Co z tym Postalem?

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

05 lis 2010, 15:49

Taki temat do przemyślenia.

Otóż, ostatnio trochę myślałem i w sumie muszę powiedzieć, że Postal Forum jest chyba najlepszym forum jakie znam. Dlaczego? A no dlatego, że mimo iż jestem tu ponad 2 lata to mimo iż miałem kilku miesięczną przerwę wróciłem. Zawsze jest tu coś ciekawego, dyskusje zabawy etc.
Ale czy ktoś z was myślał o Postalu? Faktycznie, na forum jest dużo stałych użytkowników, ale mało kto z nich gra wciąż w rdzenną grę tej strony. Ja osobiście przyznaje, że ostatnio wcale nie gram, a jeśli już to robię sobie jakieś zabawy w edytorze, żeby było ciekawiej. Co wy na to? Jak jest z wami? Gracie jeszcze w Postala?


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

05 lis 2010, 16:05

Podzielam Twoje zdanie, że PostalSite jest najlepszym Forum. :D

Pablo Abruzzi pisze: Gracie jeszcze w Postala?
Gram, gram. Oczywiście nie ma porównania z tym co było kiedyś - potrafiłem cały dzień przesiedzieć przy tej grze mordując ludzi oraz grając i bawiąc się na wszelkie możliwe sposoby.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

05 lis 2010, 16:55

Pablo Abruzzi pisze: Gracie jeszcze w Postala?
Nie i to od dobrych paru lat ^^ Znudziłem się, ile można w to samo grać? Poza tym mordowanie ludzi już nie sprawia tej przyjemności, co kiedyś. Teraz przerzuciłem się na gwałcenie trzody chlewnej...

...a tak serio, to Postal już mnie nie bierze, nie czekam też zbytnio na P3. Po prostu, podobnie, jak na przykład z GTA ten model rozgrywki i rozrywki już mi się przejadł.

Wielu z was zapyta, co robię na forum? Trolluję :>


Knurr

05 lis 2010, 17:59

Oczywiście, że gram w Postala. Ba, powiem więcej, jest to gra w którą gram najdłużej.


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

05 lis 2010, 18:57

Z Postala 2 wycisnęliśmy już chyba wszystko, trzeba czekać na trójkę nie ma innego wyboru.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

05 lis 2010, 19:49

ciuciu pisze:Z Postala 2 wycisnęliśmy już chyba wszystko, trzeba czekać na trójkę nie ma innego wyboru.
Kto wycisnął, ten wycisnął :evilbat:

Czy gram w P2? Od czasu, do czasu w ramach odstresowania i relaksu. Nazwałbym to jednak twórczą zabawą a nie grą w pełnym tego słowa znaczeniu, bowiem wykonywanie w kółko tych samych misji mi się po stokroć przejadło.
Kariko pisze:...nie czekam też zbytnio na P3...
Mnie również coś do P3 nie ciągnie. Wolę PTL'a


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

05 lis 2010, 20:45

Postal 2... kiedyś się grało. :p Teraz brak czasu, no i rzeczywiście trochę nuda. Natomiast na P3 czekam i obiecuję sobie wiele.


Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

05 lis 2010, 20:54

Ja w sumie też ostatnio nie gram... W sumie to chyba będzie z rok, jak nie gram. O, dzisiaj se Stalkera: Czyste Niebo KUPIŁEM ( :zdziw: ) i już zacząłem robić listę upgrade'ów do kompa, bo mój złomek tego za cholerę nie uciągnie :/ Co dziwi, bo CoD 5: World At War działało, Stranglehold też, a FIFA 09 to na najwyższych detalach chodzi bez zacinki. A P2? No cóż, Postal 2: A Week In Paradise jest jak GTA4: jedni mają kompa poniżej minimalnych wymagań i chodzi im na najwyższych, inni mają superuberhiperdupermegawyjebanewkosmos komputery i ledwo się uruchamia. Dlatego jakoś odszedłem od P2. Ach, a mogłem sobie Hitmana kupić, Kwadrologia stoi za bodaj 60 zł.


Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

05 lis 2010, 21:10

Ja osobiście rzadko kiedy gram w P2, ale wspomnienia....coś pięknego, bo miałem kiedyś moment w życiu, kiedy grałem z kumplami w takie gry jak Postal, AVP2, czy gta:sa - ten klimat, grało się codziennie jak na to czas pozwalał, jak nie było budy to od rana do wieczora, na multi, na single. To były naprawdę wyje*iste czasy, w prawdzie zdaje sobie sprawę, że mogłoby być tak jak kiedyś, a było zajebiście, no ale jakoś mnie już tak nie ciągnie do tych gier. Ale wspomnienia prześwietne. Teraz gram w CoD'a (głównie 4), uwielbiam tą grę, ale nawet w niej nie ma tych emocji co kiedyś w P2....Postal Site też się zmienia, już nie ma tak jak kiedyś. Era Postala mija panowie. P3 nie dorówna grywalnością i zabawnością P2.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

