[MAPA] Cus_LBW-BattleZone

Pojedyńcze mapy tylko naszych użytkowników i rodzące się zestawy map.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Spoonman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 319
Rejestracja: 30 lip 2007, 12:29
Lokalizacja: zza węgła

20 sie 2008, 22:53

Nie stworzyłem tej mapy pod kątem grywalności, choć próbowałem. Chciałem podzielić ją na 4 Zone'y, aby utrzymać przynajmniej te 20 FPSów. Jednak nie udało mi się to podzielenie, bo jakieś błędy powstawały, więc zrezygnowałem z tego. Mimo wszystko, wcześniej w temacie opisałem co dokładnie wystarczy usunąć, aby można było grać i pozostawiłem pickupy broni na stacji benzynowej. Sprawa tylko pozostaje taka, że wszystkie wyposażone w broń osoby należą do tego samego gangu oraz IgnoreSenses i IgnoreHearing ustawione mają na true po to, by nie stwarzały głupich problemów na przykład na widok wybiegającego z bronią Habiba.


Speed means freedom of the soul
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

24 wrz 2008, 02:42

Spoonman, zarejestrowałeś sie u nas już ponad rok temu, ale swą aktywność wykazujesz w czasie wakacji. Takie odnoszę wrażenie. Czy tylko w wakacje? Zaczyna się niedługo rok akademicki. Czy kolejnych nowinek odnośnie moda mamy spodziewać się dopiero po przyszłych wakacjach? Bo jest to trochę niepokojące. Na sb parę dni temu pisałeś, że zaniedbujesz obowiązki studenta na rzecz moda... No, mnie się to bardzo podobie. ;)

Ja nie pytam, jakby kto nie zaczaił, po noobosku, kiedy premiera. To admin troszczy się o projekty swoich userów. :faja:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
zbigniewcebula
Miłośnik broni
Posty: 132
Rejestracja: 28 paź 2009, 21:58
Lokalizacja: Farma :]

13 lis 2009, 07:31

Witam, nie jestem taki mocny w robieniu mapek ale zrobiłbyś jakieś małe pagórki albo więcej ludzi. Ja mapke tylko ze screenów widziałem ale Ocena 5/6. Dlaczego 5 z powodu płaskiego terenu(braku pagórków).





P.S. A filmik zaje***ty


Obrazek
ODPOWIEDZ