Co w końcu z tym Bloodem?

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Co zrobić z Bloodem?

Usunąć go siłą z Cmentarza
2
17%
Ciężko powiedzieć
3
25%
Mam to w dupie
5
42%
Zostawić go tutaj i wrócić do robienia sobie z niego jaj
2
17%
 
Liczba głosów: 12
Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

10 wrz 2014, 13:30

Loc pisze:Serio, poddaję się. Minio od samego początku miał rację. Ja jeszcze się łudziłem że uda się chłopaka nawrócić, że może uda się go wkręcić w Cmentarz, że zostawi tu za sobą jakiś pozytywny ślad bez konieczności psucia mu nastroju i poczucia godności osobistej.

Chyba faktycznie nie da się inaczej postąpić, tylko wybrać jedną z tych opcji:
a) wywalić siłą Blooda z Cmentarza
b) zostawić go tutaj i chamsko sobie z niego żartować w sposób, który będzie dla niego krzywdzący
Nie chce mi się nic więcej dodawać. Obecnie nie mam weny ani nastroju na podniosłe przemówienia, piszę to na szybko, bo po prostu trzeba.

Jest mi trochę przykro. Ale wiadomo - życie to nie tylko słodki smak zwycięstwa, trzeba czasami przełknąć porażkę, a to jest jedna z nich. Ustanowiłem sobie za cel znalezienie jakiegoś kompromisu, porozumienia między Bloodem a całą resztą. Wynikało to tylko z tego, że po prostu nie miałem zielonego pojęcia, że Blood rzeczywiście jest osobą niereformowalną.

Blood, z mojej strony masz tylko jedną wiadomość: widziałem, że parę osób, przynajmniej te które uczestniczyły w sesji RPG (oraz Rycho - o nim będzie poniżej), naprawdę miały dobre chęci wobec ciebie, a ty i tak byłeś bezkompromisowy, nieustępliwy, lub - jak to się mówi - po prostu najzwyczajniej w świecie uparty jak osioł. Źle to odbieram, jeśli chcesz znać moje szczere zdanie. Naprawdę trudno mi się dziwić, że inni byli dość uszczypliwi względem ciebie. Jeszcze bardziej się dziwię, czemu nie poszli na całość... a no tak, jeszcze jest coś takiego jak honor (i administracja). Ja o tym już zupełnie zapomniałem (postradało się jego resztki), ale cieszę się, że są jeszcze osoby, którym zależy na jego zachowaniu.
Najazdami na Rycha strzelałeś sam sobie w stopę, bo Rycho był kimś w rodzaju antytrolla - próbował gasić ogień za pomocą ognia. Miał dobre intencje, choć nie do końca się z nimi zgadzałem, a już kompletnie nie popierałem metody jaką stosował. Ale miał dobre intencje i ostatecznie jego celem było zaprowadzenie kultury na Cmentarz.
Jasne, że nie wszystkim dogodzisz, ale na tym polega dyplomacja. Czasami ktoś ma skrajnie inne cele niż ty, inny chce osiągnąć to samo, co ty, ale w zupełnie inny sposób. Trzeba umieć się dogadać ze sobą. Na Cmentarzu pozornie każdy ma wyjebane na dyplomację, ale nawet istnienie miejsca takiego jak to wymaga pewnego stopnia zachowania spokoju i harmonii. Ty po prostu jesteś chodzącym chaosem.

Przepraszam was wszystkich za ewentualne straty moralne, jakie mogliście przeze mnie odnieść. Miałem bardziej ambitne i chore plany niż sam Blood, mogłoby się wydawać.

A, i MSF nie kończy swojej działalności. Po prostu mamy sezon ogórkowy. Czekamy na nową okazję do zrealizowania jakiegoś planu.
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2014, 14:11 przez Loc, łącznie zmieniany 9 razy.


Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

10 wrz 2014, 15:28

Kolejny temat o mnie ... a może poprostu za dużo nawpisywaś w nie odpowiednich miejcach o mnie .
Cały cas o mnie piszesz ..poco o mnie pisałeś w temacie MFS.
Pierdoli mnie wynik tej ankiety XD
Chaos ? To wy zobiliście chaos pisząc o mnie tu .. tu i tu a nawet TU.


