[Prop] Czyszczenie podforum

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

14 lis 2014, 14:07

W regulaminie wyraźnie pisze że archeologia nie jest zabroniona.
Na forum i tak ruch jest niewielki.
Co komu przeszkadza jak taki sebek albo ja pokopiemy w starych tematach? To taka zbrodnia?


I regret nothing
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

14 lis 2014, 16:18

BloodLogin93 pisze:Czerwiec :
Tiquill pisze:U nas nie ma starych rozmów. Suchary, odkopy? Jeśli ktoś ma coś do dodania - zawsze może. No i po co blokować tematy, w których nikt nie pisze?
Listopad :
Tiquill pisze:
seebeek17 , pokop ty sobie w Postalu, w ogródku, albo co
Aby uniknąć w przyszłości takich śmiesznych sytuacji proponuję znów by wyłapać stare i te "płytkie" tematy i zamknąć je !
Temat dotyczył mapy Tiq'a więc traktuję jego odpowiedź jako sarkastyczny żart
Jak lubisz marnować czas na wyszukiwaniu starych sucharków to viel spaß, sam się baw ;)
Jak na razie Seebeek robi to idealnie xD
BloodLogin93 pisze:Przykład :
Przecież to nie portal muzyczny :P
Można by tak wymieniać każdą z osobna
forum.postalsite.info/nelly-furtado-t58.html
Wg tego rozumowania tematy typu 'Oceń utwór poprzednika' też nie mają racji istnienia, bo to nie forum muzyczne
Tematy dotyczące książek czy filmów też powinny zostać zlikwidowane, bo to nie forum książkowe ani filmowe


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

14 lis 2014, 16:21

Dla nowych userów, stare tematy są jak nowe.
No chyba że ktoś jedno słowo napisze, to wtedy okop nie ma sensu. ;)


8=======D
Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

14 lis 2014, 16:42

Silver Dragon pisze: Temat dotyczył mapy Tiq'a więc traktuję jego odpowiedź jako sarkastyczny żart
Ok , ale tych odkopów było masowo więcej !
I przysłoniły to co waźniejsze - nowy temat z załącznikiem.
Silver Dragon pisze:
Jak lubisz marnować czas na wyszukiwaniu starych sucharków to viel spaß, sam się baw ;)
Jak na razie Seebeek robi to idealnie xD
Dlaczego Admin proponuje mi coś takiego xD
Jestem na etapie odzyskania pomarańczowej rangi.
Robię mapki i szybko was zasype screenami i pomysłami - oczywiście z radością i zajawką :)

Silver Dragon pisze:
BloodLogin93 pisze:Przykład :
Przecież to nie portal muzyczny :P
Można by tak wymieniać każdą z osobna
forum.postalsite.info/nelly-furtado-t58.html
Wg tego rozumowania tematy typu 'Oceń utwór poprzednika' też nie mają racji istnienia, bo to nie forum muzyczne
Tematy dotyczące książek czy filmów też powinny zostać zlikwidowane, bo to nie forum książkowe ani filmowe
Hyde musi być ale temat z linku jest zbyt płytki nie ma szansy rozwinąć sie nawet do 5 stron oto chodzi.


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

14 lis 2014, 16:57

Osobiście zgadzam się z Bloodem. Nie jesteśmy typowym forum internetowym, ale nie uważam też, że powinniśmy przesadzać z niemalże rodzinną atmosferą i wygrzebywanie sześcio- czy ośmioletnich tematów tylko po to, żeby napisać tam jednozdaniowego posta jest… pozbawione głębszego sensu, mówiąc łagodnie. Cmentarz już się znudził?


Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

14 lis 2014, 19:01

Pangia pisze:Osobiście zgadzam się z Bloodem. Nie jesteśmy typowym forum internetowym, ale nie uważam też, że powinniśmy przesadzać z niemalże rodzinną atmosferą i wygrzebywanie sześcio- czy ośmioletnich tematów tylko po to, żeby napisać tam jednozdaniowego posta jest… pozbawione głębszego sensu, mówiąc łagodnie. Cmentarz już się znudził?
Zamykanie/usuwanie tematów brzmi zbyt radykalnie. Osobiście jestem za rozpatrywaniem każdego posta indywidualnie - jak wnosi coś nowego do tematu, to niech zostanie tam bez konsekwencji (w końcu wnosi coś nowego, blokować potencjalną możliwość dodania czegoś fajnego to strzelanie sobie w stopę, jak z kolei post będzie ewidentną demonstracją upośledzenia umysłowego odkopującego - dajmy bezpłatny urlop archeologowi (postrzelmy mu rzepkę lub dwie od kolan :D ).


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

14 lis 2014, 20:06

BloodLogin93 pisze:Dlaczego Admin proponuje mi coś takiego xD
:P
Pangia pisze:Osobiście zgadzam się z Bloodem. Nie jesteśmy typowym forum internetowym, ale nie uważam też, że powinniśmy przesadzać z niemalże rodzinną atmosferą i wygrzebywanie sześcio- czy ośmioletnich tematów tylko po to, żeby napisać tam jednozdaniowego posta jest… pozbawione głębszego sensu, mówiąc łagodnie. Cmentarz już się znudził?
Ciekawe by było wprowadzić, jeśli możliwe, autozamykanie przedawnionych tematów. Jeżeli przez np 4 lata nikt się w danym temacie nie wypowie - automatyczny X

A co do cmentarza - mam go w bardzo głębokim poważaniu


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

14 lis 2014, 21:46

BloodLogin93 pisze:Ok , ale tych odkopów było masowo więcej !
I przysłoniły to co waźniejsze - nowy temat z załącznikiem.
Większość w MHP, więc wiadomo, że nie robię tego specjalnie dla nabijania postów.
I wiadomo, że masz na myśli to, że niektóre odkopane tematy w PostED przysłoniły twoje awesome maps. x)
Spokojnie, jak będą warte jakiegoś większego marketingu, to pewnie ktoś i tak wrzuci na steama.

