Delete Review-Co to jest ?

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

25 kwie 2011, 18:50

Wiem, co pochrzaniłem.W tej paczce z modami miałem też wrzucony postal2game z patcha FWnoDR..rzeczywiście nie lubi DR xD
Tak czy inaczej..gra nadal używa EDweapons.ini zamiast AWPMod.ini. Byłoby miło jakby zmieniła zdanie, ale jak wcześniej napisałem mi to nie przeszkadza.

Mam jeszcze coś lepszego.Jak odchudziłem Delete Review z Tekstur, dźwięków, muzyki, static meshy, animacji i map, a potem wgrałem wszystko, co mam w swoim awp to okazało się, że Delete Review zajmuje ok. 111 mb mniej niż moje AWP, a otwiera więcej map, więcej rzeczy można do niego wpakować.
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2011, 18:56 przez Koloses, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

25 kwie 2011, 19:11

Koloses pisze:Challenge accepted :D
WOW! :spokowodza:
Koloses pisze:Zła wiadomość.Delete Review otwiera ruskie i część swoich map, tylko jeżeli ma ze sobą swoje edweapons, a nie AWPModa.Mi to nie przeszkadza, bo i tak pukawek z arsenału AWPmoda nie używam i mogę sobie dopisać inne bronie do sweet w edweapons.ini.Taka informacja, mimo wszystko niepokojąca ;/
Pocieszające jest to, że przecież DR i tak nie będzie naszą stałą platformą do gry. Nie jest źle.

Chm... tak sobie myślę, że gdyby już mieć listę wszystkiego, co zbędne, to można by napisać mały programik, który każdemu posiadaczowi DR wyczyściłby ją ze śmieci. I mamy wszystko, a - nie mamy zbędnego.


A tak gwoli wyjaśniań, czym jest to Delete Review, to jeszcze mam coś. Może mi ktoś wyjaśnić, co to znaczy? A dokładniej, po co to znaczy? Usunięcie Przeglądu? Że jak? :drapanie:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