Dzieci i psy

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

23 sty 2009, 20:53

Tiquill pisze:
Robsessed pisze:Cor Angar, jeśli to nie Twoje słowa, to podawaj chociaż linki do oryginału.
https://www.ferus.info/2009/01/polskie-s ... a/#more-29
Ja to wiem, ale Angar nawet tego `Pozdrawiam` nie zmienił... śmiesznie i trochę żałośnie to wyszło.


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

23 sty 2009, 20:56

Robsessed, domyśliłem się, że wiesz. Google jest w tej kwestii bez zarzutu. ;)

Cor Angar, tekst jest dobry i pasuje do tematu, ale szanuj słowa innych, będzie to tylko Tobie na plus.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamakasi
Miłośnik broni
Posty: 146
Rejestracja: 08 lip 2008, 19:25

24 sty 2009, 08:12

Tiquill pisze:Cor Angar, tekst jest dobry i pasuje do tematu, ale szanuj słowa innych, będzie to tylko Tobie na plus.
Spoko... Ja wziąłem to z jednego forum gdzie nie było podane źródło, a było napisane aby to na innych forach pokazywać. Jeżeli bardzo was uraziłem to przepraszam :)


Dawaj składak, dawaj koło, bo ci przypierdolę w czoło!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzastin
Seryjny zabójca
Posty: 336
Rejestracja: 20 lip 2009, 21:03
Lokalizacja: Zgierz

25 sie 2009, 17:43

Pięknie i mądrze napisane. Myślę, że zastosowanie blokady typu "od 16 lat" nie byłoby dobrym rozwiązaniem :| Jak widać mam 15 lat, a nikomu mam nadzieję nie "podpadłam" :diabeł: Zawsze zanim napiszę jakikolwiek post to mam taką zasadę: "przeczytaj, pomyśl, napisz lub nie" I tym trzeba się kierować, inaczej utoniemy w morzu bezsensownych postów i daremnych tematów. :/


ODPOWIEDZ