Delete Review-Co to jest ?

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Darnok15
Seryjny zabójca
Posty: 261
Rejestracja: 26 sty 2010, 11:30

04 sty 2011, 14:18

Jak w temacie.Co to jest te delete review ? czy warto to ściągać czy daje jakieś bronie ? czy daje coś ciekawego do tego AWP czy to zwykłe gó**o które nie zadziała ?


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

04 sty 2011, 14:27

To ruski zlepek modów do Postala którego wymaga Flafster Weapons. Dzięki łatce Tiquilla FW działa bez DR, więc sam mod, a raczej zlepek modów jest niepotrzebny.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Darnok15
Seryjny zabójca
Posty: 261
Rejestracja: 26 sty 2010, 11:30

04 sty 2011, 14:32

takie coś co ja robiłem ? widziałem na filmiku te "czary" które robiłeś Mr Minio,musi tam być dużo broni ściągnę i zobacze


Awatar użytkownika
Arax205
Miłośnik broni
Posty: 163
Rejestracja: 22 mar 2011, 16:17
Lokalizacja: Dolny Śląsk

18 kwie 2011, 19:24

I jak twoje wrażenia po grze ?


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

18 kwie 2011, 19:28

Tak jak pisałem, to zlepek wielu modów na dzień dzisiejszy niepotrzebny, aby odpalić FW. Wszystkie bronie tam zawarte mamy w osobnych modach do Postala.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Arax205
Miłośnik broni
Posty: 163
Rejestracja: 22 mar 2011, 16:17
Lokalizacja: Dolny Śląsk

18 kwie 2011, 19:36

Mr Minio pisze:Tak jak pisałem, to zlepek wielu modów na dzień dzisiejszy niepotrzebny, aby odpalić FW. Wszystkie bronie tam zawarte mamy w osobnych modach do Postala.

O tym to ja wiem bo sam to pobrałem i nawet dzisiaj w to grałem kilka razy, ale ja się pytam jakie są wrażenia po grze, podoba się, czy się nie podoba ?


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

18 kwie 2011, 19:41

To już lepiej spytać się w tematach o poszczególnych modach. Ogólnie takie połączenie tych zabawek miałem już przed FW i tak, wiele broni to duża frajda.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Arax205
Miłośnik broni
Posty: 163
Rejestracja: 22 mar 2011, 16:17
Lokalizacja: Dolny Śląsk

18 kwie 2011, 19:50

Ja uważam wręcz odwrotnie, ponad 20 broni w jednej wersji Postala to już zbyt wiele. Ale chciał bym poznać zdanie Evil Grabbera.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

25 kwie 2011, 16:54

To co ja sądzę o Delete Review, to sądzę niepochlebnie. Dlatego wstrzymuję się tu od głosu o tym. Ale na sb teraz jest ciekawa dyskusja, którą warto tu przytoczyć (usuwam rzeczy niezwiązane z tematem):
shoutbox pisze:x e [Dzisiaj 15:46] Koloses: https://www.set-games.ru/load/5-1-0-33 Mam dziada!
x e [Dzisiaj 15:47] Koloses: Jedno tylko jeszcze pytanie.To się instaluje osobno, czy na AWP?
x e [Dzisiaj 16:00] Tiquill: to jest samodzielne. nie wiem, jak mam to powiedzieć... całkiem samodzielne ;)
x e [Dzisiaj 16:13] Koloses: [Dzisiaj 16:00] Tiquill: to jest samodzielne. nie wiem, jak mam to powiedzieć... całkiem samodzielne ;) ||To nasi Wschodni "przyjaciele" stosują niecne praktyki..nie podoba mi się też to, że instalator istaluje dużo map z początkiem cus- ...
x e [Dzisiaj 16:17] Tiquill: ...znanych skądinąd
x e [Dzisiaj 16:24] Koloses: Albo wadliwej jakośći...Dobra, to teraz jak mogę to spolszczyć.Zwykłe przekopiowanie wszystkiego co mam w stp i awp tego nie spierdzieli?
x e [Dzisiaj 16:32] Silver Dragon: Jeśli dobrze pamiętam należy podmienić folder Textures + folder Sounds + wszystkie .int'y z folderu System na te z StP i AW/AWP. Backup przedtem koniecznie
x e [Dzisiaj 16:34] Koloses: A wypierdzielenie tego, co jest w stp i aw z delete review, wrzucenie go do folderu z 10th anniversary, podmiana intów i dodanie odpowiednich Paths w iniaczu też styknie ^^ ?
x e [Dzisiaj 16:36] Silver Dragon: Ja mam praktycznie wszystko zmiksowane i działa, możesz spróbować ;)
x e [Dzisiaj 16:39] Koloses: Ciekaw cholera jestem co ta Dr'ka takiego ma..te wszystkie mody do niej wpakowane i o wiele więcej mam już wrzucone do swojego AWP a mimo to niektóre mapy jadą tylko na drce...
x e [Dzisiaj 16:45] Koloses: Jeszcze ta podmiana plakatów i billboardów..zupełnie nie pasują do paradise..kilka pochodzi ze sztopora.
x e [Dzisiaj 16:45] Tiquill: [Dzisiaj 16:34] Koloses: A wypierdzielenie tego, co jest w stp i aw z delete review, wrzucenie go do folderu z 10th anniversary, podmiana intów i dodanie odpowiednich Paths w iniaczu też styknie ^^ ?||| to zostaną Ci tylko mody, któe i tak już masz oraz... zmodyfikowane mapy
I teraz pociągnę to dalej i innym też sugeruję przejście z sb tutaj. ;)

