[MAPA] Desert Town

Pojedyńcze mapy tylko naszych użytkowników i rodzące się zestawy map.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

17 lip 2010, 12:08

Co tu dużo mówić. Stary, zajebista mapka! Klimatem przypomina nieco Fallouta(pustynia). Może być niezłą rozgrzewką przed tym falloutowym modem, o ile ów ujrzy światło dzienne.
Bardzo podoba mi się ten pustynny klimat. Te domki tylko jakieś dziwne, ale idzie się przyzwyczaić. Startowa przyczepa- super. Dodaje klimatu. Niebo jakoś tak fajniej też wygląda. Ogólnie mapka 10/10. Świetna.

Miło w końcu zagrać na jakiejś nowej mapie niebędącej tylko prostym kwadratem z kilkoma ludkami i meshami.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Edek
Modder
Modder
Posty: 116
Rejestracja: 30 paź 2007, 13:46
Lokalizacja: Rapture

17 lip 2010, 12:28

Dzięki
To z domkami się nie powtórzy (złe wyliczenia), a niebo dlatego wygląda lepiej bo to jest skybox ,czyli osobny sześcian z niebem.


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

17 lip 2010, 12:33

Zaraz odpalę, ale tylko jedna sugestia: można by zmienić nazwę tematu - wywalić słówko "zapowiedź".

A więc:
Domki są fajne, choć trochę za niskie - taka aluzja do wypowiedzi Mr Minia.
Co do samej mapy:

MAPA JEST NUDNA! Nic się na niej nie dzieje! Jeden atak Talibów i to tyle? Do chałupy z zombie da się wejść tylko przez dach (tam, gdzie jest drabina, jest... coś machnięte za daleko i w konsekwencji nie da się przejść - jakby tam ściana była). Nie ma żadnych apteczek (2 zioła, 1 faja i 3 apteczki, z czego apteczki tylko w tym domku z zombie). Nie znalazłem atomówki, chociaż ammo jest (poszukam przez PostEDa jeszcze, to może znajdę). Szkoda, że nie ma Champa (uciekł?). Trochę się zdziwiłem, bo, patrząc przez PostED, znalazłem... kij baseballowy! Sęk w tym, że on jest gdzieś w którejś ze ścian tej fabryki za wzgórzu ("ghost" i lecisz :) ). Zresztą pickupu atomówki też nie ma.

Podsumowując: mapa taka do sieki, a ja takich map bardzo nie lubię. Jest do tego za duża (na mapę do sieki) i za bardzo nic się na niej nie dzieje. Poza tym jest sporo takich kwiatków, że coś blokuje i nie da się wejść (np. w tym domku, co na TV jest jakaś dziewczyna, to do jednego z pokoju da się wejść tylko, jeśli się przykucnie albo w ww. domku z zombie).
Moja ocena 5/10, bo autor się starał.
Ostatnio zmieniony 17 lip 2010, 13:28 przez Pangia, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

17 lip 2010, 17:50

Niezła ocenka 5/10 , chciaż niektóre tu same kwadraty z ludźmi dostają podobne :D

Pamiętam, że kiedyś testowałem tą mapę i bardzo mi się podobała. Zainstaluje Postala to sprawdzę :P


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

18 lip 2010, 13:37

No w końcu... Już powoli traciłem nadzieję że to kiedykolwiek zobaczę ;)

Do rzeczy
Mapa prezentuje się bardzo fajnie. Są osoby, które mówią, że jest nudna. A jaki problem sobie ją samemu urozmaicić, od czego mamy AWPMod'a. Wielkość domków mi w ogóle nie przeszkadza. Nie jest powiedziane, że w każdym miejscu musi być identyczna architektura :P
Pangia pisze:2 zioła, 1 faja i 3 apteczki, z czego apteczki tylko w tym domku z zombie
...plus ok. 11 butelek z płynem energetyzującym, pączki i pizze. Czego ci jeszcze potrzeba?

Co do niewidocznych ścian. Niektóre są naprawdę denerwujące. Do tych wspomnianych wyżej jest jeszcze przy wejściu do domku z talibami oraz przy placu zabaw (to miejsce jest w ogóle do poprawki. Można się tam pięknie zaklinować. Jedna postać stoi tam w powietrzu)

Podsumowując:
Pomysł >> 10/10
Klimat >> 10/10
Wykonanie >> 8.5/10
Dopracowanie szczegółów >> 4/10 (To chyba jednak efekt poprzednich problemów, których nie udało się rozwiązać. Mimo wszystko jest to minus)
Grywalność >> 7/10

Razem >> 7.9/10
Ostatnio zmieniony 18 lip 2010, 13:57 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 2 razy.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

18 lip 2010, 13:43

Silver Dragon pisze:[...] oraz przy placu zabaw
A huśtawka się nie rusza w przeciwieństwie do tej na mapie ze szkołą.

