Dzieci i psy

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

29 lis 2008, 22:54

Zgadzam się z Tobą, ja też tak mam. Może po prostu nie dawaj nic? Niejako jesteś przedstawicielem władz tutaj, masz odznakę moderatora. To, co napiszesz jest _niemal_ oficjalnym stanowiskiem administracji. Jak dasz komuś ostrzeżenie, to nikt nie będzie tego po tobie poprawiał, po prostu uznane zostanie że ostrzegłeś go i to wystarczy. Może lepiej po prostu nic nie pisać i żeby kto inny dobił tego psa za ciebie?

Albo za każdym razem gdy piszesz że komuś dajesz ostrzeżenie, wykasuj tekst i po prostu daj warna tej osobie - jeśli chcesz ją ostrzec zrób to po angielsku. Warna zawsze można zdjąć, a odbudować reputację dobrego moda trudniej.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

29 lis 2008, 23:03

problem w tym robb ze zdażyło ci sie nie odróżnić nooba od osoby obiecującej
ale nie ma sprawy twoje błędy szybko zostały naprawione przez reszte władzy tutaj

propo dzieci i forum tak wiele razy ten temat był poruszany
i ja też pare razy takie temat/rozmowy starałem sie ścisnąć za gardło

że już poprostu teraz brak mi argumentów a nie lubie pisac ciagle tego samego w kółko
wtajemniczeni znają moje zdanie
Ostatnio zmieniony 29 lis 2008, 23:05 przez ALCRD, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

29 lis 2008, 23:04

Zgadzam się z Tobą, ja też tak mam. Może po prostu nie dawaj nic? Niejako jesteś przedstawicielem władz tutaj, masz odznakę moderatora. To, co napiszesz jest _niemal_ oficjalnym stanowiskiem administracji. Jak dasz komuś ostrzeżenie, to nikt nie będzie tego po tobie poprawiał, po prostu uznane zostanie że ostrzegłeś go i to wystarczy. Może lepiej po prostu nic nie pisać i żeby kto inny dobił tego psa za ciebie?
Nie do końca. Bywało tak, że moje warny zostały zdejmowane, ponieważ uznano je za bezpodstawne; w 90% przypadków przytaknąłem temu. Więc wbrew pozorom nie mam aż tak wielkiej władzy tutaj. Dzięki temu mogę pozostać sobą, być na tyle subiektywny, na ile pozwalają granice. Gdybym był Adminem, pod innym kątem musiałbym rozpatrywać każdą kłótnię, przewinienie.
MastaDJMax pisze:Warna zawsze można zdjąć, a odbudować reputację dobrego moda trudniej.
Nie mogę zdejmować warnów. xd


Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

29 lis 2008, 23:08

To może powinieneś tu zostać kontrolerem, a kto inny moderatorem? Bo jak będziesz siedział i ostrzegał wszystkich, to do dupy z taką moderacją.

Poza tym, twoje warny zawsze może administracja dać. Chyba lepiej dać warna, a potem zdjąć, przeprosić i przyznać rację, niż przepuścić kretyna który może narobić bałaganu na forum. Jak kogoś ostrzegasz to on wie że powinien uważać. jak dajesz warna to wszyscy wiedzą że ten osobnik zrobił coś złego.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 lis 2008, 01:01

ALCRD, szkoda, że brak Ci chęci już na takie wywody, ponownie. Obok Mixera (którego, jak wszyscy wiedzą, nie ma już u nas) jesteś największym zwolennikiem niszczenia dzieci i kiedy powstał dostępny publicznie temat o tym, liczyłem, że dodasz coś od siebie. Ale cóż, nie teraz, ok.

Czuwających nad porządkiem na forum nie robią w fabryce, wykuwając z jednej sztancy. Każdy jest inny i tacy są u nas. Jeden spokojny, drugi surowy, trzeci łagodny, czwarty jeszcze inny. Robsessed jest taki jaki jest i bardzo dobrze. Pracuje bardzo dużo na forum, wciąż kogoś poucza, napomina, rozmawia. I co, to że w swej pracy jest najbardziej widoczny to jakiś minus? No bo nie jest ostry? Coś tu nie tak, nie sądzicie? Bo czy tylko on? Nie, pilnuje tego forum kilka osób, co jeden zacznie, to drugi może skończyć. Nie każdy musi ciąć. Forum pilnuje grupa, a nie jeden moderator. 8-)
MastaDJMax pisze:To może powinieneś tu zostać kontrolerem, a kto inny moderatorem? Bo jak będziesz siedział i ostrzegał wszystkich, to do dupy z taką moderacją.
A to już całkiem bez sensu. Jak pisze najczęściej, też u nas? Moderatorzy - pilnują porządku na forum. A czy porządek to tylko zamiatanie? Jakoś wszędzie widzę tendencję do ograniczania pracy moderatorów tylko do karania userów i usuwania tematów. A gdzie pilnowanie, by dyskusja przebiegała prawidłowo, rozwijanie jej w dobrym kierunku? A gdzie troska, by użytkownik pisał i zachowywał się poprawnie? Jeśli zostanie wywalony, nie będzie pisał wcale. O to chodzi?
Ostatnio zmieniony 30 lis 2008, 01:45 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

