Czego wam brakuje w Paradise Lost?

Rozmowy o Postal 2: Paradise Lost.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

23 kwie 2016, 15:54

Czyli na co liczyliście, że ujrzecie w najnowszym dodatku do postal 2?

Ja liczyłem że Paradise Lost DLC będzie dostępny nie tylko na steam, a także w wersji pudełkowej do kupienia normalnie w sklepie i do działania wymagałby wtedy tylko postal 2 STP lub postal 2 v1337 Niestety RWS kompletnie zignorował starszych graczy i owej wersji non steam nie wydał (i raczej nie wyda)

A jake są wasze opinie, na temat PL. Czego oczekiwaliście w owym dodatku, na czym się zawiedliście?
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2016, 15:54 przez Dev4ever, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Koleś223
Miłośnik broni
Posty: 105
Rejestracja: 11 cze 2014, 18:49
Lokalizacja: Z Paradise City

23 kwie 2016, 16:37

Mnie brakuje polskiego dubbingu. Fajnie było by usłyszeć tam polski głos kolesia i jego żony.


Tak jest mała jestem jaszczurczym królem!!!!
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

23 kwie 2016, 16:52

No to tak:

- Chciałem się dowiedzieć gdzie jest Lower Paradise co pokazano na filmie Krotchiego jednak chciałem zobaczyć połączone Paradise i L Paradise jakąś drogą i móc je zwiedzić z otwartym światem oraz nowymi lokacjami.

- Chciałem logiczną fabułę a dostałem coś nie logicznego np. MikeJ został zabity pod koniec AW a w PL sobie normalnie żyje a co najgorsze chciałem się dowiedzieć co się działo z Kolesiem przez te 12/11(?) lat i czemu wrócił do Paradise a otrzymałem głupie wytłumaczenie z śpiączką i snem o P3...

- Chciałem też żeby te strefy klimatyczne zmieniały się stopniowo a nie pustynia oddzielona wielkim płotem od strefy deszczowej... i żeby strefy zmieniały się z upływem dni np. w strefie deszczu raz była ulewa a raz deszcz nie padał ;P

- No i co najważniejsze pudełkowego wydania w wielu krajach dzięki czemu prawdopodobnie doczekalibyśmy się jakiejś polskiej wersji. Nie ważne jakiej nawet jeśli tak źle spolszczonej jak AW to bym kupił :P


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
TheSider
Seryjny zabójca
Posty: 473
Rejestracja: 31 sty 2014, 19:44
Lokalizacja: z Podwórka
Kontakt:

23 kwie 2016, 21:34

Rynek poszedł w stronę platform do gier jak steam i origin więc takie czasy. Sorry panowie. Zresztą nie wiem z jakiego powodu jest tu hejt na steama. Jedyną wadą którą widzę to to, że po kupieniu pudełka czesto i tak trzeba pobrać grę.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

23 kwie 2016, 22:05

TheSider pisze:Jedyną wadą którą widzę to to, że po kupieniu pudełka czesto i tak trzeba pobrać grę.
To jedno
Drugim powodem jest nieakceptowalny regulamin
Trzecim powodem jest (we większości przypadków) wymagany permanentny dostęp do neta
Czwartym powodem jest (we większości przypadków) konieczność uruchamiania programu pośrednika, by w ogóle cokolwiek uruchomić
Piątym powodem jest brak polskiej waluty (nie wiem jak jest z Origin'em, ale na Steamie jest jej brak)

A czego mi brakuje w PL?
Przede wszystkim świeżości, innowacyjności, większej ilości ciekawych elementów zaskoczenia (jazda w kopalni jest tego idealnym przykładem, że można zrobić coś naprawdę fajnego). Resztę moich uwag w jakimś stopniu ukazali moi przedmówcy
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2016, 22:14 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 2 razy.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

23 kwie 2016, 22:13

Silver Dragon pisze:
TheSider pisze:Jedyną wadą którą widzę to to, że po kupieniu pudełka czesto i tak trzeba pobrać grę.
To jedno
Drugim powodem jest nieakceptowalny regulamin
Co masz na myśli?
Trzecim powodem jest (we większości przypadków) wymagany permanentny dostęp do neta
Czwartym powodem jest (we większości przypadków) konieczność uruchamiania programu pośrednika
Na szczęście RWS tak nisko nie upadł i ich gry można pobrać z Steam i potem grać bez problemowo nawet po usunięciu programu Steam z komputera ;)


