Czego Ci brakuje na PostalSite?

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

23 gru 2017, 11:01

Tiquill pisze:No to proszę o propozycje nowych nazw.
Skoro jest ukryty dla mających poniżej 20 postów, to może Hidden Park?


I regret nothing
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

23 gru 2017, 11:02

Mi się podoba propozycja Silver Dragona


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

02 kwie 2018, 13:44

Silver Dragon pisze:BTW: Przydałaby się możliwość rozszerzania youtubowych filmików bezpośrednio z forum. Oglądanie filmów na małym ekraniku nie jest wygodne
Kiedy robiliśmy te tagi dla filmików ta funkcjonalność nie była dostępna. Choć owszem, powinna być. Trzeba się za tym rozejrzeć.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

05 kwie 2018, 02:04

Tutaj:
Dev4ever pisze:zauważyłem że przy cytowaniu nie uwzględniane są emotki, jakiś błąd, czy tak ma być? :drapanie:
Na moim Firefox zawsze jak zaznaczam emotkę, to cytuje ją prawidłowo. Niektórzy ich nie kopiują, to nie ma w cytatach - myślę sobie. Ale skoro piszesz jak piszesz, to może jest tak, że to zależy od przeglądarki i jej wersji...

Jak to u Was jest, na fonie, komputerze?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

05 kwie 2018, 02:55

Tiquill pisze:Na moim Firefox zawsze jak zaznaczam emotkę, to cytuje ją prawidłowo. Niektórzy ich nie kopiują, to nie ma w cytatach - myślę sobie. Ale skoro piszesz jak piszesz, to może jest tak, że to zależy od przeglądarki i jej wersji...
Ja od wielu lat korzystam z chroma i pewnie szybko się to nie zmieni. Jak zaznaczam emotkę i klikam w cytowanie selektywne, to w ogóle jej nie bierze pod uwagę tak, jakby jej nigdy tam nie było, co jest dość dziwne.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

05 kwie 2018, 22:29

Ja używam przeglądarki 'Ice Dragon' i problemów nie ma żadnych ;)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 kwie 2018, 09:39

Na moim Firefox zawsze jak zaznaczam emotkę, to cytuje ją prawidłowo. Niektórzy ich nie kopiują, to nie ma w cytatach - myślę sobie. Ale skoro piszesz jak piszesz, to może jest tak, że to zależy od przeglądarki i jej wersji...
Gdy emotka jest na początku lub na końcu cytatu, to stoi przy
i się czasem nie wyświetla ]:)
btw
Wymyśliłem emotkę diabła :D


8=======D
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 kwie 2018, 13:28

Wymyśliłem emotkę diabła
Znaki powyższe mogą również być Meksykaninem z sombrero na głowie albo... spłaszczonym Batmanem. :lol: Ale są też łatwiejszą formą tego co mówisz. Masz premię za inwencję. xD

Powyższy cytat zrobiłem w Chrome na telefonie, używając szybkiego cytowania, zaznaczając też emotkę. Nie skopiowało jej. (Pomijając wciąż niewygodną na telefonie metodę zaznaczania treści, no ale nie o wadach androida tu).
Dev4ever pisze:Ja od wielu lat korzystam z chroma i pewnie szybko się to nie zmieni. Jak zaznaczam emotkę i klikam w cytowanie selektywne, to w ogóle jej nie bierze pod uwagę tak, jakby jej nigdy tam nie było, co jest dość dziwne.
Czyli Chrome tak ma, czy na komputerze czy na telefonie...


Silver Dragon pisze:Ja używam przeglądarki 'Ice Dragon' i problemów nie ma żadnych ;)
Tak, a czegóż byś mógł innego używać. Dedykowana specjalnie tobie a wykuta przez elfy z uwięzionych na dalekiej połnocy silników innych przeglądarek, które dla zwykłej ludzkości są za dobre, by je poznała. :D
Rycho3D pisze:Gdy emotka jest na początku lub na końcu cytatu, to stoi przy [ quote] i się czasem nie wyświetla ]:)
Dodawajcie wtedy spację przed emotką. Pisałem w innym temacie o tym. Zamiast

