Dzieci będą do rozwałki?

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

13 lip 2008, 14:53

Od admina: Pierwsze posty pochodzą z tematu Nowe screeny prosto z gry!!!, skąd je wyciąłem, bo temat intrygujący. A cytat poniższy odnosił się do tego.
-----------------------------
Robsessed pisze:Tam... tam... tam są... dzieci! To, o czym zawsze marzyłem! Kocham Postala! :D
Zaczynam sie Ciebie bać...xD..A tak na serio : złe przeżycia z rodzeństwem?
A co do screenów to fajne...widze ze bedzie jedna z moich ulubionych broni czyli m60 :czytaj:
Ostatnio zmieniony 13 lip 2008, 23:08 przez little_psycho, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

13 lip 2008, 18:18

little_psycho pisze:Zaczynam sie Ciebie bać...xD..A tak na serio : złe przeżycia z rodzeństwem?
Nie mam rodzeństwa, takiego stężenia robsesji w domu moi rodzice by nie wytrzymali... Ale dzieci w Trójce to dla mnie bomba: płaczące matki, gdy będę odcinał poszczególne części ciała ich pociechom... ;R


Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

13 lip 2008, 22:13

Hiehie.. Jak sobie pomyślę że to moja siostra to nie będzie co zbierać. Potem matka goniąca mnie ze spluwą...


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

13 lip 2008, 22:37

Robsessed pisze:Tam... tam... tam są... dzieci! To, o czym zawsze marzyłem! Kocham Postala! :D
Obyśmy się nie oszukali. Pewno nie będzie można ich "ruszyć" i będą nietykalni. :bolek: I tyle dzieciobójstwa! :P Bo zabijanie dzieci nie przejdzie w żadnym kraju. RWS nie uwiązałoby sobie takiego sznura na szyję. Muszą zachować sobie szansę na zaistnienie. Choć nie miałbym nic przeciw, gdyby, na wzór Simów, gdzie łatwo odkryto nagość w seksie, i oni dali swego rodzaju wytrych, którym będzie można dostać więcej, niż pozwala na to "porządny świat"...
Ostatnio zmieniony 13 lip 2008, 23:02 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

13 lip 2008, 23:13

Chciałbym, by P3 był tak psychotyczny i mroczny jak jedynka. Ale czy to przejdzie? Czy nasze kompy wytrzymały by morze trupów na ulicach? Mordowanie dzieci - to nie jest najlepszy pomysł, dzieciaków w to lepiej nie mieszać, gra robiona jest pod publikę, a nie pod dom dla psychicznie chorych. Jakoś nie pasują mi tam te kolorowe klimaty co widzę na screenach - przecież to nawet nie są warunki do wybicia szyby czy rozdeptania karalucha, a co dopiero o mordowaniu najmłodszych. Chociaż, przyznam zawsze chciałem wybić pół szkoły... he he


Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

14 lip 2008, 12:10

Bo masz zmasakrować to miasto. Jeżeli Koleś dopiero do niego przyjechał, to jak może być zrujnowane? Dobrze by było niszczyć dosłownie wszystko, jak w Bad Company. Swoją drogą muszę to dorwać :diabel:


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

14 lip 2008, 20:05

Też tak myślałem, Tiquill, ale zauważ, że w takim FallOucie już są dzieciaki. A kiedy to było... Wydaje mi się, że RWS sprytnie obejdzie ogólnie przyjęte zasady (vide właśnie 'dzieciobójstwo'). Jak? Może teoretycznie nie będzie w grze dzieci, ale w praktyce łatwo będzie je odróżnić od dorosłych przechodni?


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 lip 2008, 01:00

Czyli wybieg. Bardzo bym chętnie to widział. Do tej pory namiastkę dzieci mieliśmy tylko w ED, jako dziecięce manekiny, dość psychotyczne obiekty. Lecz to jest nic. Nie to, że mam jakieś specyficzne zachcianki i nie usnę, jeśli kilku dzieci w grze nie ustrzelę. Chcę po prostu mieć tylko miasto z całym przekrojem wiekowym społeczeństwa.

Chodząc po ulicach P2 zawsze nieprawdziwe wydawało mi się to Paradise. Właśnie ze względu na obecność tylko ludzi dorosłych. Nie starych, nie dzieci - ale tylko prawomyślnie dorosłych. A gdzie dziadkowie o lasce, gdzie dzieci, gdzie inwalidzi? Jak już dali nam miasto do wyrżnięcia - to czemu miasto bez prawdziwych mieszkańców? Ciągle powtarzające się sylwetki i twarze, wciąż podobne ubrania. OK, to można zaakceptować, silnik gry, wymagania i takie tam... Ale miasto bez dzieci i starców to miasto oszukane, kit wciśnięty w imię bezpiecznej prawomyślności.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