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

23 kwie 2016, 22:29

Przede wszystkim:
1. Brak regulaminu w języku polskim
2. Subskrypcje zamiast zakupu

Jestem ciekaw czy ktokolwiek w ogóle czyta ten bełkot tam zawarty?
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2016, 22:31 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

23 kwie 2016, 23:00

Silver Dragon pisze:2. Subskrypcje zamiast zakupu
Jak zwał tak zwał w praktyce wygląda to tak że kupujesz paysafecard i kupujesz grę w sklepie steam, potem steam ci ją zapisuje na koncie, ładnie pobierasz przez program i masz... Czyli jak by hmm.. piracenie tylko legalne i płatne :P

Mi się tam steam podoba z 2 powodów:

1. Bo można powiedzieć że mi zapłacili za grę choć bardziej za 0 zł bo kasy z portfela nie da się wypłacić ;P Chodzi o to że jak wytworzyłem odznakę z P2 to dostałem zniżkę na grę (nawet fajna) i za granie dostałem karty które sprzedałem za 0,10€ za jedną i zwróciła mi się gra oraz koszt wytworzenia odznaki z P2 xD

2. Czasami można pograć przez jakiś czas w gry za darmo co najlepsze po upłynięciu danego czasu promocji(?) zainstalowana gra nadal jest w folderze z grami tylko steam blokuje jej włączenie jednak kiedy ktoś jest na tyle kumaty to sobie z tym poradzi i ma grę za FREE dzięki steamowi xD
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2016, 23:05 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 3 razy.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

24 kwie 2016, 02:39

TheSider pisze:Rynek poszedł w stronę platform do gier jak steam i origin więc takie czasy. Sorry panowie. Zresztą nie wiem z jakiego powodu jest tu hejt na steama.
Nie tyle hejt, co po prostu konstruktywna krytyka (wg mnie uzasadniona) Gry które kupuję na steam tak na prawde nie należą do mnie, tylko do valve"a. Nie mam internetu, to nie zagram w prawie żadną grę bo do działania potrzebny jest internet ( nawej do gry która oparta jest głównie o rozgrywkę singleplayer) bez programu steam nie zainstaluje sobie gry (jak by nie można było po prostu wejść się na ich stronę, zalogować się i zainstalować moją ulubioną grę w mojej bibliotece gier bez konieczności instalacji steama na komputer. Twórcy gier nie wspierają graczy non steamowych a mianowicie RWS totalnie olało graczy posiadających Postal 2 z poza steama i wypuszczają nowe dodatki oraz patche tylko dla posiadaczy owej gry na steam a ja bardzo bym chciał pograć w Paradise Lost instalując go do STP tak jak AW i cieszyć się rozgrywką bez jakiś tam "acziwmentów", innych pierdołowatych kart kolekcjonerskich oraz co najważniejsze: nie mieć spieprzonych pozycji broni, nie mieć tych drętwie zimportowanych broni z ed i wiele innych niepotrzebnych "udogodnień" jakie zostały dodane do P2C. Ja naprawde nie potrzebuje żadnych dodatkowych save"ów dodatkowych losowych przedmiotów leczących dropiących z przechodniów zbyt mocnego obrzyna z ed używającego tej samej amunicji co standardowy shotgun ścinek po zabiciu jakiegokolwiek przechodnia, jakiegoś znaku protestantów, shotguna z bety, który jest także zbyt mocny względem innych pukawek, kastetów, które jednym ciosem powalają przechodnia, latającej łopaty, zakrwiawionej pałki policyjnej oraz łopaty (krew na tych broniach jest bardzo niskiej jakości), glocka z ed który ma recoil jakiegoś CKM"u, MP5 z ed któego dźwięki zanikają po większej dawce ołowiu, m79 strzelającego zwykłymi granatami, dynamitu z ed mającego taki sam wybuch jak zwykły granat, ułatwionej bazy wojskowej w taki sposób że teraz trzeba się naprawde starać żeby zginąć ułatwionego licznika każącego zabić tylko 50 zombie zamiast 80 oraz 11 słoni zamiast 21. (mógłbym tak napisać całą książke o tym co wg mnie spieprzyli ale szkoda czasu). Gdyby tych rzeczy, które wymieniłem nie spieprzyli to P2C był by jeszcze do zniesienia ;) Tyle ode mnie, dziękuje dobranoc.
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2016, 03:03 przez Dev4ever, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