05 lis 2010, 21:30

Pablo Abruzzi pisze:Ja osobiście rzadko kiedy gram w P2, ale wspomnienia....coś pięknego, bo miałem kiedyś moment w życiu, kiedy grałem z kumplami w takie gry jak Postal, AVP2, czy gta:sa
Akurat jeśli chodzi o P2 albo GTA: SA, to oczywiście wspomnienia są, ale nie tak silne. Może to przez to, że nadal w to gram? Raczej nie, bo nadal gram w Wizardry 8(od czasu do czasu, ostatnio ukończyłem grę po raz...ile to już tego było?), a wspomnienia z tej gry mam przepiękne. Moja pierwsza drużyna, pierwsze kroki w tej grze. To jaki byłem w niej niedoświadczony daje mi teraz dobry powód do śmiania się z samego siebie. Pamiętam jak z kolega zrobiliśmy drużynę nawet niezłą, ale źle rozwijaną, przez co mieliśmy problemy już na początku gry(nie mogliśmy pokonać łotrów w Arnice, a potem Szczurołaków Hodowców w Tryntonie). Następna drużyna była jeszcze bardziej denna, bo polegliśmy na Pożeraczu Dusz, który uparcie rzucał Obłęd na moich Wojaków, przez co wyżynali się nawzajem. Następne drużyny były już bardziej przemyślane i coraz lepsze.
Podobnie mam z grą Lionheart. Ma ona niezwykły klimat i ciekawą fabułę. Z tych dwóch rzeczy powstały bardzo mile wspomnienia.
Larry 7 - ach jak ta gra kręciła! Ta chęć odkrycia każdego smaczku, odnalezienia wszystkich ogórków na statku, aby w końcu odblokować to upragnione, alternatywne zakończenie. Pozostają też wspomnienia. Kilka wyśmienitych tekstów które pamiętam do dziś: "Ty chcieć Świnia 2000? Ja mieć Świnia 2000", ,,To dobrze! Nie, Larry to bardzo dobrze!" itp. Poza tym gra zyskała bardzo dużo po spolszczeniu. No, ale koniec tych moich wspomnień, bo już i tak się rozpisałem za dużo...

Pablo Abruzzi pisze:Era Postala mija panowie.
Dopóki pozostaną fani, Postal nigdy nie ucichnie. Swoją drogą akurat w przypadku tej gry te całe krzyki mediów o tym jak brutalna jest to gra były najlepszą dlań akcją promocyjną. Ja akurat poznałem Postala, gdy kumpel powiedział mi o tej grze, ale jestem pewien, że jakaś część osób dowiedziała się o tej grze z relacji typu "To straszna gra przez którą dzieci zabijają!!!". Bardzo dobra akcja promocyjna. No i zauważcie, że nadal na PostalSite pojawiają się nowi użytkownicy, a to oznacza, że Postal nadal cieszy się zainteresowaniem. Nie wspomnę nawet o rosyjskiej scenie Postala, gdzie przygotowywane są 2 czy 3 duże mody!


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

05 lis 2010, 23:31

Mr Minio pisze:No i zauważcie, że nadal na PostalSite pojawiają się nowi użytkownicy, a to oznacza, że Postal nadal cieszy się zainteresowaniem. Nie wspomnę nawet o rosyjskiej scenie Postala, gdzie przygotowywane są 2 czy 3 duże mody!
nawet jesli zamieszczą tylko jednego posta z pytaniem o totalną pierdółkę...

ja także nie gram już w Postala...jest to jednak gra, która wycisnęła jakieś piętno (pozytywne rzecz jasna)...jestem jednak na forum, ponieważ jesteście Wy, jest odpowiedni klimat, który sprzyja rozwojowi maniaków :P gra stała się legendą, która, z czego się bardzo cieszę, łączy ludzi w ich zainteresowaniach :)
Ostatnio zmieniony 05 lis 2010, 23:33 przez Ramesses, łącznie zmieniany 1 raz.


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

06 lis 2010, 15:01

Ramesses pisze:ja także nie gram już w Postala...jest to jednak gra, która wycisnęła jakieś piętno (pozytywne rzecz jasna)...jestem jednak na forum, ponieważ jesteście Wy, jest odpowiedni klimat, który sprzyja rozwojowi maniaków :P gra stała się legendą, która, z czego się bardzo cieszę, łączy ludzi w ich zainteresowaniach :)
Fakt, ale można by było odświeżyć zainteresowanie grą. Z mojego doświadczenia wiem, że najlepszym sposobem na to jest gra zespołowa z ludźmi. Na przykład ja pykam w SWAT'a 4, także mam fenomenalne wspomnienia (tak jak z moda Christmas z Postala), kiedy to pykałem w zimę w te 2 gry -mmm było zajebiście. Ale gram i teraz.... w kooperacji z kumplami na necie przeciwko NPC, mimo że gra ma swoje lata z ludźmi gra się jak w najnowszy hit ;)


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

06 lis 2010, 15:07

Ja właśnie rzadko gram na multi w Postalu. Próbowałem kilka razy, ale nic mnie nie ciągnie, aby wracać, zaś do single'a ciągnie jak mało co. :D

Jakby tak się kilka(naście) osób z Forum zebrało i umówiło, że o godzinie XX dnia XX wejdą na server XX na Postal Multi, to by była niezła zabawa, ale zaraz by było, że połowa zrezygnowała, a jeszcze ktoś nie może i by weszły 2-3 osoby. :/


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

06 lis 2010, 16:01

Mr Minio pisze:Ja właśnie rzadko gram na multi w Postalu. Próbowałem kilka razy, ale nic mnie nie ciągnie, aby wracać, zaś do single'a ciągnie jak mało co. :D

Jakby tak się kilka(naście) osób z Forum zebrało i umówiło, że o godzinie XX dnia XX wejdą na server XX na Postal Multi, to by była niezła zabawa, ale zaraz by było, że połowa zrezygnowała, a jeszcze ktoś nie może i by weszły 2-3 osoby. :/
Mógłbym się podjąć organizacji projektu "Postal Requiem" xD. Kto by był chętny na ten pomysł? Piszcie! Jak uzbieramy ludność to może coś z tego bd. Ja z chęcią.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

06 lis 2010, 16:05

Mimo iż uważam, że będą z tego nici - zgłaszam się. Z chęcią wezmę w takim czymś udział.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
ODPOWIEDZ