Duchy/zjawy/demony - czy one naprawdę istnieją?

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

18 sie 2011, 19:15

Twoje/wasze problemy związane ze "zwidami" po jakimś tragicznym wydarzeniu, typu śmierć, głosy, pogrzeby są wytworem waszej wyobraźni, kojarzycie fakty, a wasz mózg wytwarza coś co pobudza cały organizm, wytwarza coś, co jest potrzebne wam, nawet jeśli na prawdę tego nie chcecie.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

18 sie 2011, 19:20

A co z czymś przed wydarzeniem? A poza tym skąd miałabym nagle wiedzieć, że w lesie będzie naćpany facet, skoro wcześniej tam jeździłam i go nie było, a nagle, ot taka myśl i tadaaa! Narkoman jest! :D

Ale co do wytworów wyobraźni się zgadzam, w końcu one się pojawią jak będziemy dużo o tym myśleć. W takiej książce było o pani, która sobie w ten sposób wymyśliła mnicha i on był jak żywy, nawet sobie rozmawiali, a potem zrobił się zły i musiała go odesłać skąd przyszedł :P


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

18 sie 2011, 19:27

Olga pisze:No więc byłam na takiej imprezie na Hallowen u koleżanki z innymi koleżankami ;)
:facepalm:
Obchodzić Halloween w Polsce to jak przegrać życie.


Może znajoma Cię robiła w konia? W końcu Halloween, to chciała Cię nabrać. Wyraźnie wszystko widziałaś i jesteś pewna, że to nie mogła być jakaś mistyfikacja?
Z babcią to nie pasuje do tego tematu, a ten facet był jakimś żulem lub ćpunem.
Wiesz, po tym jak widziałaś rączkę to ciężko jest uwierzyć w cokolwiek co widzisz. Ty sama powinnaś mieć wątpliwości. ;)
Olga pisze:Przechodziłam zapalenie oskrzeli. Przez większość dnia leżałam na kanapie pod kocykiem. Potem, dokładnie pomiędzy świętem zmarłych, śniłam o mnie.
Wszystkich Świętych! Wszystkich Świętych. W Polsce nie ma żadnego "święta zmarłych".
Pewnie miałaś bardzo wysoką temperaturę i krążyłaś na pograniczu snu i jawy. Możliwe nawet halucynacje przy bardzo wysokiej gorączce, ale sen jest bardziej prawdopodobny.

Olga pisze:[...] i patrzyłam na niebo. I tak patrzyłam, aż w końcu zobaczyłam smutnego człowieka kucającego na niebie
Chmury potrafią układać się w bardzo dziwne kształty. Czytałem o przypadku, gdzie ludzie w Afryce widzieli Matkę Boską na niebie. Oczywiście było to słońce prześwitujące przez chmurę.
Olga pisze:A co do innych ciekawych zjawisk, aczkolwiek nie duchów, tylko snów i reinkarnacji, to też mam :P
Dużo trochę tego. Aż za dużo.
Olga pisze:Co do snów parę razy mi się śniły dziwne sny.
Jest taki temat "Nasze sny o Postalu". Ogólnego o snach nie ma, więc proponuję zrobić i ewentualnie tam opisywać swoje nocne przygody. :P

Czyli mówiąc krócej: autosugestia, sny, zwykli ludzie(jak ten żul). Nic ciekawego. ;)


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

22 sie 2011, 13:55

Kurde, zawsze pani katechetka ubolewała nad myleniem się nam nazw świąt (Przecież my nie świętujemy czyjejś śmierci!!!) a właśnie o to święto mi chodziło xD
Mr Minio pisze:a ten facet był jakimś żulem lub ćpunem.
Wiem przecież xD
Mr Minio pisze:Możliwe nawet halucynacje przy bardzo wysokiej gorączce, ale sen jest bardziej prawdopodobny.
Mój brat kiedyś widział dinozaury, jak był chory :D
Mr Minio pisze::facepalm:
Obchodzić Halloween w Polsce to jak przegrać życie.
Ja tam wszystko obchodzę, nawet urodziny kota i papugi (co ciekawe papugi są dokładnie wtedy kiedy moje, przyjmując że w momencie kupienia miał dokładnie 2 miesiące).