Silver Dragon pisze: Klimat >> 10/10
Tak. Klimat to największy plus tej mapy. Czułem się jak na Dzikim Zachodzie. Tylko ludków w kapeluszach i z rewolwerami mi brakowało.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

18 lip 2010, 15:18

Silver Dragon pisze:A jaki problem sobie ją samemu urozmaicić, od czego mamy AWPMod'a.
A taki, że po 2 minutach strzelania z dwóch Glocków Postal mi się wykrzaczył :bolek:
Silver Dragon pisze:...plus ok. 11 butelek z płynem energetyzującym, pączki i pizze. Czego ci jeszcze potrzeba?
Zapomniałem o tym :D
Mr Minio pisze:A huśtawka się nie rusza w przeciwieństwie do tej na mapie ze szkołą.
Też mnie to trochę zdenerwowało. Na siłę to można było się pohuśtać (ale trzeba było kopać z umiarem).
Mr Minio pisze:Klimat to największy plus tej mapy. Czułem się jak na Dzikim Zachodzie.
A ja czułem się jak na przedmieściach wielkiej metropolii, a nie w "pustynnym miasteczku" (jak jest w nazwie). Ja bym wolał coś jak baza Talibów w AW - żeby się bronić przed następnymi falami wrogów. A tutaj to sobie mogę tylko ownić jakichś ludków, a to trochę się może nudzić po jakimś czasie. No i, jak już nadmieniłem, nie ma pickupa atomówki (a ammo jest, a najfajniej się owni takich NPC z najcięższych dział :D ).


Awatar użytkownika
Dragonmatix
Seryjny zabójca
Posty: 383
Rejestracja: 31 lip 2008, 10:52

26 lip 2010, 14:50

Mapa ma parę plusów i minusów. Mi jednak się nie spodobała.

Plusy:
-Klimat.
-Wygląd budynków od środka.
-Dopasowane tekstury.
Minusy:
-Rozmiar mapki. Jak dla mnie jest za duża.
-Niewidzialne ściany.
-Mało pickupów z życiem.
-Niskie budynki.
-W 1 budynku, w toalecie ze sprayem nie można do podnieść ze względu na zbyt wysoką wannę. Trzeba "sprzedać" parę kopniaków pod odpowiednim kątem, aby spały.
-Nudna.

Ogólna ocena: 4/10
Jednak gratuluję wytrwałości w pracy i tego, że jednak mapkę skończyłeś. Mi nigdy nie wychodziło tworzenie mapek ;)


"Złap wiatr który przecina motyle"
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

26 lip 2010, 14:53

Dragonmatix pisze:-W 1 budynku, w toalecie ze sprayem nie można do podnieść ze względu na zbyt wysoką wannę. Trzeba "sprzedać" parę kopniaków pod odpowiednim kątem, aby spały.
Wystarczy wskoczyć do wanny...
Przy okazji, przypomniało mi się, że w sklepie (tam, gdzie są rzeźnicy) nie da się podnieść kamizelek, które są pod ladą (są za daleko).


Awatar użytkownika
Slayer
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 656
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:02

26 lip 2010, 18:10

Mapa fajna, tylko trochę jakby mi się zacinała choć nie powinna.Fajnie że autor nie żałował amunicji, jest jej pełno i to wszędzie.Denerwowały mnie tylko te niewidzialne ściany i brak kosy, młota i maczety(lub po prostu nie znalazłem).Mógłbyś zrobić mappack, jako tą mapę początkowo.
Ostatnio zmieniony 26 lip 2010, 18:11 przez Slayer, łącznie zmieniany 1 raz.


Teachin bitches how to swim
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

16 sty 2011, 23:10

Dałby ktoś reupload tej mapki?Bo link padł


Awatar użytkownika
Darnok15
Seryjny zabójca
Posty: 261
Rejestracja: 26 sty 2010, 11:30

16 sty 2011, 23:41

okazuję się że na dysku mam tyle modów do postala że sam o tym nie wiedziałem, kiedyś je ściągałem i tak do jednego folderu pod tytułem City-24h, i oczywiście owa mapka :


Desert Town by Edek
Admin nie śpij i daj z łaski swojej mapkę do downloadu :D



edit: OMG miałem tam nawet ten zestaw broni co wolve kiedyś robił
Ostatnio zmieniony 17 sty 2011, 20:35 przez Darnok15, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
MaKiPL
Modder
Modder
Posty: 812
Rejestracja: 27 sie 2009, 19:22
Lokalizacja: Polska

17 sty 2011, 18:32

zk446 pisze:okazuję się że na dysku mam tyle modów do postala że sam o tym nie wiedziałem, kiedyś je ściągałem i tak do jednego folderu pod tytułem City-24h, i oczywiście owa mapka :


Desert Town by Edek
Admin nie śpij i daj z łaski swojej mapkę do downloadu :D
Statystki d/l-u:

This file has been downloaded 2978 times
File size 5.51 MB, uploaded 18 hours 49 minutes ago

3000 pobrań w poniżej 24 godzin? chłopie, muszę cię wynająć do reklamy ;)

Swoją drogą Speedyshare, jest dobre dla tymczasowych plików, osobiście polecam MegaUpload, czekasz 45 sekund, ale jest przechowywany długo, i do tego ściągasz za darmo z prędkością do około 5MB, gdzie ja mam akurat 5 MB, i ściągam z najszybszą prędkością możliwą, bez limitów, nie zważając na tę 45 sekundówkę. ;)


Awatar użytkownika
Darnok15
Seryjny zabójca
Posty: 261
Rejestracja: 26 sty 2010, 11:30

17 sty 2011, 19:06

MaKiPL pisze:chłopie, muszę cię wynająć do reklamy ;)
"Studiuję Marketing i Zarządzanie" xD

a tak na prawdę, to pewnie kolesie z ResurrectionStudios wypatrzyli link'a, albo to nie jest ilość pobieranych tylko coś innego :D

Edit:
Tłumaczenie (angielski > polski)

Ten plik został pobrany 2980 razy
Rozmiar pliku 5.51 MB, dodano 19 godzin 23 minut temu


:jawdrop:
Ostatnio zmieniony 17 sty 2011, 19:23 przez Darnok15, łącznie zmieniany 3 razy.


ODPOWIEDZ