[MAPA] Cus-Devastation_Sniper

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
RaV
Modder
Modder
Posty: 132
Rejestracja: 11 paź 2008, 13:12

01 sty 2009, 18:49

Mam problem z mapą Devastation Sniper. Gdy chce włączyć ją przez edytor wyskakuje coś takiego :
Cannot find class for object MaDBaseyPickup0. Probably changed package. Use [PackageRemap] in .ini to fix package changes.

Historia: ULinkerLoad::CreateExport <- (MaDBaseyPickup0 33394405) <- ULinkerLoad::LoadAllObjects <- (LinkerLoad Transient.LinkerLoad109) <- UObject::LoadPackage <- UEditorEngine::Exec_Map <- UEditorEngine::Exec <- (MAP LOAD FILE="D:\Postal 2 edition\Maps\cus-Devastation_Sniper.fuk") <- UUnrealEdEngine::Exec <- FileOpen <- WEditorFrame::OnCommand <- WWindow::WndProc <- WWindow::StaticProc <- DispatchMessage <- 001009C2 273 <- MessagePump <- MainLoop
A gdy chce włączyć ją przez Opcje/własna mapa, włącza mi się mapka jakby menu i spadam w dół.

Czytałem jeden temat o tej mapie, ściągnąłem STPExtras. Kiedy chciałem ściągnąć STPExtraspak Sorry, the file you requested is not available.
Ostatnio zmieniony 01 sty 2009, 18:56 przez RaV, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

01 sty 2009, 18:51

Żeby uruchomić tą mapkę potrzebujesz jakiegoś innego modu (Super Weapons?) Ale nie przypominam sobie jak się on nazywał . Zdaję mi się ,że w Opisie mapy jest link do tego modu .

Pzdr


Awatar użytkownika
RaV
Modder
Modder
Posty: 132
Rejestracja: 11 paź 2008, 13:12

01 sty 2009, 18:54

Mam ten mod. Napiszę jakie mody mam:
-TnInventory,
-MaDMods,
-Ig50,
-CdInventory,
-Scotts Guns,
-SuperWeapons,
-KW2,
-SnakesArsenal.


 



www.youtube.com/user/Leukocytowaty check my beaatttz



 
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

01 sty 2009, 20:32

RaV pisze:...Cannot find class for object MaDBaseyPickup0 ... (MAP LOAD FILE="D:\Postal 2 edition\Maps\cus-Devastation_Sniper.fuk")...
Z tego co wyczytałem z loga, problem pojawia się podczas wczytywania bejzbola z AWP.
Przyczyną jest najprawdopodobniej lokalizacja mapki, ponieważ zainstalowałeś ją w STP
Ostatnio zmieniony 01 sty 2009, 20:57 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
RaV
Modder
Modder
Posty: 132
Rejestracja: 11 paź 2008, 13:12

01 sty 2009, 21:35

Czy do tej mapy potrzebny jest AWP ??


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

01 sty 2009, 23:16

Tak


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
RaV
Modder
Modder
Posty: 132
Rejestracja: 11 paź 2008, 13:12

01 sty 2009, 23:43

Eh .... no to przepraszam za całe zamieszanie, ale nie doczytałem wymagań :((.


Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

02 lut 2009, 17:25

Jest też ta mapa do STP, ale też wymaga czegoś, nie pamiętam jak to się zwało, ale na PS tego nie ma. Było na takiej stronce o Postalu która już "nie żyje"


Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

02 lut 2009, 18:13

do odpalenia Cus Devastation potrzebny jest "AW7 demo" z tego co pamietam przy AWP czy AW7 full zdarzają sie zgrzyty na tej mapce


Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

02 lut 2009, 18:55

ALCRD pisze:do odpalenia Cus Devastation potrzebny jest "AW7 demo" z tego co pamietam przy AWP czy AW7 full zdarzają sie zgrzyty na tej mapce
Nieeeee.....
Wystarczy pobrać z downloadu Postal Site tą mapkę dla wersji STP, zainstalować Super Weapons, a potem STP Extras https://www.postalnetwork.org/files/file.shtml?ID=301


Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

02 lut 2009, 23:55

super weapons jest niepotrzebne wystarczy miec AWP albo AW7demo (zalecane) i STP Extras (bo w tym packu są tańczące panienki które są potrzebne do tej mapki)

teraz pamietam


Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

03 lut 2009, 15:43

ALCRD pisze:super weapons jest niepotrzebne wystarczy miec AWP albo AW7demo (zalecane) i STP Extras (bo w tym packu są tańczące panienki które są potrzebne do tej mapki)

teraz pamietam
Super weapons trzeba mieć jeśli chce zagrać się na STP, o ile się nie mylę.


Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

03 lut 2009, 16:29

little_psycho pisze:Super weapons trzeba mieć jeśli chce zagrać się na STP, o ile się nie mylę.
a to nie wiem nie testowalem ale wiem napewno że jak chce sie grać w tą mape na AWP albo AW7 super weapons nie są potrzebne


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 lut 2009, 11:40

Silver Dragon pisze:Przyczyną jest najprawdopodobniej lokalizacja mapki, ponieważ zainstalowałeś ją w STP
Tak, słusznie, ale nie do końca. Próba uruchomienia tej mapki na STP się nie powiedzie, bo mapa jest dla AW7 i AWP, a nie dla STP. Jednak sama lokalizacja nie ma dla AWP znaczenia. Mapa może być też zainstalowana w STP, AW7/AWP i tak ją znajdzie. Ale nie polecam instalacji w STP, bo przez nieuwagę możemy ją odpalić z menu Custom Maps w STP. I będzie błąd. :)
little_psycho pisze:Jest też ta mapa do STP, ale też wymaga czegoś, nie pamiętam jak to się zwało, ale na PS tego nie ma. Było na takiej stronce o Postalu która już "nie żyje"
Błąd i nieścisłość w wypowiedzi.
little_psycho pisze:Wystarczy pobrać z downloadu Postal Site tą mapkę dla wersji STP, zainstalować Super Weapons, a potem STP Extras https://www.postalnetwork....le.shtml?ID=301
Już jest lepiej, ale też źle. :): Przede wszystkim w downloadzie na PostalSite jest wszystko potrzebne dla uruchomienia tej mapy w każdej jej wersji i są też obie wersje tej mapy. Co prawda download chwilowo niedostępny, ale wróci i nie trzeba będzie szukać po obcych stronach.

A teraz o wersjach tych map. Mapa jest dla STP i AWP, owszem, ale dla STP jest w trybie multiplayer, a nie w singlu. A bliżej to wygląda tak:

STP w trybie multi:
mpDT-Sniper[SWE] - taka nazwa mapy i taki fragment jej opisu: Mapa wymaga modów z serii SuperWeapons oraz STPExtraspak aby można ją było odpalić. A STPExtraspak to bogatsza wersja STPExtras. Jak ALCRD zauważył, na mapie pojawiają się tam tańczące postalbabes. Plik obsługujący te dziewczęta (STPExtras.u) zawiera zarówno nasz STPExtraspak, jak i zwykły STPExtras. Lepiej jednak pobrać STPExtraspak, aby mieć więcej, na wpadek, gdyby inna mapa żądała tego więcej. Dlatego tylko bogatsza wersja jest w naszym downloadzie, owa STPExtraspak.

AW7 Demo, AW7 i AWP (oczywiście, tryb single):
cus-Devastation_Sniper - tu taka nazwa mapy i to ta wersja jest tą popularniejszą (wiadomo, single) i o niej tyczy temat. Błędnie jednak opisałem ją w downloadzie, co poprawiam: Mapa wymaga również wymaga pliku STPExtras.u, ale już paczek z serii SuperWeapons nie wymaga (ich wymóg był owym błędem opisu).

A co do niezgodności cus-Devastation_Sniper z AWP, o jakiej mówi ALCRD, to nie wiem, nie sprawdzałem.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