[MOD] Doom II Chaingun

Bronie i bardziej rozbudowane projekty tworzone tylko przez naszych użytkowników.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

28 paź 2007, 14:34

Przetestowałem i jestem pod wrażeniem. Broń zajebistsza. Dziwi mnie jedno, już tyle czasu gada się o zrobieniu miniguna w Postalu, a tu ALCRD bez gadania daje nam broń, którą swobodnie można nazwać minigunem. Ciekawi mnie ile czasu to robiłeś? Jestem pod wielkim wrażeniem tej pukawki. Inni już dawno zapowiadali taką broń, a Ty ją robisz bez zapowiedzi w kilka dni(?). Czekam na następne Twoje pukawki.


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

28 paź 2007, 15:15

kazik pisze:Ciekawi mnie ile czasu to robiłeś?
robil to jakies 2 dni ;) i to jest cos! on nie gada nie zapowiada tylko robi ;)
Ostatnio zmieniony 28 paź 2007, 15:16 przez Mixer, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

28 paź 2007, 15:21

No własnie, dwa dni. Mam nadzieję, że ALCRD nie obrazi się na mnie za to stwierdzenie. Początkujący robi miniguna w dwa dni, a wielcy znawcy gadają, a nic nie robią.


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

28 paź 2007, 15:24

kazik pisze:Początkujący robi miniguna w dwa dni
ale jaki jest tego efekt?? poprostu znakomity ;)


Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

28 paź 2007, 15:25

kazik pisze:No własnie, dwa dni. Mam nadzieję, że ALCRD nie obrazi się na mnie za to stwierdzenie. Początkujący robi miniguna w dwa dni, a wielcy znawcy gadają, a nic nie robią.
Hehe :D dziekuje uznaje to za komplement

i tak 2 dni robiłem (zrobił bym szybciej gdyby nie to że zawsze mi coś nie pasowało i że bardzo dużo testów robiłem bez testów i poprawek uwinąłbym sie w niecały dzień)

A tak przy okazji to jest Chaingun :D ... nie jestem pewien czym sie roznia ale zauważyłem że gatlingi (chainguny) nie potrzebuja rozpędu bębna .... a minigun musi rozgrzać bęben obrotowy :D choc moge sie mylic .. o broniach do pojazdów nie wiem za wiele


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

28 paź 2007, 15:28

Ale wygląda jak minigun z krótką lufą :lol: i to jest ważne.
Bardzo mi się podoba, że potrafisz tak szybko zrobić taką zajebistą broń.


Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

28 paź 2007, 15:37

kazik pisze:Ale wygląda jak minigun z krótką lufą :lol: i to jest ważne.
Bardzo mi się podoba, że potrafisz tak szybko zrobić taką zajebistą broń.
Krótką bo opierałem sie na Doom II :D nie zrobiłem nic realistycznego :)


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

28 paź 2007, 16:09

Niedługo chyba zaczniemy tworzyć listę broni, jakie chcemy mieć w Postalu, a Alucard będzie w 5 minut je dodawał ;)


Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

28 paź 2007, 16:18

Kmieciu pisze:Niedługo chyba zaczniemy tworzyć listę broni, jakie chcemy mieć w Postalu, a Alucard będzie w 5 minut je dodawał ;)
Już tak sie stało bo w zasadzie Auto Casull Jackal :D był bronią na zamówienie :D tylko nieświadome

Pomysł podał prawdziwy666

i jeszce ktoś zarzucił tekstem o tym że chciałby by zniszczenia zadawane przez ten pistolet był podobne do tych w hellsingu :D

No i to zrealizowałem hehe :D


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 paź 2007, 17:41

Jest już w Downloadzie! https://www.postalsite.info/downloads.ph ... nfo_id=116 Linka dałem też w pierwszym poście. :) A teraz idę pograć nim! :uzi:
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 paź 2007, 19:36

No, wrażenia fantasitko! :mgun3: Powoli zaczynają się spełniać te bronie, które chciałem mieć w P2! Bo prawdziwy666 dał mi (nam) GrimRScythe i GOD HAND.inc weapons (zwłaszcza wyrzutnię owych), teraz zaś to, co mnie zawsze kręciło: obrotowy bęben! Znakomita robota! :spoko: Dwa dni na coś, o czym inni tylko ględzą (i zapewne robią tylko do szuflady).

Jest co prawda jeszcze trochę do zrobienia przy nim (choćby: nie rozwala psa na pół, rączka trzyma za bęben) i liczę, że zrobisz kiedyś jego ulepszoną aktualkę. I jak inni, liczę na weapon packi. To już byłyby dwa: HellsingArms i DoomWeapons... :D

Jedna przykra jednak rzecz, wynik imo debilnej :/ funkcji AWP: brak powrotu do broni na mapie, z której już się ją wzięło. Bo to jest przyczyną owego bólu: Najpierw wszedłem na mapę, podniosłem. Pobawiłem się, ammowhore. Wyrzuciłem. Cheat IWant. Wyrzuciłem, IWant - działa jak należy. Ale gdy wystrzelałem wszystką amunicję - ani IWant ani rewczyt do mapy nie pomaga - broń przepadła... :(


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

28 paź 2007, 19:54

Co do broni "Doom 2 Chaingun" - jeśli już zrobisz aktualkę, to chciałbym, aby Chaingun ładował się za pierwszym strzałem. Tzn. by bęben na początku obracał się a dopiero potem strzelał, tak jest chyba w każdym przypadku używania tej broni w innych grach :)


Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

28 paź 2007, 19:55

Kmieciu pisze:Co do broni "Doom 2 Chaingun" - jeśli już zrobisz aktualkę, to chciałbym, aby Chaingun ładował się za pierwszym strzałem. Tzn. by bęben na początku obracał się a dopiero potem strzelał, tak jest chyba w każdym przypadku używania tej broni w innych grach :)
Ale nie w Doom II 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

28 paź 2007, 19:58

Lothar pisze:Ale nie w Doom II 8-)
Tego już nie wiem, bo grałem tylko w trzecią część ;)


Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

28 paź 2007, 20:09

ale to nie jest to samo co minigun czytaj caly temat kmieciu ;)
ALCRD pisze:A tak przy okazji to jest Chaingun :D ... nie jestem pewien czym sie roznia ale zauważyłem że gatlingi (chainguny) nie potrzebuja rozpędu bębna .... a minigun musi rozgrzać bęben obrotowy :D choc moge sie mylic .. o broniach do pojazdów nie wiem za wiele


ODPOWIEDZ