Czego byście nie chcieli w Postalu 3 ?

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

07 lis 2007, 20:42

Stelak pisze:Ma57 napisał/a:
Niechciałbym jeszcze zbyt mało broni in lokacji.


Ja też bym nie chciał.
_________________
Spam... Ja też bym nie chciał samochodów założe sie że postal III straciłby cały urok, większość graczy by jeździły tylko samochodami, a nie wyprobówowywać nowe bronie i misie.

Pozdro!


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

21 lut 2008, 19:21



Obrazek
Awatar użytkownika
wasacz93
Seryjny zabójca
Posty: 314
Rejestracja: 13 sty 2008, 20:47
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

21 lut 2008, 23:40

Kmieciu pisze:https://resurrection-studios.com/forums/ ... php?t=4106

Nikomu TPP nie odpowiada. :)
No ej sory, ale po tym jak większość Postalowców zakochała się w pierwszej perspektywie, to po co w takim razie to rozpie**alać i zaczynać od nowa? Podejście głupie i bez sensu, ale nie traćmy nadziei, że pod wpływem nacisku graczy RWS przejrzy na oczy i przesunie kamerę z powrotem przed Kolesia ;>.


Obrazek
Awatar użytkownika
Luigi
Seryjny zabójca
Posty: 396
Rejestracja: 05 lis 2006, 00:16
Kontakt:

21 lut 2008, 23:44

Nie srajcie się. Jesli będzie trzecia osoba, to na pewno będzie kod, ktory przywroci pierwszą osobą albo też powstanie odpowiedni mod.


Awatar użytkownika
wasacz93
Seryjny zabójca
Posty: 314
Rejestracja: 13 sty 2008, 20:47
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

21 lut 2008, 23:51

To prawda, Half-Life też tworzy niemałe poletko dla modderów. Ale gra z włączonym modem a grą nastawioną na widok z oczu to dwie zupełnie odmienne beczki prochu. Możliwe (bardzo możliwe :lol:) że w tym szerokim świecie nie każdy będzie wiedział że coś takiego istnieje/jak to zrobić, co może doprowadzić do olania Postala przez masy (czyt. mniej 'zaawansowanych' graczy). Dotarło :)?


Obrazek
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

22 lut 2008, 08:58

Luigi pisze:Jesli będzie trzecia osoba, to na pewno będzie kod, ktory przywroci pierwszą osobą albo też powstanie odpowiedni mod.
Możliwe,ale widziałem wiele modów/kodów do wielu gier i jakość była ledwo zadowalająca (brak celownika , błędy)


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

22 lut 2008, 09:53

To oczywiste, że widok bezpośrednio tworzony przez programistów, a robiony 'na ostatnią chwilę' będą się różniły. Z korzyścią na ten pierwszy, czyli TPP. :/ Mam nadzieję, że niedługo zobaczymy screena, dzięki któremu spojrzymy już na Catharsis oczami Kolesia. :)


Obrazek
Awatar użytkownika
Ariendezze
Wstydliwy morderca
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2008, 15:54
Lokalizacja: Gdynia

24 lut 2008, 15:59

Na 100% nie chciałbym możliwości jazdy samochodami. Dlaczego? Postal III wyszedł by na kolejną podróbę gry Grand Theft Auto i gra straciła by swój urok. :)


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
wasacz93
Seryjny zabójca
Posty: 314
Rejestracja: 13 sty 2008, 20:47
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

24 lut 2008, 21:10

Kmieciu pisze:To oczywiste, że widok bezpośrednio tworzony przez programistów, a robiony 'na ostatnią chwilę' będą się różniły. Z korzyścią na ten pierwszy, czyli TPP. :/ Mam nadzieję, że niedługo zobaczymy screena, dzięki któremu spojrzymy już na Catharsis oczami Kolesia. :)
Na to raczej nie ma szans :/. Widziałeś kiedyś grę, w której długo po zapowiedzeniu i wielu screenach itd. zmienia się perspektywę, która nomen-omen jest jednym z najważniejszych aspektów gry? Nie ma rady, piszmy do RWS petycję o dodanie możliwości wyboru kamery. W Jedi Outcast jest? To w Postalu III też może. Rzekłem ;).