@edit;

wgl. jeśli macie jakieś wewnętrzne pretensje np. za ten odkop z Lewusem, to sory, po prostu chciałem dać trochę humoru na forum. ;)
Ostatnio zmieniony 14 lis 2014, 21:47 przez seebeek17, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

14 lis 2014, 22:13

Dokładnie, odkop z Lewusem i Nelly Furtado to był tylko taki żarcik. A bo to już z każdą pierdółką trzeba iść na Cmentarz? Zauważcie, że w poważnych tematach takich odkopów jest niewiele, a jeśli są, to na ogół wnoszą coś do tematu.
Silver Dragon pisze:Jeżeli przez np 4 lata nikt się w danym temacie nie wypowie - automatyczny X
Jestem przeciw. A nuż zjawi się jakiś nowy user i zechce coś napisać do rzeczy? Ponawiam pytanie: jeżeli posty są sensowne i zgodne z tematem, to co za różnica że poprzednik wypowiedział się nawet kilka lat temu?


I regret nothing
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

15 lis 2014, 12:56

dzienis666 pisze:Ponawiam pytanie: jeżeli posty są sensowne i zgodne z tematem, to co za różnica że poprzednik wypowiedział się nawet kilka lat temu?
Nie ma żadnej

Od samego początku twierdzę, że sytuacja ta została niepotrzebnie rozdmuchana, bo to jak bardzo dany temat jest płytki, zależy wyłącznie od samych użytkowników i ich gustów

Tak więc życzę szczęścia w odkopywaniu dalszych kości dinozaurów. Jak będą teksty z sensem, być może któryś zostanie wskrzeszony do życia, jeśli nie, dostanie ładny X


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

15 lis 2014, 19:37

W innym temacie jest narzekanie na brak aktywności. Tu z kolei kłócimy się, czy zamykać tematy, czy nie.

Chcecie zmaksymalizować potencjał wzrostu aktywności? To nie zamykajcie tematów i czekajcie, aż ktoś napisze coś z sensem.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 lis 2014, 02:46

BloodLogin93 pisze:Czerwiec :
Tiquill pisze:U nas nie ma starych rozmów. Suchary, odkopy? Jeśli ktoś ma coś do dodania - zawsze może. No i po co blokować tematy, w których nikt nie pisze?
Listopad :
Tiquill pisze:
seebeek17 , pokop ty sobie w Postalu, w ogródku, albo co
W tym przypadku pisałem jako user odnośnie mojego tematu, którego nie chciałem odświeżania. Każdy ma prawo by jego temat zostawiono w spokoju.
seebeek17 pisze:Ja się właśnie zastosowałem do tego pierwszego. I chyba nic się takiego nie stało, że trochę pogrzebałem w starych tematach. :p
Bardzo dobrze. Należycie. Oczywiście. ;)


Praktycznie większość odkopów paroletnich sucharów bywa dyskusyjna. I jeśli reszta nie zareaguje, postów znaczy nie przybędzie, takie odkopy pozostaną... dziwne. Lecz jeśli dyskusja się odnowi - ożywienie tematu działa tylko na plus całego forum i naszej społeczności. Wszystko zależy od tematu, ludzi i, co ważne, odkopującego. seebeek17 działa śmiało, ale wie, po co to robi i przychodzi z tego więcej korzyści niż wątpliwości. Właściwy człowiek, jak to się mówi. Dziwne odkopy spod ręki kogoś takiego pozostaną... dziwactwem.

Tobie, BloodLogin93, odradzam takich testów, będą spamem. Jeszcze się nie wyrobiłeś. Trzeba mieć pewną rękę. Jak krawiec. 8-)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

22 lis 2014, 22:26

Tiquill pisze:Każdy ma prawo by jego temat zostawiono w spokoju.
W takim razie sory za tamten odkop, następnym razem jak wyszperam jakieś stare mapy/mody zachowam info dla siebie. ;p

Niestety ostatni Oscar Złotego Szpadla rozdany więc....tego.... :v

Ale to z Lewusem i tak fajnie wyszło. :D


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

24 lis 2014, 03:52

seebeek17 pisze:W takim razie sory za tamten odkop, następnym razem jak wyszperam jakieś stare mapy/mody zachowam info dla siebie. ;p
Nie, nie o to chodzi. Nie będziesz pytał czy można czy nie, autora tematu. Tematy są dla ludzi. Dopiero gdy autor powie "Nie", to temat jest blokowany. A tak, nie przeszkadzaj sobie, luz. ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

15 mar 2015, 00:54

Temat chyba dobry do tego.

Przydało by się powyciągać tematy związane z AVPC z działu Problemy ze wszystkimi modami do P2 i wrzucić je do właściwego subforum A Very Postal Christmas .

A np. ten temat można dać do działu z softem i hardware.
Ostatnio zmieniony 15 mar 2015, 01:02 przez seebeek17, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