24 kwie 2016, 03:11

cieszyć się rozgrywką bez jakiś tam "acziwmentów", innych pierdołowatych kart kolekcjonerskich
Wyłącz steam i uruchom P2 za pomocą Postal2.exe proste rozwiązanie ;)
oraz co najważniejsze: nie mieć spieprzonych pozycji broni
To zależy od rzdzielczości jaką ustawisz a animacje np. M16 które zmienili może da się zamienić na te z STP podmieniając animacje?
nie mieć tych drętwie zimportowanych broni z ed
Racja mogli dodać własne a nie jedyna nowa broń w P2C to znak....
zaraz to też jest z niewydanego P2 Reseciured chyba...

Mimo to lepsze są bronie z ED niż brak jakichkolwiek nie podstawowych broni ;)

Edit:
50 zombie zamiast 80
Chyba to zależy od piziomu trudności ja grałem na Horestoneworld i było chyba 80
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2016, 03:14 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 1 raz.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

24 kwie 2016, 03:23

Pan Szatan pisze:To zależy od rzdzielczości jaką ustawisz a animacje np. M16 które zmienili może da się zamienić na te z STP podmieniając animacje?
Niby tak ale moja rozdziałka to 1920x1080 i na takiej gram w każdą grę a zmieniać na mniejszą nie mam zamiaru bo mam wtedy czarne paski po bokach, słabą jakość obrazu, inny format kolorów oraz cały ekran ogólnie jest jakiś rozmazany, więc odpada.
Pan Szatan pisze:Mimo to lepsze są bronie z ED niż brak jakichkolwiek nie podstawowych broni
Wolałbym te bronie jakie są w AWP do normalnej rozgrywki. Bronie z ed do standardowej rozgrywki nie bardzo pasują a tym bardziej gdy są tak skopane że szkoda gadać, a jak już, to mogli je dodać ale zostawić w takim stanie w jakim były w ED.

Edit: wracając do tematu to w Paradise Lost brakowało mi jeszcze polskich napisów oraz dubbingu.
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2016, 03:26 przez Dev4ever, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

24 kwie 2016, 03:31

Niby tak ale moja rozdziałka to 1920x1080 i na takiej gram w każdą grę a zmieniać na mniejszą nie mam zamiaru bo mam wtedy czarne paski po bokach, słabą jakość obrazu, inny format kolorów oraz cały ekran ogólnie jest jakiś rozmazany, więc odpada.
Miałem tak samo i w ustawieniach rozdzielczości komputera trzeba znaleść opcję rozciągania obrazu na pełen ekran i włączyć ale u mnie było jakoś zablokowane i dopiero po zmniejszeniu rozdzielczości komputera mogłem ustawić tą opcję i gry mi się odtwarzały na całym ekranie :)


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

24 kwie 2016, 18:44

Devir3ment pisze:Gry które kupuję na steam tak na prawde nie należą do mnie
Moim zdaniem, to największa wada Steam. Kiedyś była chyba taka akcja, że jak się nie zaakceptowało nowego regulaminu, to wszystkie gry jak i całe konto były usuwane. Gdzieś o tym czytałem, choć nie wiem czy to prawda.


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

08 maja 2016, 13:12

seebeek17 pisze:
Devir3ment pisze:Gry które kupuję na steam tak na prawde nie należą do mnie
Moim zdaniem, to największa wada Steam. Kiedyś była chyba taka akcja, że jak się nie zaakceptowało nowego regulaminu, to wszystkie gry jak i całe konto były usuwane. Gdzieś o tym czytałem, choć nie wiem czy to prawda.
Czyli jak np. Mam POSTAL 2 i Paradise Lost i usunę Steama i będę nadal w niego grać to to będzie jakieś nie legalne czy coś? :565:
Ostatnio zmieniony 08 maja 2016, 13:12 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 1 raz.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

08 maja 2016, 18:28

Nie, bo formalnie nie da się usunąć konta na Steamie, a gry są przypisane do konta, a nie do komputera.


ODPOWIEDZ