Kod: Zaznacz cały

[quote]:D No i wtedy ja mu
piszcie

Kod: Zaznacz cały

[quote] :D No i wtedy ja mu
Post konstruowany i pisany na telefonie przez wielokrotne cytuj-usuń zbędne-pisz-zaznacz-skopiuj-cofnij-cytuj inne-usuń zbędne-wklej-pisz-zaznacz-skopiuj-cofnij-cytuj... Uroki pisania na telefonie. :bolek:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

05 maja 2018, 13:57

Czego Ci brakuje na PostalSite?
Brakuje mi tego, żeby po otworzeniu karty z forum, nie zjeżdżała całość na sam dół, ponieważ wiele razy mi się zdarzyło, że chciałem kliknąć w Zaloguj, a tu mi zjeżdża forume na sam dół i niechcąco w coś klikam i się denerwuję, bo muszę cofać, czekać aż strona się załaduje i zescrolluje się na dół i dopiero potem mogę wjechać z powrotem na górę i kliknąć w to nieszczęsne Zaloguj. :mgun2:


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

05 maja 2018, 16:57

seebeek17 pisze:Brakuje mi tego, żeby po otworzeniu karty z forum, nie zjeżdżała całość na sam dół, ponieważ wiele razy mi się zdarzyło, że chciałem kliknąć w Zaloguj, a tu mi zjeżdża forume na sam dół i niechcąco w coś klikam i się denerwuję, bo muszę cofać, czekać aż strona się załaduje i zescrolluje się na dół i dopiero potem mogę wjechać z powrotem na górę i kliknąć w to nieszczęsne Zaloguj.
Też tak mam i też mnie to wnerwia. ;>


I regret nothing
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

05 maja 2018, 18:04

Dzienis pisze:Też tak mam i też mnie to wnerwia. ;>
Ja sobie zaznaczyłem opcje "Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie" i po problemie :ok:


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

05 maja 2018, 18:15

Pan Szatan pisze:Ja sobie zaznaczyłem opcje "Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie" i po problemie
Taa, ale ja lurkuję na przemian na smartgównie i lapotopie, w związku z czym muszę się logować 2 x dziennie.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

05 maja 2018, 23:31

Pan Szatan pisze:Ja sobie zaznaczyłem opcje "Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie" i po problemie :ok:
To magiczne rozwiązanie działa w kratkę akurat, przynajmniej u mnie.
A odnośnie tematu to obecnie raczej niczego mi nie brakuje. Brakuję mi czegoś nowego w świecie Postala, lecz te leniwe gady jakoś nie palą się by coś pokazać.


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 maja 2018, 18:05

seebeek17 pisze:Brakuje mi tego, żeby po otworzeniu karty z forum, nie zjeżdżała całość na sam dół, ponieważ wiele razy mi się zdarzyło, że chciałem kliknąć w Zaloguj, a tu mi zjeżdża forume na sam dół i niechcąco w coś klikam i się denerwuję, bo muszę cofać, czekać aż strona się załaduje i zescrolluje się na dół i dopiero potem mogę wjechać z powrotem na górę i kliknąć w to nieszczęsne Zaloguj.
Co? :zdziw: Podobnie jak Dzienis, raz na telefonie, raz lapku i wylogowuje mnie gdy na drugi przechodzę. Ale nigdy mi nie przewija. Na laptopie tylko Firefox. Na telefonie przeróżne przeglądarki, łącznie z Chrome i Operą. I jakoś nigdy. O co kaman... :drapanie:

EDIT:
E, nie, faktycznie przewija. Ale tylko na wylogu. Kiedy jestem zalogowany, to jest ok, stoi "na górze". Zupełnie jakby coś... nowego przykuło uwagę przeglądarki, kiedy gość wchodzi na forum. Może to komunikat o niedostępności sb dla gości?

Zaraz to sprawdziłem. Kiedy sb włączyłem na chwilę dla gości, na niezalogu forum nie przewijało w dół. Więc to coś z nim. Moja diagnoza: Trzeba grzebać w kodzie. :szukam:
Ostatnio zmieniony 07 maja 2018, 18:21 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

07 maja 2018, 18:16

To przez wyłączony SB dla gości, przewija się do tego komunikatu, kiedy był włączony tego problemu nie było.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
ODPOWIEDZ