Jestem spoko gościem trzeba tylko pisać PW jeśli jest jakieś Halo??
Ja zrobiłem bład "zareklamowałem sie" zamiast zapytać każdego z osobna.
Ten podły Hejt odgania mnie a jednocześnie przyciąga.
Szkoda że nie można tu blokować usuwać postów tematów.

Edit.
Jako jedny robie tu edit :)
Zyskałem troche dystansu po licznych wytłumaczeniach.
Prawda że ładnie pisze ??
Chronie w tym miejscu siebie swojej osoby swojej krzywej twarzy bo jak już ktoś sie ujawnił to wiesz.
Staram sie...
ale musze do każdej osoby pisać inaczej
każdy ma innny charakter i czasem sie myli.
Eee.. powiedzmy że miałem ból głowy.
A teraz morda o mnie
Pomyśl teraz jaki może być wspólny teram to rozmów bo ani kontowersyjna bajka ani backmasking was nie zainteresował.
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2014, 15:39 przez BloodLogin, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

10 wrz 2014, 15:36

Przenoszę temat do Rozmów.

Do tego:
-usuwam Blooda z grupy Zombie
-cofam jego rangę Modder
-dodaję go do grupy Namierzonych

Teraz będąc w tej grupie możesz zostać zbanowany nawet za najmniejsze przewinienie bez wcześniejszego ostrzeżenia. Miej się więc na baczności. Na wyjście z Namierzonych, rangę Modder i pozbycie się warnów będziesz musiał zapracować.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Mozal
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 903
Rejestracja: 08 paź 2011, 17:06
Lokalizacja: Polska

10 wrz 2014, 15:44

Bardzo zdecydowane działanie. I dobrze. Koniec z tym Blood.


:rozpacz:
Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

10 wrz 2014, 15:57

Niezapomnij poblokować i wywalić tem atu Dubbingu.

Kurw a zdążyłem sie obronić

Opuszczam was PRZED liczbą 6 6 6 napisałem na PSI 662 posty + te nie naliczane.
Ale opentany czułem sie dużo wcześniej.
Było w miare wszystko dobrze nim wbiłem na teran Cmentarza !!
SPAMIOZO ZIOMBIOZO ŚMIETNIKOZO

Usuń mnie BANUJ do końca
z tym kolorem napewno nie bede załączać plików ani pisał !!


Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

10 wrz 2014, 16:21

z tym kolorem napewno nie bede załączać plików ani pisał !!
przeżyjemy jeżeli nie będziesz nic pisał na forum :P


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

10 wrz 2014, 16:29

BloodLogin93 pisze:Usuń mnie BANUJ do końca
Ok.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

10 wrz 2014, 16:33

E tam jak dla mnie przesadzacie, BL widać,że nie jest zbyt ogarniętym gościem, ale ma swój porąbany styl i nie jest bierny w stosunku do forum. Za to z waszej strony widzę gimnazjalne żarty w jego kierunku i to srogo przesadzone, dla kogoś z zewnątrz wygląda to po prostu na mobbing.

Administracja i tak zrobi co chce, jak dla otwarcie cmentarza to był najgorszy pomysł .


Awatar użytkownika
Mozal
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 903
Rejestracja: 08 paź 2011, 17:06
Lokalizacja: Polska

10 wrz 2014, 16:47

Najgorszy pomysł? Niby dlaczego? Co jest złego w tym, że czasami niektórzy z nas lubią się powygłupiać, popisać rzeczy których normalnie nie mogą? Każdy kto umie z Cmentarza korzystać zapewne zapisze tę zmianę na plus.

Blood już teraz na własne życzenie wyleciał z forum. Na poważnie - przeginał, przegina i będzie przeginał. Zamiast progresu widać ciągły regres. Ja nie wiem może on tak jak Loc (wybacz, ale z tego co słyszałem kiedyś nieźle zadymiałeś xD) potrzebuje paru lat, aby stać się normalnym userem forum?