15 lip 2008, 08:50

Tiquill pisze:Chodząc po ulicach P2 zawsze nieprawdziwe wydawało mi się to Paradise. Właśnie ze względu na obecność tylko ludzi dorosłych. Nie starych, nie dzieci - ale tylko prawomyślnie dorosłych. A gdzie dziadkowie o lasce, gdzie dzieci, gdzie inwalidzi? Jak już dali nam miasto do wyrżnięcia - to czemu miasto bez prawdziwych mieszkańców? Ciągle powtarzające się sylwetki i twarze, wciąż podobne ubrania. OK, to można zaakceptować, silnik gry, wymagania i takie tam... Ale miasto bez dzieci i starców to miasto oszukane, kit wciśnięty w imię bezpiecznej prawomyślności.
cóż zrobić...dura lex sed lex...mam nadzieję żę RWS zrobią coś z tym bo rzeczywiście takie Paradise to miejscami zdawało się być takim ghost town...ludzie gdzieś się snują...nie ma dzieci, nie słychać odgłosów zabawy...z wózkami się spotykaliśmy czasami...niestety były nie używane :P


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

03 sie 2008, 06:39

Robsessed pisze:
little_psycho pisze:Zaczynam sie Ciebie bać...xD..A tak na serio : złe przeżycia z rodzeństwem?
Nie mam rodzeństwa, takiego stężenia robsesji w domu moi rodzice by nie wytrzymali... Ale dzieci w Trójce to dla mnie bomba: płaczące matki, gdy będę odcinał poszczególne części ciała ich pociechom... ;R
Przemyslalem to troche...i mysle ze czemu nie :D fajnie by bylo powiedziec dzieciakowi ze mu damy lizaka , zaciagnac do uliczki i zadzgac nozem :> BTW:Ten sposob myslenia to po moich urodzinach , bachory mi je zrujnowaly :565:


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

03 sie 2008, 11:03

little_psycho pisze:Przemyslalem to troche...i mysle ze czemu nie :D fajnie by bylo powiedziec dzieciakowi ze mu damy lizaka , zaciagnac do uliczki i zadzgac nozem
Z tym lizakiem... To trochę podchodzi pod pedofilię. Równie dobrze Koleś mógłby rozwozić lody z dragami (tak jak w GTA VC) i przy okazji porwać kilka osób dla okupu...


Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

03 sie 2008, 16:09

zielAK pisze:
little_psycho pisze:Przemyslalem to troche...i mysle ze czemu nie :D fajnie by bylo powiedziec dzieciakowi ze mu damy lizaka , zaciagnac do uliczki i zadzgac nozem
Z tym lizakiem... To trochę podchodzi pod pedofilię. Równie dobrze Koleś mógłby rozwozić lody z dragami (tak jak w GTA VC) i przy okazji porwać kilka osób dla okupu...
Z tymi porwaniami dla okupu fajny pomysł.He he przypomina mi sie film "Chłopaki nie płaczą"
W momencie kiedy syn gangstera zauważa dzieciaka , mówi : "Tato , ale ja nie wiedziałem ze mam młodszego brata." A ojciec : porwaliśmy go dla okupu, ale rodzice nie chcą płacić , to tu został". :D
Ostatnio zmieniony 03 sie 2008, 16:10 przez little_psycho, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tr4c3R
Niedorobiony bandzior
Posty: 28
Rejestracja: 30 lip 2008, 17:29

04 sie 2008, 15:12

Myślę że mordowanie dzieci nie przejdzie :| .
Przecież jak powszechnie wiadomo fani Falloutów też się upominali aby zwiększyć realizm i dodać do gry dzieci... i nie przeszło. W australii Fallout 3 chyba nawet nie zostanie wydany z powodu używania w grze morfiny. Więc myślę że Postal 3 też nie ma szans na dzieci... a tym bardziej na wydanie w australii :P.
Co do porywania... pomysł całkiem fajny :D. Ale wtedy należałoby dodać do P3 wątek ekonomiczny. A tego twórcy chyba nie przewidzieli. Czekamy na mody! :565:
Ostatnio zmieniony 04 sie 2008, 15:15 przez Tr4c3R, łącznie zmieniany 1 raz.


Ō xein', angellein Lakedaimoniois hoti tēide
keimetha tois keinōn rhēmasi peithomenoi


"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym jej syny, prawom jej do ostatniej posłuszni godziny."
Awatar użytkownika
Demonical Monk
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 138
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:27

04 sie 2008, 15:23

A była taka ciekawostka w Gothic I, że odpowiednim kodem można było odblokować questa z występem jakiegoś tam zespołu. Bez kodów dopuścili to tylko w niemczech z powodu praw autorskich. W Postalu można też coś takiego zrobić... Na boku :)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

05 sie 2008, 17:34

Albo takie Hot Coffee w GTA: SA... "Za dużo" w kodzie gry, ktoś to, niby przypadkiem, znajduje i upublicznia... W zgodzie z normami prawnymi i - w zgodzie z oczekiwaniami sporej grupy fanów. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Zablokowany