DarkPS

Wszystkie modyfikacje dla Postala 2, StP, MP, oraz inne gry bazujące na P2
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

12 kwie 2011, 23:40

Dodałem moda do doawnloadu, link na dole pierwszego posta i tutaj. Jest też news. :)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Arax205
Miłośnik broni
Posty: 163
Rejestracja: 22 mar 2011, 16:17
Lokalizacja: Dolny Śląsk

18 kwie 2011, 19:48

Czy nie sądzicie że w tym modzie jedna rzecz wygląda głupio, mianowicie to jak nasza postać rusza rękami podczas strzałów z pary tec9. Nie lepiej było by zamiast używać ruchów rąk strzałów parą glocków z ED stworzyć nowe ?Obrazek


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

18 kwie 2011, 19:52

Racja, wygląda to dziwnie, ale można wybaczyć autorowi, zważywszy na to, że niewiele jest Duel Wieldów w Postalu. Nie przeszkadza mi to tak bardzo.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Arax205
Miłośnik broni
Posty: 163
Rejestracja: 22 mar 2011, 16:17
Lokalizacja: Dolny Śląsk

23 kwie 2011, 13:14

Ostatni grając w STP bawiłem się parą Tec9. Co ciekawsze kiedy podeszłem do lustra ręce kolesia były ułożone jak gdyby trzymał krowi łeb. Ale według mnie to i tak zajefajny mod i nie można wymagać od autora aby poprawiał wszystkie błędy.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

25 kwie 2011, 15:17

Arax205 pisze:Czy nie sądzicie że w tym modzie jedna rzecz wygląda głupio, mianowicie to jak nasza postać rusza rękami podczas strzałów z pary tec9
Akurat tu nic mi nie przeszkadza, nie wiem, o co ci chodzi. Natomiast idąc za tą sugestią, znalazłem to samo co i Ty poniżej:
Arax205 pisze:Co ciekawsze kiedy podeszłem do lustra ręce kolesia były ułożone jak gdyby trzymał krowi łeb.
To już trudno darować. Co prawda w grze nie przeszkadza, bo lustro rzadko widzimy, trzymając Tec9, ale jednak psuje pozytywne wrażenie... Pierwszy raz widziałem ten trik w paczce modów tutaj i powiem szczerze, że ten kto na to wpadł miał zły pomysł. Wygląda to fa-tal-nie. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

25 kwie 2011, 17:18

Aż specjalnie wszedłem do gry, aby zobaczyć, czy naprawdę tak tragicznie to wygląda. Nie jest to może zbyt fajne, ale też jakoś strasznie mi nie przeszkadza. Poza tym na lustra natykamy się rzadko, więc nie uważam tego zabiegu za jakiś wielki minus.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

25 kwie 2011, 19:22

Owszem, minusem wielkim nie jest, ale niech już tak nikt nie robi. Wrong way. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Arax205
Miłośnik broni
Posty: 163
Rejestracja: 22 mar 2011, 16:17
Lokalizacja: Dolny Śląsk

26 kwie 2011, 11:48

A teraz gdy bym chciał dać tą broń jakiemuś NPC z Postala np. Żołnierzowi, eh jak by to wyglądało przy strzelaniu ?Obrazek


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

27 kwie 2011, 01:58

Arax205, to byś nie dał, skoro to wiesz. Masz tyle innych do wyboru. Czepiasz się, a to nie jest potrzebne.

Ponosi Cię z tym pisaniem, twoje posty są coraz bardziej nużące. Chcę, aby mi on odpisał. A dlaczego masz taki awatar? - i tak dalej. Po co to? No i przyłóż się do poprawnego pisania, bez błędów.

Nie odpisuj, nie chcę dyskusji. Przemyśl to i wyluzuj.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Arax205
Miłośnik broni
Posty: 163
Rejestracja: 22 mar 2011, 16:17
Lokalizacja: Dolny Śląsk

27 kwie 2011, 17:39

Tiquill pisze:Arax205, to byś nie dał, skoro to wiesz. Masz tyle innych do wyboru. Czepiasz się, a to nie jest potrzebne.

Ponosi Cię z tym pisaniem, twoje posty są coraz bardziej nużące. Chcę, aby mi on odpisał. A dlaczego masz taki awatar? - i tak dalej. Po co to? No i przyłóż się do poprawnego pisania, bez błędów.

Nie odpisuj, nie chcę dyskusji. Przemyśl to i wyluzuj.

Dobrze nie będę prowadził dyskusji, poprawie się z tym pisaniem postów, pewne rzeczy po prostu mnie ciekawią i stąd te pytania. Ale jak będziesz na GG to muszę z tobą porozmawiać o czepianiu się, bo czegoś nie rozumiesz.

Słownik nie boli...
Ramesses


[ Dodano: 2011-04-28, 15:33 ]
Słownik ? Jeśli rzeczywiście jestem taka noga z tą ortografią, to lepsze będą "Zasady pisowni i interpunkcji" A jeśli aż tak niektórym to przeszkadza to dobrze zapoznam się z tymi zasadami.
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2011, 21:15 przez Arax205, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
BlackZ0ne
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 02 maja 2011, 17:51

03 maja 2011, 10:46

Witam. Potrzebuję kodu na te bronie. O ile w ogóle jest. BD wdzięczny za jego podanie.


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

03 maja 2011, 11:03

A na pierwszą stronę tematu zaglądałeś? A dokładniej post z ładnie wymienionym spisem dla kodu SWEET?
Z kolei jak używać kodu SWEET, też znajdziesz na forum. Szukanie nie boli 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
BlackZ0ne
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 02 maja 2011, 17:51

05 maja 2011, 15:29

Dobra poddaje się. Szukałem, próbowałem i nic. Nie potrafię zrobić tego kodu SWEET. Mógłby mi ktoś wyjaśnić jak to zrobić?


Awatar użytkownika
Arax205
Miłośnik broni
Posty: 163
Rejestracja: 22 mar 2011, 16:17
Lokalizacja: Dolny Śląsk

09 maja 2011, 16:03

Na forum był temat w którym pokazywano jak stworzyć kod i dobrać do niego bronie i ich ilość. Poszukaj na forum, a wszystko znajdziesz.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

09 maja 2011, 16:32

Witam. Potrzebuję kodu na te bronie. O ile w ogóle jest. BD wdzięczny za jego podanie.
SPOSÓB #1: ZAŁĄCZONA MAPKA
Do moda jest załączone 7 mapek. 6 multiplayerowych i jedna podmieniająca suburbs-1 z STP. Przemianuj tą ostatnią na np cus-darkPS. Odpal ją bezpośrednio, albo poprzez kod goto cus-darkPS. Następnie udaj się za sklep Habiba. Tam wszystko jest

SPOSÓB #2: SWEET
Informacje jak edytować poprawnie plik .ini AWPMod'a dla kodu sweet masz tu w dziale AW7Game.AWPModCheatManager, a tu masz listę inwentarza.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
ODPOWIEDZ