[INTERNET] Dysk Google - no ja się pytam, co to jest?

Dyskusje o programach i sprzęcie komputerowym oraz mobilnym, a także internet i ogólne problemy.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

31 sie 2013, 16:04

Chcę przetransferować duży plik na Google Drive. Potrwa to długo i bez przerywania i wznawiania o innej porze się nie obędzie. Naturalna myśl - ich klient od tego. Żeby nie wisieć wieki z przeglądarką podpiętą i nie drżeć, że przerwie transfer, i nie liczyć też na FDM i tym podobne, bo na pewno nie mogą. Pobrałem program od Google. Szukam informacji o tym. Testuję. Dodałem niewielki plik do folderu Dysk Google na swoim kompie. Patrzę, ile czasu transferuje. Dobra, wiem już ile. Dodaję jego kopię. W połowie transferu wstrzymuję, rozłączam się i wyłączam program. Włączam ponownie - plik "synchronizuje" od początku, nie wznawia od miejsca wstrzymania. No, Gugiel, wiesz ty, po kiego kabanosa mi taki program? ;> Szukam znowu informacji. Od samego Google dostaję: "Nie znaleźliśmy żadnych pasujących artykułów". :):

Czy pojęcie wznawiania jest dla nich obce? Czy Dysk Google to rzeczywiście taki ułomny program? Ludziom pracującym w Google funkcje mózgowe znacznie już zredukowano, to chyba każdy wie, no ale żeby nawet tu?? :( Zdeinstalowałem gniota, bo i tak toto nie było nijak konfigurowalne. Nie ma listy plików w kolejce "synchronizacji", postępu transferu nie widać też, nie można ustalić kierunku tak zwanej "synchronizacji", wykluczenie folderu odbywa się tylko przez wskazanie folderu na Dysku a nie na moim komputerze. Z czym, kurna, do ludzi? :|

To jak? Jest to wznawianie? :diabeł:
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

31 sie 2013, 20:04

Większość tego typu programów jest w tym ułomna niestety. Polecam podzielić na małe pliki (np.: po 20MB - 50MB) i w takiej formie wrzucać. Niby wszystkie dropboxy, boxy, google, surdocy i inne pojemne, zajebiste, etc. ale tworzone z myślą o przechowywaniu głównie dokumentów niestety. 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
ODPOWIEDZ