Jak coś to się nie upieram, że to wszystko było prawdziwe. Może było ale bardzo możliwe że nie i nigdy się nie dowiemy :P Bardzo możliwe, że autosugestia, albo bujna wyobraźnia idąca w 4 głównych kierunkach ;) (w ogóle to ciekawa rzecz. Może sobie spróbuję wymyślić Postal X??? :P)
Mr Minio pisze:Ty sama powinnaś mieć wątpliwości. ;)
)
Czasami mam nawet wrażenie że ja nie jestem prawdziwa (serio!), ale jednak jestem :P


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

15 paź 2014, 03:23

Ja wierzę, że demony istnieją, podobnie jak duchy zmarłych. Zastanawiam się, czy nie jest prawdą że UFO to właśnie demony. Moja była kiedyś z koleżankami bawiła się planszetą wywołując ducha a potem przez dłuższy czas miała dziwne zjawiska w domu, teraz boi się panicznie duchów.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 paź 2014, 06:25

U mnie w domu spadło ze ściany lustro. Najdziwniejsze jest to, że aby je zdjąć trzeba je podnieść do góry i pociągnąć :zdziw: Sprawdzałem dybla, ale siedział w ścianie mocno.
Jestem pewien że to duch :)
Ale mam to gdzieś, bo i tak lustro mi się nie podobało. :D


8=======D
Awatar użytkownika
TheSider
Seryjny zabójca
Posty: 473
Rejestracja: 31 sty 2014, 19:44
Lokalizacja: z Podwórka
Kontakt:

15 paź 2014, 09:09

A u mnie ostatnio było słychać dziwny krzyk jakby człowieka mordowali :D
Może mam zamurowane ciała w ścianach i duchy do mnie przemawiają?.... :bolek:

Albo za dużo nalewki... :P


Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

15 paź 2014, 13:09

TheSiderPL pisze:A u mnie ostatnio było słychać dziwny krzyk jakby człowieka mordowali :D
Orgazm sąsiadki :P
Pablo Abruzzi pisze: a wasz mózg wytwarza coś co pobudza cały organizm, wytwarza coś, co jest potrzebne wam, nawet jeśli na prawdę tego nie chcecie.

Pogromcy Mitów - Zawiska Paranormalne
Polecam program co już zarejestrowane na kamerach to nie wytwór wyobrażni !
Ostatnio zmieniony 15 paź 2014, 13:10 przez BloodLogin, łącznie zmieniany 1 raz.


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

15 paź 2014, 21:21

dzienis666 pisze:Moja była kiedyś z koleżankami bawiła się planszetą wywołując ducha
O fajnie. Też bym spróbował. :diabeł: . Serio. Ale u niej w domu oczywiście. :ok:
Rycho3D pisze:Ale mam to gdzieś, bo i tak lustro mi się nie podobało. :D
Wnioskuję, że się stłukło. Może duch też nie przepadał za nim. :D
TheSiderPL pisze:Albo za dużo nalewki... :P
XD
BloodLogin93 pisze:Polecam program co już zarejestrowane na kamerach to nie wytwór wyobrażni !
Nie takie filmy dla kasy ludzie robili. 8-) ;)

Ja tam wierzę trochę, nie że są i sobie latają ale noo... dziwne rzeczy dzieją się na tym świecie. :p
Mi kiedyś, z parenaście lat temu, gdy sobie rysowałem, spadł piórnik z szafki (jakoś 20 cm od krawędzi, szafka miała półkę trochę niżej niż biurko), i sam z siebie nie mógł się zrzucić, bo nawet nikt nie miał jak go dotknąć i wgl.


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 paź 2014, 21:38

seebeek17 pisze:Mi kiedyś, z parenaście lat temu, gdy sobie rysowałem, spadł piórnik z szafki (jakoś 20 cm od krawędzi, szafka miała półkę trochę niżej niż biurko), i sam z siebie nie mógł się zrzucić, bo nawet nikt nie miał jak go dotknąć i wgl.
Może duch nie mógł znieść twoich rysunków :D


8=======D
Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

16 paź 2014, 00:06

seebeek17 pisze:
BloodLogin93 pisze:Polecam program co już zarejestrowane na kamerach to nie wytwór wyobrażni !
Nie takie filmy dla kasy ludzie robili. 8-) ;)
Nie , to co już sprawdzane i potwierdzone.


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
Awatar użytkownika
TheSider
Seryjny zabójca
Posty: 473
Rejestracja: 31 sty 2014, 19:44
Lokalizacja: z Podwórka
Kontakt:

17 paź 2014, 00:01

Podaj jakiś przykład i fakt bo nie uwierze..
Czekajcie znowu coś wyje..

To moja nalewka mnie woła!


ODPOWIEDZ