Czego się boicie bądź wywołuje dreszcze w ED?

Rozmowy o Eternal Damnation, odrębnej grze działającej na bazie Postala 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Mozal
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 903
Rejestracja: 08 paź 2011, 17:06
Lokalizacja: Polska

13 lut 2013, 19:42

Nie było jeszcze takiego tematu a chyba warto? W końcu jest to gra typu horror a w takich produkcjach musi być coś strasznego ;-)
W moim przypadku jest to mapka harbor i ten dziki śmiech... brrr... No i oczywiście kochane mordy które co jakiś czas wyskakują, ale to bardziej wstrząs.


PS. Pewnie mało ludzi gra w ED aktualnie, ale może się coś przypomni?


:rozpacz:
Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

14 lut 2013, 11:21

Ja osobiście niczego się nie boje/nie bałem w ED, ale mam 2 denerwujące rzeczy:
1) Obrazek z Kolesiem, który wypadł jak nie zwracałem na nic uwagi (w Happy Hill gdy idziesz korytarzem tuż [chyba] po pokoju z głowami dzieci i napisem DIE czy inne wsio :D)
2) Jakiś pisk przy wybuchu w apartamencie dziewczyny Johna - Lori (mapa to chyba girlfriendshouse2.fuk) - to denerwuje ze słuchawkami :D
Ogólnie cała modyfikacja posiada dobry i mocny, horrorowaty klimat (bardziej na początku). Niezła mapka, gdzie po happyhill (też klimacik niezły) łazisz z pałką :D
Dla mnie dziki śmiech i jakaś postać w tle bardziej są niepokojące (jak jakaś babcia lub makieta bujająca się za oknem i śmiech (https://www.findsounds.com/ISAPI/search. ... evil+laugh - np. 1)) :D


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

14 lut 2013, 14:01

Odruch jak odruch, ale łapy wyskakujące ze ścian są dobre, same mordy zaś też straszą, ale też i przeszkadzają, dla mnie wcale nie budowały klimatu. Wolę szczegóły, muzykę, odgłosy w tle, sylwetki w oddali, w półmroku. To buduje atmosferę niepokoju i dreszczyku, który się nie nudzi i ma smaczek.

Dreszczyk też dawało każde wyjście na ulicę. Ale czy ja wiem, czy strachu. Raczej stresu, że zaraz znowu wyjdą te głupie zombie i nie będę mógł sobie spokojnie pochodzić. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Slayer
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 656
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:02

15 lut 2013, 11:25

Screamery, ale jak wiadomo to przestraszy każdego kto będzie grał 1 raz, nie lubię tego, moim zdaniem pójście trochę na łatwiznę, no ale ok, poza tym piskiem wszyscy wiemy gdzie ( a kto nie wie niech se przejdzie :d ), wiem że to jest, ale zawsze odczuwam jakiś niepokój.
Chodzenie po budynkach mnie trochę przeraża, miałem wrażenie że za drzwiami zawsze coś się czai. Ogólnie całe Muzeum + podziemia jest dość straszne. No i muzyka, w niektórych lokacjach dodaje zajebistego klimatu... Karnawał, suburbs, Muzeum ( choć nie wiem czy te opętańcze krzyki to muzyka, ale klimat jest ;P )


Mimo tego, nie uważam że ED jest straszną grą, niestety. To tak trochę jakby HL2 uznać za horror, bo też się nie raz przestraszyłem. :roll:
Przydałaby się druga część
Ostatnio zmieniony 15 lut 2013, 11:29 przez Slayer, łącznie zmieniany 2 razy.