30 lis 2008, 13:19

Róbcie jak chcecie, nie moje forum <unosi dłonie w geście poddania>


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

30 lis 2008, 13:25

MastaDJMax pisze:Róbcie jak chcecie, nie moje forum <unosi dłonie w geście poddania>
To Forum jest każdego zarejestrowanego użytkownika, który chce coś dobrego zrobić dla PS. Ufam, że nim jesteś. :)


Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

30 lis 2008, 13:32

Robsessed pisze:
MastaDJMax pisze:Róbcie jak chcecie, nie moje forum <unosi dłonie w geście poddania>
To Forum jest każdego zarejestrowanego użytkownika, który chce coś dobrego zrobić dla PS. Ufam, że nim jesteś. :)
Jak widzę że moje pomysły/opinie wam nie pasują to po co mam dalej pisać i was denerwować?


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

30 lis 2008, 13:36

Mnie nie denerwujesz, ale jeśli masz zamiar robić z siebie jakiegoś... męczennika? czy po prostu pisać bzdury, to tak - odejdź z Forum. Twój wybór, ja nie mam zamiaru Cię stąd wyrzucać, bo cieszę się, że tu jesteś. Ale masz też wady, jak każdy, które w moim mniemaniu coraz wyraźniej widać. Nie karzę Ci się zmieniać, jesteś wolną istotą.


Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

30 lis 2008, 19:29

Nie robię z siebie męczennika, po prostu męczy mnie to, że co ja coś napiszę to od razu wszyscy się przypier**lają że im coś ciągle nie pasuje. Tak jak parę postów wyżej.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

01 gru 2008, 22:37

Piter1234 pisze:Moim zdaniem zachowanie userów powinno się wnioskować po idiotycznych wypowiedziach a nie po wieku...
Podpisuje się pod tym :)
MastaDJMax pisze:Może anonimowy, dodatkowy shoutbox, gdzie użytkownicy mogliby zgłaszać takie przypadki, gdzie ktoś powinien dostać bana, a autora wpisu tylko admini moga poznać?
Najlepiej jak by użytkownicy korzystali z opcji raportowania to wystarczy ;)

Co do dzieci na forum to jeśli gadają mądrze to wcale mi nie przeszkadzają jednak jeśli zachowują jak dzieci neo to jak dla mnie od razu Warn! Jednak każdy z modów ma swoje metody i nigdy tego nie kwestionowałem.


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

01 gru 2008, 22:46

MastaDJMax pisze:po prostu męczy mnie to, że co ja coś napiszę to od razu wszyscy się przypier**lają
To pisz tak, żeby się nie przypier**lali. Wtedy nie będziesz musiał się męczyć. Naprawdę, jesteś userem co ma 120 pomysłów na minutę. To dobrze. Nakręcasz to forum, ale zasady są jedne i te same dla wszystkich. Prosperujesz spore szanse, tylko trochę się musisz ogarnąć i przestać użalać nad swoim losem, bo krzywda tu Ci się nie dzieje.

Co do tematu. Polityka forum jest jak najbardziej OK. Każdy jest inny, każdy ma inne podejście do najmłodszych i ocenia ich zazwyczaj po postach. Można by podzielić forum pomiędzy modów i adminów tak by każdy z nich miał mniejsze pole do roboty i za nie odpowiadał. Lecz tak jak wspomniał Tiq to nie fabryka. Temat jak najbardziej do przedyskutowania w gronie GTW.


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 gru 2008, 23:43

zielAK pisze:Temat jak najbardziej do przedyskutowania w gronie GTW.
On tam był dyskutowany. Teraz chcę dać możliwość wypowiedzenia się każdemu.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lewus
Legendary Red Unsuccessful Troll
Posty: 216
Rejestracja: 20 sie 2008, 15:43
Lokalizacja: Kraj Rad

02 gru 2008, 16:32

Ja na szczęście się nie zaliczam do "dzieci" ani do "psów". Nie chce też nikogo tutaj tak nazywać. No chyba, że ktoś będzie mnie prowokował.


Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

02 gru 2008, 18:08

Lewus pisze:Ja na szczęście się nie zaliczam do "dzieci" ani do "psów". Nie chce też nikogo tutaj tak nazywać. No chyba, że ktoś będzie mnie prowokował.
Obrazek


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
ODPOWIEDZ