Obrazek
Awatar użytkownika
shocker
Wnerwiony urzędas
Posty: 18
Rejestracja: 07 cze 2008, 17:23

07 cze 2008, 18:01

przede wszystkim wolałbym P3 z perspektywy pierwszej osoby. Następnie oglądajac wstepne screeny i filmy dot P3 na youtube.com nie bardzo podobały mi się bronie. Na jednym z filmików koleś trzymał "kota" czy jakiegos innego futrzaka i zabijał innych przybliżając otóż te "zwierze". Jestem za tym zeby arsenał był wyrafinowany ale ten futrzak to przeginka. Poza tym w P3 nie chciałbym zbyt duzych wymagan sprzętowych :P


Awatar użytkownika
Z1mek
Niedorobiony bandzior
Posty: 31
Rejestracja: 03 maja 2008, 18:58
Lokalizacja: Pardise
Kontakt:

09 sty 2009, 17:37

Ja nie chce TPP. :/ Wierzcie mi ja chce patrzyć na rzeźnie a nie na d*pe kolesia. :P
wasacz93, tą petycje to może by napisać tak jak w Postal 2? :566:


Where Is The Love?
Awatar użytkownika
Comander
Niedorobiony bandzior
Posty: 27
Rejestracja: 23 gru 2008, 13:00
Lokalizacja: Podkarpacie

18 lip 2009, 12:46

A ja bym nie chcial malego miasteczka jak w P2:StP tam było za małe.I te durne loadzone:/ po co to komu.Nie lepiej jak w gta zeby sie nic nie ladowalo?Też nie chce TPP bo to jest durne.Robią kopię gta czy co?Bronie tez zeby byly normalne a nie tak jak ten borsuk jakies takie dziwne.Gra moze zajmowac z 20 gb ale zeby bylo duzo bajerów a i zeby nie bylo ograniczen zadnych na mapie.tzn zeby nie wiem byly z 2 miasta do których mozna spokojnie przechodzic.A co do TPP to moze da sie zmieniac kamere.mam nadzieje ze tak.


Mówcie mi: Doktor Eutanazja. :D
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

18 lip 2009, 15:38

Mam pytanie do osób znających się moddingu.

Czy bardzo skomplikowanym jest przenoszenie animacji z TPP do FPP? No wiecie, czy jeśli Akella przez 10 lat będzie robiła wszystko pod Postala w 3. osobie, to czy bardzo trudno będzie im później dać także FPP w dobrej formie?


Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

18 lip 2009, 21:03

Nie znam się dobrze, ale chyba wystarczy odciąć ręce od całego mesha i zrobić podobnie z animacjami. Potem tylko dokładne umieszczenie broni w rękach i odpowiednie skrypty. Przynajmniej tak mi się wydaje


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

18 lip 2009, 21:15

Robsessed pisze:Mam pytanie do osób znających się moddingu.

Czy bardzo skomplikowanym jest przenoszenie animacji z TPP do FPP? No wiecie, czy jeśli Akella przez 10 lat będzie robiła wszystko pod Postala w 3. osobie, to czy bardzo trudno będzie im później dać także FPP w dobrej formie?
Jeśli animacje są w miarę realistyczne i sensowne (Dude nie trzyma broni przed nosem i inne takie), to trick z (na przykład) Dark Messiah of Might & Magic, czy ARMA zadziała w 100%. A polega on na... ustawieniu kamery w miejscu oczu modelu bohatera 8-)
Ostatnio zmieniony 18 lip 2009, 21:16 przez Lothar, łącznie zmieniany 1 raz.


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Zablokowany