Co z tym Postalem?

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

18 sty 2015, 16:33

Mnie od gry odgania jeden fakt: to przeklęte skakanie w browarze, nienawidzę po prostu tego fragmentu i za każdym razem, jak sobie przypomnę o tej idiotycznej platformowej „zabawie”, to nawet mnie sama nazwa „Postal 2” odrzuca.


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

18 sty 2015, 16:39

Pangia pisze:Mnie od gry odgania jeden fakt: to przeklęte skakanie w browarze, nienawidzę po prostu tego fragmentu i za każdym razem, jak sobie przypomnę o tej idiotycznej platformowej „zabawie”, to nawet mnie sama nazwa „Postal 2” odrzuca.
Bez przesady, browar można szybciutko przejść w trzy minutki, a jak nie chcesz, to nawet nikogo nie musisz zabijać ;) .
Zresztą mnie śmieszy zawsze, jak wsióry schodzą w dół tymi schodkami nad kadzią, ale oczywiście robią to w taki sposób, że zawsze gdy biegną nas zabić to wpadają do kadzi i zostają ugotowani. Ciekawe, jak potem smakuje piwko :D .
Piwko z wsiórów, steki z ludzi i słoni, gówno w umywalkach... esencja Postala :) .
Ostatnio zmieniony 18 sty 2015, 16:41 przez Dzienis, łącznie zmieniany 1 raz.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 sty 2015, 11:22

Próbowałem niedawno zagrać ponownie celem ponownego pobicia rekordu, ale gdy przypomniałem sobie znów te same misje, postaci i rozgrywkę to..... odechciało mi się. Przyjemność z mordowania też przestałem czerpać. Coś czuję, że chyba jak dla mnie ta gra się wypaliła... Ale przynajmniej wspomnienia pozostały :mgun: .
Próbowałeś bawić się grą? Wywoływać burdy, przerażać, przestraszać i - schować się i patrzeć jak gra sama się nakręca. Robić w balona gliniarzy, budzić w nich wściekłość i uciekać, motać. Drażnić wsiórów, przegonić pielęgniarki wokół szpitala, wychu... Krotchy'ego, "pstrykać" słonie w zadek i uciekać na płot... Jeny, ile tej zabawy jest, ile godzin.

A nie czuliście się nigdy w Postalu jak obserwator przyrody, hodowca zwierzyny? Tylko mordowanie i mordowanie - i wypełnianie misji? Słabiutko... ;)
Ostatnio zmieniony 28 sty 2015, 11:30 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

28 sty 2015, 11:29

Mnie brakuje tylko grywalnej postaci predatora lub wilkołaka w stylu Skyrima w P2. Wtedy poczułbym się jak prawdziwy Hunter


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 sty 2015, 11:33

Silver Dragon pisze:Mnie brakuje tylko grywalnej postaci predatora lub wilkołaka w stylu Skyrima w P2. Wtedy poczułbym się jak prawdziwy Hunter
Wilkołak to dobry pomysł na moda :) Pełnia księżyca i rozrywanie ludzi. Brzmi sensownie.


8=======D
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

28 sty 2015, 11:47

Tiquill pisze:Próbowałeś bawić się grą? Wywoływać burdy, przerażać, przestraszać i - schować się i patrzeć jak gra sama się nakręca. Robić w balona gliniarzy, budzić w nich wściekłość i uciekać, motać. Drażnić wsiórów, przegonić pielęgniarki wokół szpitala, wychu... Krotchy'ego, "pstrykać" słonie w zadek i uciekać na płot... Jeny, ile tej zabawy jest, ile godzin.
Czasem próbowałem, ale nie bawiło mnie to jak mord. Często przystaję też by posłuchać bezsensownych tekstów przechodniów. :D
Ale nie będę ukrywał, że dla mnie esencja tej gry to mordowanie i teksty Kolesia.
Misje mi tylko przeszkadzają, przez nie ciężko mi osiągnąć dobry wynik w speedrunie. :):


I regret nothing
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 sty 2015, 12:09

Dzienis pisze:
Tiquill pisze:Próbowałeś bawić się grą? Wywoływać burdy, przerażać, przestraszać i - schować się i patrzeć jak gra sama się nakręca. Robić w balona gliniarzy, budzić w nich wściekłość i uciekać, motać. Drażnić wsiórów, przegonić pielęgniarki wokół szpitala, wychu... Krotchy'ego, "pstrykać" słonie w zadek i uciekać na płot... Jeny, ile tej zabawy jest, ile godzin.
Czasem próbowałem, ale nie bawiło mnie to jak mord. Często przystaję też by posłuchać bezsensownych tekstów przechodniów. :D
Ale nie będę ukrywał, że dla mnie esencja tej gry to mordowanie i teksty Kolesia.
Misje mi tylko przeszkadzają, przez nie ciężko mi osiągnąć dobry wynik w speedrunie. :):
I tak spotkał się mistrz w speed runie z mistrzem w slow runie. Temu się śpieszy, a temu - wprost przeciwnie! :D
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

28 sty 2015, 12:16

Tiquill pisze:Temu się śpieszy, a temu - wprost przeciwnie!
Nie zawsze mi się spieszy. Raz przechodziłem AWP w czasie ok. 25 godzin, chciałem osiągnąć ponad 10000 zabójstw. Czyściłem każdą mapę z bystanderów, a niektóre nawet kilka razy tego samego dnia.
Speedrunem zainteresowałem się dopiero parę miesięcy temu, a w Postala gram już prawie 11 lat.


I regret nothing
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

28 sty 2015, 17:23

Spoko zabawą jest wskakiwanie przechodniom na głowy i strzelanie gdzieś, żeby ci uciekali. Ile przy tym jest zabawy, hoho. Darmowy transport, nawet samochodów nie trzeba xD


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

28 sty 2015, 19:03

Ja tam lubię włączać Catnip i kopać strzały z bazooki, albo zabijać bystków butem w czasie jak rzygają po osikaniu. :p
Silver Dragon pisze:Mnie brakuje tylko grywalnej postaci predatora lub wilkołaka
Rycho? 8-)
Tiquill pisze: hodowca zwierzyny
hmm...


Awatar użytkownika
BakenS
Miłośnik broni
Posty: 249
Rejestracja: 20 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Koszalin

29 sty 2015, 01:04

Nie wiem, czy to dobry dział, ale pozwolę sobie spytać, co z tym dodatkiem DLC do Postala 2 ?
Tym starym odgrzewanym wysysaczu pieniędzy, na który pewnie dam kasę. ;D


Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

29 sty 2015, 11:50

BakenS pisze:...co z tym dodatkiem DLC do Postala 2 ?
W tym temacie możesz o nim porozmawiać :
->Paradise Lost - DLC


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
ODPOWIEDZ