Teachin bitches how to swim
Awatar użytkownika
Mr Szychak
Początkujący morderca
Posty: 55
Rejestracja: 02 paź 2010, 13:27
Lokalizacja: Wrocław

20 mar 2013, 13:08

Mnie straszą te straszaki na początku :P I taki pisk dziewczynki, ale nie pominę że jak pierwszy raz zobaczyłem hordę zombi lecących na mnie, trochę miałem stracha. Bardzo drastycznie reaguję na zombie w filmach, grach ale bardzo je lubię siekać :P

PS.: Powracam na forum! :diabeł:


Obrazek
"Każdy ma gorszy dzień"
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Bartkov
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 519
Rejestracja: 02 gru 2012, 10:43
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

24 lip 2013, 14:22

Mnie straszą te mordy na początku i te krzyki zombie ale to tylko gra:)


Od śmiechu niedaleko jest do płaczu, bo szczęście jest kruche jak szkło.
Awatar użytkownika
Daevoo
Początkujący morderca
Posty: 84
Rejestracja: 25 lip 2013, 22:19
Lokalizacja: Ukryta przyczepa

11 sie 2013, 21:44

Mordy odgłosy :diabeł:


Co zrobisz gdy przyjdę???
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

12 mar 2014, 14:26

Ja się przestraszyłem gdy w domu Lori na schodach z góry zlecial pocwiartowany glina
strasznie się darł :cop:
Ostatnio zmieniony 12 mar 2014, 14:26 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 1 raz.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

14 mar 2014, 14:43

Ja, jak pierwszy raz grałem w ED, to strasznie bałem się zombie, bo szybko biegają...
Nie wiedziałem jak sobie z nimi poradzić, więc odłożyłem tą grę..
Wróciłem do ED z rok później, .. wtedy eksterminacja zombie, ze strachu, zamieniła się w czystą przyjemność. :D


Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

23 mar 2014, 16:27

ja najwięcej ciarek miałem w tym szpitalu psychiatrycznym gdzie zaczynamy grać.
odgłosy, wyskakujące ze ścian ręce itp.


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

14 maja 2014, 15:45

seebeek17 pisze:Ja, jak pierwszy raz grałem w ED, to strasznie bałem się zombie, bo szybko biegają...
Nie wiedziałem jak sobie z nimi poradzić, więc odłożyłem tą grę..
Wróciłem do ED z rok później, .. wtedy eksterminacja zombie, ze strachu, zamieniła się w czystą przyjemność. :D
Gdy grałem pierwszy raz to strasznie się bałem zombie dziwne ze o tym zapomniałem lecz po
przejściu mapy z domem Jona przeszło mi.

PS.
Przeszedłem ED 2.5 razy i nie znalazłem USASA12 on jest w grze?
Ostatnio zmieniony 14 maja 2014, 15:49 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 2 razy.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

14 maja 2014, 21:14

Nie w singleplayerze, o ile pamiętam. Przeszedłem raz całe, raz do połowy i pewnie to mało, ale z moim przeszukiwaniem wszystkich możliwych pokoików powinienem był gdzieś się na niego natknąć. Gdyby był.


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

20 paź 2014, 19:43

Za pierwszym razem mogą przestraszyć te mordy i wystające ręce w psychiatryku, zwłaszcza jak się gra po ciemku. Potem jednak jest to obojętne.
Lekki strach odczuwam zawsze na mapie Sewer, tej po muzeum, chodzi o tych dziwnych kolesi w pulsującym świetle w kanale, no i te pieski (a zwłaszca ten jeden mutant)...


I regret nothing
Awatar użytkownika
Szalona Krowa
Miłośnik broni
Posty: 119
Rejestracja: 22 lip 2014, 22:48
Lokalizacja: Z łąk Paradise

17 sie 2015, 01:17

Kurde jest po 1 w nocy a ja tu siedzę co mnie strzeliło ? Najgorsze są poprostu takie creepy momenty jak ten koleś co skacze z kolejki. Ale i tak najbardziej odpycha od monitora i krzesła te odgłosy ręce i głowy
Ostatnio zmieniony 17 sie 2015, 01:17 przez Szalona Krowa, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

17 sie 2015, 14:09

Szalona Krowa pisze:Kurde jest po 1 w nocy a ja tu siedzę co mnie strzeliło ? Najgorsze są poprostu takie creepy momenty jak ten koleś co skacze z kolejki. Ale i tak najbardziej odpycha od monitora i krzesła te odgłosy ręce i głowy
Jak byłem w twoim wieku też się tego bałem xD


I'm fucking insane in the brain. :axe:
ODPOWIEDZ