crashowanie gry kolegom w NICKSCOOP

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Wasilak
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 28 gru 2020, 00:42

28 gru 2020, 00:46

Witam, odrazu zaczne ze przez nowy update do postal 2 complete wywala kolegom gre w roznych momentach. Jakis pomysl jak to naprawic pzrzed Updatem normalnie sie gralo i gra nawet sie nie bugowala. Dziekuje bardzo za wszelka pomoc.! :biskup:


Awatar użytkownika
Komar
Administrator
Administrator
Posty: 907
Rejestracja: 08 gru 2014, 11:01
Lokalizacja: Łódź
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

28 gru 2020, 12:43

Hej, witam na Forum :)

Tobie też wywala grę podczas rozgrywki? Do pulpitu czy tylko do menu głównego? Przydało by się trochę więcej informacji na temat problemu xD

Prawdopodobnie to RWS coś spieprzył i/lub nicks-coop nie chce współpracować z nową wersją. Zresztą mówimy tu o Postal 2, który często i notorycznie lubi wywalać błąd "General Protection Fault" , lub GPF w skrócie. Sprawdźcie czy cofnięcie się do wersji 5023 lub 5024 (Polecałbym tego patcha) pomoże i rozwiąże problem.
Załączniki
iuerhuhwergwer.PNG
iuerhuhwergwer.PNG (101.81 KiB) Przejrzano 1742 razy
Ostatnio zmieniony 28 gru 2020, 12:46 przez Komar, łącznie zmieniany 1 raz.


Слава монолітна :mgun2:
Awatar użytkownika
Wasilak
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 28 gru 2020, 00:42

28 gru 2020, 14:21

Instalowalem kazda bete ogolno dostepna nicks coop nawet do menu sie nie odpalil odrazu crasha mial.

Dodam jeszcze ze jak hostuje to tylko im crashuje gre z jakims errorem . Nie wiem jaki to error nie pamietam , taki error czesto byl np przy starym awp .
Ostatnio zmieniony 28 gru 2020, 16:57 przez Komar, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Post został scalony. Proszę o używanie funkcji edycji oznaczoną ołówkiem w prawym górnym rogu wstawionego posta.


Awatar użytkownika
Komar
Administrator
Administrator
Posty: 907
Rejestracja: 08 gru 2014, 11:01
Lokalizacja: Łódź
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

28 gru 2020, 17:18

Wasilak pisze:
28 gru 2020, 14:21
Instalowalem kazda bete ogolno dostepna nicks coop nawet do menu sie nie odpalil odrazu crasha mial.
Ok, czyli tak jak się spodziewałem, powrót do deski kreślarskiej.
Wasilak pisze:
28 gru 2020, 14:21
Dodam jeszcze ze jak hostuje to tylko im crashuje gre z jakims errorem . Nie wiem jaki to error nie pamietam , taki error czesto byl np przy starym awp .
No, błędowi GPF się nie ucieknie. :P Czy jak oni hostują to czy ty też posiadasz takie błędy? Jeśli ci lub im scrashuje to zrób screen błędu lub po prostu skopiuj jego treść i wrzuć go tu.

Coś przeczuwam, że to będzie coś w stylu "RWS znowu coś grzebał, pozmieniał i nie będziemy mogli tego naprawić" moment i będzie trzeba zostawić to tak jak jest, żeby to się crashowało, ale jakoś działało.


Слава монолітна :mgun2:
Awatar użytkownika
Wasilak
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 28 gru 2020, 00:42

28 gru 2020, 21:46

An error has occurred. If you continually get the same error, try loading a different save file, submit a bug report, and/or check the Support Forums for assistance.

POSTAL 2 Build Oct 2 2020 18:29:34

OS: Windows NT 6.2 (Build: 9200)
CPU: AuthenticAMD Unknown processor @ 3003 MHz with 4095MB RAM
Video: AMD Radeon(TM) Graphics (1003)
Level: Greenbelt1 - Zieleñ

General protection fault!

History: (MallWorkers Greenbelt1.MallWorkers12, Function BasePeople.AWPerson.Dying.BeginState) <- UObject::ProcessEvent <- UObject::GotoState <- (MallWorkers Greenbelt1.MallWorkers12, Function BasePeople.AWPerson.PlayDying) <- UObject::ProcessEvent <- APawn::UpdateMovementAnimation <- AFPSPawn::UpdateMovementAnimation <- AFPSPawn::Tick <- TickAllActors <- (NetMode=3) <- ULevel::Tick <- TickLevel <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop


Awatar użytkownika
Wasilak
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 28 gru 2020, 00:42

28 gru 2020, 21:47

To jest blad po wybuchnieciu auta przy banku (error kolegi)
Bardzo Przepraszam za zle pisanie lecz pisze to na moim 1 forum i nie wiem jak tutaj uzywac roznych rzeczy.


Awatar użytkownika
Komar
Administrator
Administrator
Posty: 907
Rejestracja: 08 gru 2014, 11:01
Lokalizacja: Łódź
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

28 gru 2020, 22:59

Wasilak pisze:
28 gru 2020, 21:47
To jest blad po wybuchnieciu auta przy banku (error kolegi)
Bardzo Przepraszam za zle pisanie lecz pisze to na moim 1 forum i nie wiem jak tutaj uzywac roznych rzeczy.
Hm, trochę dziwna sprawa z tym crashem. Po prostu nie wiem o co w tym chodzi, jest po prostu tak nie typowy, że mi czacha pęka :565: i nie wiem co na niego zaradzić. Przykro mi, może ktoś kto się bardziej zna wypowie się w temacie i postara się rozwiązać problem. :kijek:

Mamy swojego discorda i tam raczej powinien być ktoś kto wie lepiej ode mnie.

Jeśli chodzi o pisownię, nie ma problemu, każdy z nas przez to kiedyś przechodził i jak sobie trochę przeszukasz forum to można tutaj ładne kwiatki znaleźć xD. Posprawdzaj sobie co dana funkcja robi, jeśli będziesz chciał się trochę dłużej tu u Nas pokręcić. :)


Слава монолітна :mgun2:
Awatar użytkownika
Wasilak
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 28 gru 2020, 00:42

28 gru 2020, 23:15

napewno bede chcial gram w postala od 2013 roku :D


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

03 sty 2021, 09:47

Z tą nową wersją Nicks Coop faktycznie jest coś nie tak, często crashuje podczas cutscenek. Autor moda o tym wie ale kiedy i czy w ogóle to naprawi to nie wiadomo bo pracuje teraz w RWS nad Postal 4.

Jeśli chcesz wrócić do starej wersji to trzeba nie tylko zmienić wersję gry w zakładce beta na steamie ale i zainstalować starszą wersję Nicks Coop. Wszystkie wersje tego moda są dostępne tutaj: https://www.moddb.com/mods/nickscoop-po ... /downloads

Wersja której potrzebujesz by grac na P2 v5024 to bodajże NicksCoop 1.3.0
PS. A może to była jednak wersja 5023? Jeśli na 5024 nie będzie działać NC 1.3.0 spróbuj 5023.
Ostatnio zmieniony 03 sty 2021, 09:49 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 1 raz.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
ODPOWIEDZ