:rozpacz:
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

10 wrz 2014, 18:04

No i żywe trupy pożarły pierwszą ofiarę. Mamy tragiczne zakończenie tragikomedii ostatnich miesięcy
Mozal pisze:Blood już teraz na własne życzenie wyleciał z forum. Na poważnie - przeginał, przegina i będzie przeginał
Mnie jest trochę szkoda Blooda. Pojechali po nim jak tylko się dało, a później się pozbyli. Na prawdę uroczy finisz :|
ciuciu pisze:Administracja i tak zrobi co chce, jak dla otwarcie cmentarza to był najgorszy pomysł
Dla mnie jest to po prostu zwykły śmietnik i tyle. Nie zaglądam tam


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

10 wrz 2014, 18:12

ciuciu pisze:dla kogoś z zewnątrz wygląda to po prostu na mobbing.
Też trochę odniosłem takie wrażenie.

Niby BloodLogin93 był trochę "zryty", że tak powiem, ale..
ciuciu pisze:ma swój porąbany styl i nie jest bierny w stosunku do forum
prawda.

Z tym banem to troche przegięcie, no ale, że Blood sam chciał zbanowania, to ja juz nie wnikam...

Teraz, nawet jak by ktoś zdjął mu warny, to byśmy musieli go wszyscy przepraszać i błagać by wrócił na forum. xD
Nie wspominając o błaganiu o kolejne jego świetne mody.

A jeśli mogę zapytać...
Mr Minio, czemu odebrałeś mu Moddera i dałeś do namierzonych? (tzw. czemu postąpiłeś tak surowo..)


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

10 wrz 2014, 18:32

seebeek17 pisze:Mr Minio, czemu odebrałeś mu Moddera i dałeś do namierzonych? (tzw. czemu postąpiłeś tak surowo..)
Blood sam mnie prosił o odebranie mu Moddera jakiś czas temu. Dostał się do Namierzonych, gdyż nie wykazywał mimo licznych zapewnień żadnej poprawy. Został zbanowany, gdyż obraził się za powyższe, jakby jego zachowanie było naszą winą + sam o to prosił. Dawniej miałby bana po tygodniu na Forum.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Tardis
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1183
Rejestracja: 11 lis 2013, 16:36

10 wrz 2014, 18:49

Ok pobawię się w tą waszą grę
Zakładając, że Blood wcale nie był prowokacją założoną przez samego Tiquilla
- To , mimo wszystko trochę głupio zrobiliście, że usunęliście go z grupy Zombie, bo na cmentarzu można dawać przecież wszystko i to OSC jest tam od trzymania porządku ;p Ale właśnie gdyby nie trolingi to po co OSC i po co cała zabawa?
Ale jako, że sam chciał zbanowania to powyższe działanie nie ma sensu.
Po co chciał by mu odebrano rangę Modder? Nie wiem.

i dochodzi nowa kwestia. Blood ( albo Tiquill ) prędzej czy później założy kolejne multikonto pokroju ,,NietykajMnie'' i co z tym multikontem?


Niebawem Mapka Niespodzianka 2!
Czekajcie panowie spokojnie!
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

10 wrz 2014, 18:59

Przyznam, że udostępnienie Cmentarza Bloodowi było z mojej strony działaniem świadomym. Chciałem wystawić go na próbę. Myślałem, że jak tam się wyszaleje, to w innych działach będzie już pisał na temat i z zachowaniem zasad pisowni. Zapewniał mnie, że się poprawi i sam przyznał, że miał parcie na rangę Modder, a po tym jak ją dostał użytkownicy zaczęli się z niego wyśmiewać. Chciał więc, abym mu ją zabrał, ale ja nie chciałem na początku podejmować takiej decyzji bez Tiquilla. Tego jednak od długiego czasu nie było, a trzeba było coś robić.

Multikonta będą natychmiast usuwane. Już lepiej jakby napisał do mnie z prośbą o przywrócenie starego, gdyż ban był tylko i jedynie na jego życzenie. Widzę więc możliwość usunięcia ostatniego warna jeśli Blood zamiast dąsania się rzeczywiście się poprawi.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Mozal
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 903
Rejestracja: 08 paź 2011, 17:06
Lokalizacja: Polska

10 wrz 2014, 19:07

Multikonto dostaje automatycznie bana.

edit: ups Mino mnie uprzedził :>
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2014, 19:08 przez Mozal, łącznie zmieniany 1 raz.


:rozpacz:
Zablokowany