Dziwne zachowanie bystanderów

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

30 mar 2016, 13:53

Powiem szczerze, że to miasto nie przestanie mnie zaskakiwać. Wczoraj podczas oczyszczania Paradise zauważyłem, że jedna kobieta dziwnie przygląda się trupowi padłemu na wąglika.
Obrazek
Chodziłem obok niej z bronią, ale nie zwracała na mnie uwagi. Sprzedałem jej kopa, ona mi oddała i znowu kucnęła, ale tym razem cały czas patrzyła na mnie. Gdzie nie poszedłem, nie spuszczała ze mnie wzroku. Zdenerwowałem się, obsikałem ją i w ten sposób spowodowałem "reset", czyli zaczęła zachowywać się normalnie, tj. uciekać z krzykiem. Zabiłem ją i wróciłem do swoich spraw, uważając ją za jednorazowy przypadek.

Myliłem się.

Przy Lucky Ganesh drugi raz tego samego dnia natrafiłem na to samo zjawisko. Tym razem "obserwatorem" okazał się jakiś mężczyzna w średnim wieku, który dla odmiany upatrzył sobie konającego policjanta.
Obrazek
Postąpiłem tak samo, jak z tamtą kobietą - wymieniliśmy się kopniakami, po czym "obserwator" zaczął kręcić się w miejscu, żeby tylko nie stracić mnie z oczu.
Obrazek
Obrazek
Zacząłem tracić cierpliwość, więc dostał kolejny raz. I ja również. Ta komiczna sytuacja trwała przez krótką chwilę do czasu, aż oddałem mocz na natręta. Wygląda na to, że złocista substancja ma jakieś cudowne właściwości, bowiem mężczyzna zareagował prawidłowo - otarł czoło z odrazą i wziął nogi za pas wrzeszcząc przy tym wniebogłosy. Co miałem zrobić? Zastrzeliłem go. Muszę przyznać, że te dwa przypadki zafrasowały mnie na cały dzień, i nawet krew na mym obliczu nie wyrwała mnie z zadumy.

Czy któryś z państwa spotkał się z czymś takim?


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 mar 2016, 19:30

Dziwne że dopiero teraz to zauważyłeś, to całkiem normalne ich zachowanie.


8=======D
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

30 mar 2016, 19:35

Naprawdę nigdy przedtem czegoś takiego nie widziałem. Myślałem, że to wina kodu "CopKilla" (przed użyciem nie zaobserwowałem takiego zjawiska), ale po wyłączeniu go bystki nadal potrafią się tak zachowywać.


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

30 mar 2016, 19:40

Rycho3D pisze:Dziwne że dopiero teraz to zauważyłeś, to całkiem normalne ich zachowanie.
Potwierdzam. Czasem im się to zdarza, wielokrotnie takie coś widziałem. Ogólnie nieraz nie idzie ogarnąć ich zachowania, ale nie ma co zwracać na to zbytnio uwagi, tylko ich pieczołowicie eliminować. ;)


I regret nothing
Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

02 kwie 2016, 00:38

mnie bawi jak widzowie scen mordu klaszczą, śmieją się i radośnie podskakują
póki nie nadejdzie ich kolej rzecz jasna


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

02 kwie 2016, 16:05

Czasami jak policjant do nas mówi żebyśmy padli na ziemie to pobliscy przechodnie zaczynają kucać co jest dość zabawne, gdyż to było polecenie wskazane do nas, nie do cywili obok :D


ODPOWIEDZ