Co z tym Postalem?

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Slayer
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 656
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:02

06 lis 2010, 16:11

Ja również.Już wcześniej myślałem nad czymś takim, ale było mało aktywnych użytkowników.Teraz nieco więcej, choć i tak większość to nowi.

Czerwona armia i "słudzy" przeciwko nam, zwykłym wyjadaczom, hmm ;> ?


Teachin bitches how to swim
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

06 lis 2010, 16:16

No, wydawałoby by się, że taka akcja jest z góry spisana na porażkę. Czy w ogóle warto?
Myślę, że warto chociaż spróbować. Przekonamy się ile osób na tym Forum gra w Postala.
Ci którzy już dawno nie grali też mogliby pobrać Free Multi i wejść na server o wyznaczonej porze. Zagralibyśmy sobie jakiś forumowy meczyk.

Jeśli chodzi o Postal Multi to grają tam Polacy, ale albo są w zagranicznych klanach, albo klanów nie mają, a jeśli chodzi o FPPS to już prawie nie działa, bo zielAK jest zajęty.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Knurr

06 lis 2010, 17:15

Czyli mam rozumieć, że jeśli chcę z wami grać na MP, muszę pobrać Free MP?

Bo jak tak to kicha, ponieważ mój net nie grzeszy prędkością...


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

06 lis 2010, 17:16

No jest to wskazane, bo multi ze STP jest kapryśne i raz działa, a raz nie i nierzadko się paczki nie zgadzają.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

06 lis 2010, 17:17

Ja osobiście nie wiem, ale dogadacie się na pewno. Z mojej strony to tak: jest trochę kandydatów. Za organizację biorę się ja. Umówimy się na konkretną godzinę, która bd odpowiadać wszystkim. Może w dalekiej przyszłości jako wolni strzelcy założymy coś jak klan pod banderą Postal Site. Oooo to by było coś. Jestem optymistą, ale zrobię wszystko co w mojej mocy, aby zrobić nową erę Postala xD


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

06 lis 2010, 17:21

Klan to już jest, ale twórca jak i gracze w owym klanie, albo już nie grają, albo nie mają czasu na zarządzanie klanem. Prościej byłoby wskrzesić FPPS, aniżeli robić nowy klan, chociaż..FPPS to klan zielAK'a, my byśmy zrobili własny. Dobrego nigdy za wiele.

Na razie jednak poprzestańmy na tworzeniu nowego klanu i pomyślmy o wspólnym wejściu na servery. Jaki serwer polecacie? Ja już dawno nie grałem, nie orientuję się. A godzina i data? Proponuję sobotę, powiedzmy 19:00. Co Wy na to?


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

06 lis 2010, 18:12

Może na razie poczekajmy, aż więcej ludzi się zdecyduje, a potem wspólnie zarządzimy tak, aby każdemu pasowało, ja też muszę się trochę ogarnąć z serwami, bo dawno nie grałem.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
akford
Wnerwiony urzędas
Posty: 11
Rejestracja: 01 cze 2010, 14:49
Lokalizacja: Brudzew

10 lis 2010, 10:58

To ja też się pisze na grę w multi . :mgun:


Awatar użytkownika
Dzastin
Seryjny zabójca
Posty: 336
Rejestracja: 20 lip 2009, 21:03
Lokalizacja: Zgierz

10 lis 2010, 16:04

1. Pozwólcie, że odpowiem na pytanie, które znajdowało się na początku tematu.
Czy ja gram w Postala?
I Ty się mnie pytasz czy ja w to nadal pocinam?
Przecież to oczywiste....
Jasne, że gram :D
W końcu, jak to powiedział Koleś: "Te rzeczy nigdy się nie nudzą" ;>
Teraz próbuje pobić mój poprzedni rekord zabójstw, z tym, że bez kodów.

2. Multiplayer... dobry pomysł, z tym, że musi być więcej chętnych z dobrym netem :P


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

10 lis 2010, 16:11

Dzastin pisze: W końcu, jak to powiedział Koleś: "Te rzeczy nigdy się nie nudzą" ;>
Jak widać, niektórym się nudzą, ale mi Postal nigdy się nie znudzi. Nieraz na chwilę przestanę grać, bo gram akurat w coś innego, albo nie gram w nic, ale tak to zawsze włączę to grę chociaż raz w miesiącu.

Dzastin pisze: Teraz próbuje pobić mój poprzedni rekord zabójstw, z tym, że bez kodów.
Ja na moim save mam 16000+ zabójstw przez 30h gry. Oczywiście przez cały czas nie zabijałem. :)

Dzastin pisze: 2. Multiplayer... dobry pomysł, z tym, że musi być więcej chętnych z dobrym netem :P
Jakaś akcja promocyjna by się przydała.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 lis 2010, 06:53

Nie piszmy tu już o grze w multi, od tego jest nowy temat, tylko o tym. O, tutaj on jest.

