Demo P3 pozytywnie przyjete

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

10 mar 2008, 17:55

No właśnie, co o tym sadzicie? Tu więcej informacji na ten temat.

P3 został ciepło przyjęty przez krytyków, którzy dobrze ocenili demo. Vince mówi wprost, ze gra będzie dla szerszego grona graczy. U mnie ta informacja wzbudziła obawy. Boję się, że chłopakom z RWS woda sodowa strzeli do łba, oraz, że Trzeci Postal zostanie zabawką dla mas, nastawioną na komercyjny sukces. A takie coś to dla mnie wypięcie się dupą do wiernych fanów poprzedniej części. Dlaczego? Podejrzewam, że wszyscy pokochaliśmy P² za specyficzny klimat. Ci, którzy pokochali grę, pozostali jej wierni przez lata, z drugiej strony dla szarego człowieka to gra laszująca mózgi nastolatkom. przez co została zrównana z ziemią przez krytyków. A tu okazuje się, że kontynuacja nie będzie gra tylko dla nastolatków. No kurde, ja sie pytam, jakich kur.. nastolatków? :szok2: Z tego co zauważyłem na naszym i zagranicznych forach gruba większość fanów jest dorosła, najmłodsi szybko o Postalu zapominają i biorą się za inne gry. Dla mnie ideałem P3 byłoby p2 z lepszą grafiką, lepszymi broniami, lepszymi broniami, czyli więcej i lepiej niż w P2. A tu rewolucja, produkt przystępny dla większej ilości odbiorców, komercyjna zabawka, o której wszyscy zapomną pół roku po premierze. Mam nadzieję, że panowie z RWS zrobią to, co mówią, że zrobią panowie ze studia .dat pracujący nad Disciples 3. Robią grę, która nie jest nastawiona na rywalizację z HoMM V, ale grę trzymającą klimat serii, nastawioną głównie na fanów poprzednich części.
Ostatnio zmieniony 10 mar 2008, 20:20 przez kazik, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

10 mar 2008, 18:08

Teraz pozostaje mi czekać na wersję PC-tową :P

I całkiem fajnie ,że wkońcu ktoś z ,,wyższych'' sfer poparł RWS.
Jeżeli P3 okaże się porażką , to wielka szkoda ,ale napewno fani zostaną z nią dłużej :P


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

10 mar 2008, 20:18

Całkowicie zgadzam się z tym zdaniem:
kazik pisze:Dla mnie ideałem P3 byłoby p2 z lepszą grafiką, lepszymi broniami, lepszymi broniami, czyli więcej i lepiej niż w P2
Czyżby twórcy jednak porzucili swoje dotychczasowe przekonania i plany, co do Postala? Że ma to być kontrowersyjna gra, idealna dla fanów takich jak my?
Z drugiej strony, czy to źle, że nowa odsłona podoba się krytykom? Wstrzymam się z jakimiś skrajnymi wnioskami aż do większej dawki informacji (najlepiej do samego dema).


Obrazek
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

10 mar 2008, 20:46

Gorzej jak fanom się nie spodoba , a reszcie tak xD


Awatar użytkownika
matix1996
Miłośnik broni
Posty: 165
Rejestracja: 10 cze 2007, 14:03
Lokalizacja: Co Skąd???

11 mar 2008, 18:06

ciuciu nawet mi nie mow.
a tak do tematu to napewno sie fanom spodoba lecz.... panowie z RWS pewnie popatrzyli tylko na zysk ehhh szkoda
Ostatnio zmieniony 11 mar 2008, 18:06 przez matix1996, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

11 mar 2008, 18:37

matix1996 pisze:panowie z RWS pewnie popatrzyli tylko na zysk ehhh szkoda
A jak myślisz po co robią gry?


Awatar użytkownika
matix1996
Miłośnik broni
Posty: 165
Rejestracja: 10 cze 2007, 14:03
Lokalizacja: Co Skąd???

11 mar 2008, 18:58

Dla kasy a jak.
Lecz powinni sie troszke bardziej przylozyc
Ostatnio zmieniony 11 mar 2008, 18:59 przez matix1996, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

11 mar 2008, 19:09

Niestety, ale takie prawa rynku - po co wydać ulepszonego P2, który trafi do wąskiego grona, jeśli można wydać coś mniej kontrowersyjnego, co trafi do całych rzeszy graczy? Poza tym - to Source Engine, więc ze zmianą tego i owego problemów być nie powinno 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
ShadowIceFIre
Początkujący morderca
Posty: 73
Rejestracja: 03 lut 2008, 09:41
Lokalizacja: z BuCZaCzonej 12

15 mar 2008, 22:31

eeee. a ja przyznam ze P3 mi się mało podoba grafa jest świetna prawie jak w Wiedźminie lecz... ze screenów wynika że kiepsko ;( moim zdaniem P2 z lepszymi bronmi,modami, następnym tygodniem :D i misjami oraz graficznymi drobnostkami było by lepsze :)


Jestem Najmłodszym użytkownikiem Forum ale to nie oznacza że jestem inny :) i nawet daje sobię radę :)
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

16 mar 2008, 11:50

ShadowIceFIre pisze:grafa jest świetna prawie jak w Wiedźminie
Ja bym powiedział że nawet lepsza, jeśli jest to nowy Source z HDR. (choć wątpie)

Pozatym czego sie przejmujecie P3? Jescze nie jeden fanastyczny mod do P2 wyjdzie więc nie ma sie co martwić. ;) Poczekajmy na demo P3 na PC, dopiero wtedy sami możemy oceniać.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 mar 2008, 21:36

Pogoń za zyskiem? Chm, każdy chce żyć z tego, co robi. Na razie więc wstrzymuję sie z negatywną oceną. (Choć i tak jestem do Trójki sceptycznie nastawiony). Zobaczymy dalej, co będzie. Nie powiem, że nie cieszy mnie przychylność krytyków. Cieszy. Nie, żebym wyglądał akceptacji dla mojego faworyta, Postala 2. Psy szczekają, karawana jedzie dalej - z tym mi dotąd było dobrze. Pewne uznanie zaś, czemu nie, miła osłoda. Lecz nie wierzę w nagłą zmianę upodobań rzeszy krytyków. Akceptacja ich na początku - owszem. Lecz ważniejsza jest akceptacja fanów. Czekam więc na demo.

No i jeszcze jedno. Jeśli twórcy gry za punkt odniesienia uznają takie podejście:
Lothar pisze:to Source Engine, więc ze zmianą tego i owego problemów być nie powinno
Gdy premiera gry to będzie rąsia podana masowemu odbiorcy, a zadośćuczynienie wiernym fanom twórcy scedują na pracę owych fanów właśnie i ich mody naprawiające to co trzeba - to nie będzie to dobrze.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Zablokowany