Czego byście nie chcieli w Postalu 3 ?

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

18 lip 2009, 22:53

Lothar pisze:
Robsessed pisze:Mam pytanie do osób znających się moddingu.

Czy bardzo skomplikowanym jest przenoszenie animacji z TPP do FPP? No wiecie, czy jeśli Akella przez 10 lat będzie robiła wszystko pod Postala w 3. osobie, to czy bardzo trudno będzie im później dać także FPP w dobrej formie?
Jeśli animacje są w miarę realistyczne i sensowne (Dude nie trzyma broni przed nosem i inne takie), to trick z (na przykład) Dark Messiah of Might & Magic, czy ARMA zadziała w 100%. A polega on na... ustawieniu kamery w miejscu oczu modelu bohatera 8-)
To może nie ma się o co tak bać? W ostateczności fani zrobią (trochę gorszy?) widok FPP.


Obrazek
Awatar użytkownika
Demonix
Wnerwiony urzędas
Posty: 18
Rejestracja: 27 maja 2009, 17:55
Lokalizacja: .:Wrocław:. :)

24 lip 2009, 17:19

Ja bym nie chciał widoku TPP. Nawet gdyby fani zrobili mod/kod, że dodaje FPP to i tak lepiej jak dodadzą go producenci, albo chociaż, żeby była zmiana kamery.
Komis pisze:Ja nie chciałbym żadnych głupich misji, takich jak, np.
"Kupić Mleko" to takie głupie, Z 2-jki.
I tu się mylisz czemu? Są to normalne misje i a jednak nie do końca ^^ np. Idziesz po czek niby wszystko ok, bierzesz czek a tu demonstranci atakują siedzibę RWS albo napad na bank itp. Więc oby podobne misje były w P III :D


"Taak, taaaak,wielki gość ze spluwą"
"No chooodź, bij się, jak mężczyzna!"
"Nie jesteś taki twardy"
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 lip 2009, 00:10

Na widok FPP odpisałem tu a co do podobieństwa misji. Na pewno tego nie chcę. Klimat podobny, misja i miejsca inne. Nie chcę powtórki, tylko kontynuacji.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzastin
Seryjny zabójca
Posty: 336
Rejestracja: 20 lip 2009, 21:03
Lokalizacja: Zgierz

02 sie 2009, 09:42

Wracając do tematu... Nie chciałabym żadnych zmyślonych stworów, zombi, mutantów, itp. Real też bywa zaskakujący i śmieszny :P


Zablokowany