Po usunięciu, tego co piszesz, Koloses, zostaną Ci praktycznie tylko zmodyfikowane mapy. Czy nie lepiej więc zrobić rzecz odwrotną i nie usuwać po kolei, a same mapy wyjąć z DR i spróbować ruszyć na AWP+Reszta?
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

25 kwie 2011, 16:58

Ja zostawiłem sobie tylko najpotrzebniejsze pliki DR'ki, które pozwoliły mi odpalić mapy i inwentarz doń zrobiony. Reszta poszła ab ;)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

25 kwie 2011, 17:06

Tiquill pisze:Po usunięciu, tego co piszesz, Koloses, zostaną Ci praktycznie tylko zmodyfikowane mapy. Czy nie lepiej więc zrobić rzecz odwrotną i nie usuwać po kolei, a same mapy wyjąć z DR i spróbować ruszyć na AWP+Reszta?
Nie wiem, narazie wypierdzieliłem z tego ustrojstwa duplikaty plików z teksturami i dźwiękami.Teraz kopiuję inty, które są w drce z AWP i STP do osobnego folderu "inty", który sobie zrobiłem przy czym inty z Awp maja pierwszeństwo [te co mogą zastępują wersje z STP].Kopiuję inty podwójnie, bo drka ma coś takiego, co się nazywa .rut [pliki językowe dla j.rosyjskiego] i będę musiał zmienić ich format na ten rut właśnie.Jak wszystko pójdzie dobrze, to wpierdzielę osobno rozpakowane mody ze skonfigurowanym do nich AWPmodem do tej drki i będę miał swoje AWP z powrotem, tyle że odpalające ruskie ustrojstwa :D


Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

25 kwie 2011, 17:16

w zasadzie wystarczy że usuniesz wszystkie ruty i zostawisz same inity (zamienione oczywiście na te z stp aw i awp)

tak samo można zrobić ze Sztoporem


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

25 kwie 2011, 17:22

Znalezienie, co takiego chcą te mapy, a co ma tylko sam DR byłoby pożyteczne. ;) Sądzę, że są to te tekstury z plakatami, do paczek z nimi te mapy się odwołują. Zaś co do tych *.rut - najlepiej, to gdyby działać bez nich. Jak się da.



Acha, tak gwoli ścisłości. Oto etap powstawania DR, jego wersje:

DR1 - paczka samych znanych modów, wszystkie są w naszym downloadzie. Paczka używa EDWeapons, nie zna AWPMod. Czyli zlepek potrzebny tylko amatorom.
DR2 - to już moloch z powyższymi modami, mapami, z AWP oraz... pełną wersją STP i z AW. To się nazywa - nie powiem już jak. A patrząc poniżej, to stąpamy po naprawdę grząskim gruncie... :(
DR3 - nie została ukończona. Bo zmieniała się po drodze, połączywszy się z Flafster Weapons w... TPL. Tak, na gruzach tego niechcianego molocha rodzi się to wyczekiwane przez wszystkich cacko. Jednak jest to tylko wynik moich spostrzeżeń, oficjalnego potwierdzenia ze strony samego autora TPL na ten temat nie znam. Mam tylko nadzieję, że wszystko co złe w DR, nie ujrzymy w PTL.

Bo jeśli ujrzymy, to, Koloses, niebawem możesz zabrać się za czyszczenie tego co zbędne w PTL. :diabeł: ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

25 kwie 2011, 17:37

Tiquill pisze:Bo jeśli ujrzymy, to, Koloses, niebawem możesz zabrać się za czyszczenie tego co zbędne w PTL. :diabeł: ;)
Challenge accepted :D
Tak to wyglądało pod wodzą plików edweapons z drki:
Obrazek
A tak z awpmodem z naszego downloadu:
Obrazek
Nie ma tego fajnego loga delete review [taa jedno co mi się spodobało], ale myślę, że ruskie ustrojstwa uciągnie.Teraz potrzebuję jakiejś mapy do testu :D

Waga mojego zwykłego AWP : 2,09 GB
Waga mojego DR: 2,91 GB [taa tyle, ile przedtem, ale należy odjąć ok. 1,9 GB, bo tyle zajmują razem moje mody, które tam wstawiłem ^^]
Nie jest tak źle 8-)

@Edit:Zła wiadomość.Delete Review otwiera ruskie i część swoich map, tylko jeżeli ma ze sobą swoje edweapons, a nie AWPModa.Mi to nie przeszkadza, bo i tak pukawek z arsenału AWPmoda nie używam i mogę sobie dopisać inne bronie do sweet w edweapons.ini.Taka informacja, mimo wszystko niepokojąca ;/

Tak czy inaczej: IT WORKS ! :D
Robię reinstall Dr, ale tym razem będzie łatwiej, bo wszystko mam przygotowane.Pousuwam jeszcze trochę więcej śmieci i zobaczymy, ile to będzie ważyć na końcu...zapomniałem wcześniej StaticMeshes odchudzić xD
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2011, 18:10 przez Koloses, łącznie zmieniany 8 razy.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

25 kwie 2011, 18:05

Koloses pisze::Zła wiadomość.Delete Review otwiera ruskie i część swoich map, tylko jeżeli ma ze sobą swoje edweapons, a nie AWPModa.Mi to nie przeszkadza, bo i tak pukawek z arsenału AWPmoda nie używam i mogę sobie dopisać inne bronie do sweet w edweapons.ini.Taka informacja, mimo wszystko niepokojąca ;/
Ja wywaliłem edweapons.ini, zostawiłem natomiast resztę plików z EDW. Mimo to wszystko hula bez zająknięcia ;)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
ODPOWIEDZ