Sam temat w sam raz dla mnie. Co więc z tym całym światem Postala? Bo tak traktuję ów temat. Co sądzę?
Silver Dragon pisze:
ciuciu pisze:Z Postala 2 wycisnęliśmy już chyba wszystko, trzeba czekać na trójkę nie ma innego wyboru.
Kto wycisnął, ten wycisnął :evilbat:
Właśnie, kto wycisnął, ten wycisnął. Postal 2 ma nieomal nieograniczone możliwości zabawy. I zależne tylko do ludzi w nią grających. Widzę tą grę rozpiętą na osi czasu dość długiej, jak na żywotność gry. To jest już legendarna gra, a te żyją własnym życiem. Ludzi chcących w nią grać też przybywa, to nowe siły witalne tej gry. Brutalna marka zawsze w cenie.

Sam już nie gram w niego zbyt często. Czas spędzany kiedyś na grze, teraz spędzam na edytowaniu jej. Wyjdzie z tego co wyjdzie, ale to teraz daje mi radość. Więc jestem z Postalem 2, tylko że inaczej. Mam też nadzieję, że przyłożę się jeszcze, jako twórca, do rozwoju wspomnianych możliwości gry.
Pablo Abruzzi pisze:Postal Site też się zmienia, już nie ma tak jak kiedyś. Era Postala mija panowie. P3 nie dorówna grywalnością i zabawnością P2.
Era nie mija, lecz się zmienia. Legenda może uszczuplić się w grono zwolenników, ale nie mija. A jak widzę tych nowych użytkowników, którzy pojawili się przez ostatnie niemal półtora roku, kiedy mnie nie było, to mogę być tylko spokojny o los gry i los społeczności zawiązanej wokół tej gry.

Właśnie, ludzie wokół gry, czyli nasze samo PostalSite.info. Mamy się dobrze. Nowa generacja użytkowników jest bardzo obiecująca i to dzięki takiej świeżej krwi będziemy silni. Możemy nawet mniej dyskutować o samym Postalu, ale sama gra pośród nas ma się dobrze. Czy to żywa w grze, czy żywa we wspomnieniach - żywa jest. I my razem z nią. Jestem spokojny.

A o Postalu 3 wcale nie myślę. Póki w niego nie zagram. Jeśli zagram. 8-)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Paco
Wstydliwy morderca
Posty: 7
Rejestracja: 26 mar 2011, 20:25
Lokalizacja: Z nienacka

29 mar 2011, 19:05

Tiquill pisze:Właśnie, kto wycisnął, ten wycisnął. Postal 2 ma nieomal nieograniczone możliwości zabawy. I zależne tylko do ludzi w nią grających. Widzę tą grę rozpiętą na osi czasu dość długiej, jak na żywotność gry. To jest już legendarna gra, a te żyją własnym życiem. Ludzi chcących w nią grać też przybywa, to nowe siły witalne tej gry. Brutalna marka zawsze w cenie.
Dokładnie ;)
Postal jest grą na prawdę ciekawą i wciągającą. Wycisnąć można tyle ile się chce a nie wycisnęło się tyle ile się da. Ja osobiście grałem kiedyś w Postala, później zrobiłem przerwę a teraz znowu gram. Uwielbiam te możliwości i największą zaletę tej gry - brak liniowości (StP), ponieważ robi się co się chce i kiedy się chce, a zadania główne można odłożyć na później.
Pozdrawiam ;) ;)


Kiedy umiera nadzieja, jedyną tarczą wojownika jest jego honor
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

17 sty 2015, 23:10

Nie gram teraz, i szczerze mówiąc nie wiem kiedy następny raz zagram. Raczej nieprędko. Niby jakąś tam motywację mam (odzyskanie rangi speedrunnera) ale na siłę nic nie zamierzam robić. Próbowałem niedawno zagrać ponownie celem ponownego pobicia rekordu, ale gdy przypomniałem sobie znów te same misje, postaci i rozgrywkę to..... odechciało mi się. Przyjemność z mordowania też przestałem czerpać. Coś czuję, że chyba jak dla mnie ta gra się wypaliła... Ale przynajmniej wspomnienia pozostały :mgun: .
Mr Minio pisze:Jak widać, niektórym się nudzą, ale mi Postal nigdy się nie znudzi. Nieraz na chwilę przestanę grać, bo gram akurat w coś innego, albo nie gram w nic, ale tak to zawsze włączę to grę chociaż raz w miesiącu.
Jestem ciekaw, czy po ponad czterech latach coś się zmieniło u ciebie w tej materii?


I regret nothing
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

18 sty 2015, 00:49

Dzienis pisze:
Mr Minio pisze:Jak widać, niektórym się nudzą, ale mi Postal nigdy się nie znudzi. Nieraz na chwilę przestanę grać, bo gram akurat w coś innego, albo nie gram w nic, ale tak to zawsze włączę to grę chociaż raz w miesiącu.
Jestem ciekaw, czy po ponad czterech latach coś się zmieniło u ciebie w tej materii?
Nadal gram. Włączam czasami, aby się odstresować, albo przetestować nowego moda. Cały czas Postal na dysku gości. ;)


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

18 sty 2015, 15:15

ja teraz nawet nie mam zainstalowanego P2

ani nie mam czasu zbytnio na niego, ani jakiś hiper olbrzymich części, a poza tym na nowym kompie mogę grac w znacznie nowsze tytuły


Pozdrawiam
ODPOWIEDZ