Desura-zastępstwo Steam?

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
postalowiec1
Miłośnik broni
Posty: 150
Rejestracja: 29 sie 2010, 14:28
Lokalizacja: Babice
Kontakt:

03 lip 2012, 18:37

Witam.Zauważyłem, że większość użytkowników forum narzeka na Steam, że wolny, że bla bla bla...być może jest dla niego zastępstwo mianowicie Desura .Desura obsługuje normalne gry, oraz gry indie(z przewagą gier indie).Na moim drugim, wolnym(1.6 ghz)komputerze, Desura działa szybko, ładnie, a nawet strony gier ładują się szybciej niż na Steamie.Deusra świetnie działa jako "przenosiciel" gier, jak na jednym komputerze masz np. Max Payne, to jak zalogujesz się na drugim to możesz go pobrać.Jakie jest Wasze zdanie o Desurze?

PS:Mój nick to Michll, tak jak by co.
Ostatnio zmieniony 03 lip 2012, 18:39 przez postalowiec1, łącznie zmieniany 1 raz.


Give me a damn!
Obrazek
Naucz się tak
Awatar użytkownika
postal III
Miłośnik broni
Posty: 139
Rejestracja: 08 lip 2009, 11:15
Lokalizacja: Olsztyn

03 lip 2012, 20:35

Jest ciekawa.Tanie gry,ceny czasami lepsze od tych na Steam.


Jem dżem
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

05 lip 2012, 23:39

Desura powstała z myślą o ułatwieniu dystrybucji modów i gier z MODDB (żeby użytkownicy nie musieli się sami bawić w aktualizacje). Później doszła opcja wydawania swoich indyków, na dość korzystnych warunkach. Bardziej komercyjne produkcje pojawiły się dość niedawno, z początku jako eksperyment, stąd traktowanie Desury nieco po macoszemu przez większych wydawców. Specjalnie by mi nie przeszkadzało, gdyby na Desura był podobny wybór jak na STEAM - im większa konkurencja, tym lepsze traktowanie klientów (promocja, bonusy, gratisy, bla bla bla). 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

06 lip 2012, 00:23

Z serwisem ModDB raczej każdy ma dobre skojarzenia, a to dobry kapitał na start. Zazwyczaj wszystko co dobre w końcu się kończy - ale, nie musi tak być teraz. Oby to nadal szło w dobrą stronę, może się skuszę. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