony 20 sie 2009, 14:16 przez Dr. Dundersztyc, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

23 sie 2009, 22:24

Dzastin, z krwią się zgodze, też mnie to wkurza, rozwale gościa a ten odrazu się topi we własnej krwi.


Obrazek
Zablokowany