Co lubicie w ED

Rozmowy o Eternal Damnation, odrębnej grze działającej na bazie Postala 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

08 sie 2009, 10:55

Ja przy Half-Life'ie nie raz podskakiwałem, a przy ED to nawet ze szpitala nie mogłem wyjść, ale się opłaciło :> Potem już znałem większość szpitala, który jest chyba najstraszniejszy w całej grze :(


Awatar użytkownika
Dzastin
Seryjny zabójca
Posty: 336
Rejestracja: 20 lip 2009, 21:03
Lokalizacja: Zgierz

08 sie 2009, 20:43

Ale musisz przyznać, że jak 1 raz go przechodziłeś chociaż raz podskoczyłeś. Element zaskoczenia w tej grze jest zrobiony w mistrzowski sposób!
Ja Eternal Damnation przechodziłam głównie w nocy z słuchawkami na uszach, w niektórych miejscach lekko przysypiałam :D wystraszyła mnie tylko ta pierwsza ręka i ta rozwalona morda, kiedy przechodziłam przez szyb wentylacyjny. Ale nie przesadzajcie z strasznością. :566:


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

25 sie 2009, 22:09

Ja w ED lubię bronie(szczególnie baseballa i glocki), nowe mapy(ta ze szczurami jest świetna, bossów(szkielet ze skrzydłami rulez!) i Johna(o wiele poważniejszy niż Koleś)


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

25 sie 2009, 22:24

Ja w ed to lubiłem tylko zombiech xd


Awatar użytkownika
Gienions
Wnerwiony urzędas
Posty: 17
Rejestracja: 01 lis 2009, 16:32
Lokalizacja: Nowy Sącz

22 lis 2009, 21:58

A ja może z innej beczki , podczas gry mam dylemat czy ciągnąć wątek dalej czy słuchać na prawde dobrej andergrandowej muzy....hehehe mój klimat , nie zapominajmy ,że odczucia klimatu gry i akcji potęguje muza.Zdecydowanie ścieżka dźwiękowa i różnorodność broni oraz narzędzi zbrodnii, apropos w grze przydałby się automatyczny wbijak gwoździ ciesielskich taki na naboje prochowe..
Ostatnio zmieniony 23 lis 2009, 18:53 przez Gienions, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
PostalowyManiak
Początkujący morderca
Posty: 84
Rejestracja: 31 mar 2010, 15:09
Lokalizacja: Z przyczepy

31 mar 2010, 17:35

Ja w ED lubie mapy(subway,newlon) oraz nowe bronie(bejsbol,tasak).


"89% graczy uważa że grafika jest najważniejsza, jeśli uważasz że należysz do tych 11% wklej to do podpisu"
Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

02 kwie 2010, 08:27

Ja lubię przede wszystkim bronie i mapy np HappyHill Asylum , Downtown ,Muzeum.


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
SerekWaniliowy
Wnerwiony urzędas
Posty: 14
Rejestracja: 22 lip 2010, 21:36

24 lip 2010, 22:19

1. Kiedy chodzę z zakrwawionym tasakiem, a John przejeżdża po nim ręką, chcąc usunąć krew. Wyobrażam sobie wtedy jego spojrzenie... Co jak co, ale ten gest robi na mnie wrażenie.
2. Tutaj orginalnością się nie pochwalę - Muzyka. Nienawidzę jej, ale ją kocham :p.

Wiem, że mało. Ale za dużo sobie w tą grę nie pograłam...

Mam słabe nerwy -.-
Ostatnio zmieniony 24 lip 2010, 22:20 przez SerekWaniliowy, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

28 lip 2010, 23:23

SerekWaniliowy pisze:Mam słabe nerwy -.-
Ja też tak myślałem, ale ED na mnie wrażenia wielkiego nie zrobiło pod względem strachu. Wprawa z Thiefa 1 robi swoje :P. A po Nosferatu to w ogóle mam znieczulicę


Co mi się w ED podoba? Bronie, bronie i... bronie. No, może jeszcze rzeź zombiaków, ale serio, szanuję ten projekt i cieszę się, że wyszedł, niemniej jednak ED nie jest zbyt interesujące dla mnie.
Ostatnio zmieniony 28 lip 2010, 23:23 przez Kariko, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Slaanesh
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 584
Rejestracja: 16 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

04 sie 2010, 20:14

W ED lubię oczywyście bronie (Sawn-Off, Original Shotgun), dośc ciekawy klimat, muzyka oraz HappyHill Asylum i jeszcze kilka mapek. ED mnie nie przestraszyło, wyłowywało tylko czasami uczucie zaniepokojenia.


Ten, kto walczy z potworami, powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas.
Awatar użytkownika
plicho12
Początkujący morderca
Posty: 97
Rejestracja: 06 lis 2006, 20:42

12 sie 2010, 20:04

Ja mam bardzo słabe nerwy i za nic nie mogłem wyjść ze szpitala. Ale w ED najbardziej polubiłem ten mocny głos Johna a zwłaszcza jak w niektórych momentach przeklina. To brzmi cudownie (chciałbym wiedzieć kto podkładał mu głos). Polubiłem też tą masakre zombiaków, jedyne które mnie przestraszyły to te duże do których trzeba strzelać. (tutaj już oglądałem walkthrough). Ogólnie też klimat i muzyka (urzekła mnie).

Wielka szkoda tylko że na koniec gry John strzela sobie w czachę...to mnie zasmuciło


Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

12 sie 2010, 20:11

plicho12 pisze:chciałbym wiedzieć kto podkładał mu głos
Tim Wambolt autor tego tematu
https://www.resurrection-studios.net/for ... g73628#new


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Karpiu
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 516
Rejestracja: 20 lis 2007, 21:24
Lokalizacja: Eichenbruck

13 sie 2010, 17:44

Vega pisze:Wielka szkoda tylko że na koniec gry John strzela sobie w czachę...to mnie zasmuciło
Dzięki za spoiler. Zepsułeś mi całą zabawę.


Awatar użytkownika
MaxiS
Seryjny zabójca
Posty: 399
Rejestracja: 12 sie 2010, 11:56
Lokalizacja: mam to wiedzieć?

14 sie 2010, 16:22

Chciałem poruszyć problem związany z tym ze niektórym nie podoba się ilość zombie. Nie wiem co wam się w tym nie podoba, to w końcu miasteczko a nie wiocha (widać bloki, wieżowce i sporo domków) wszyscy są zarażani przez CHOROBĘ a co za tym idzie mieszkańcy (których nie jest mało) zmieniają się w zombie. Gdyby dali 10 zombie na jednej mapce to dla niektórych graczy wydawałoby się że miasto jest jakieś ''wymarłe''. Ilość zombie to nie dość ze więcej zabawy to jeszcze efekt zadbania o realizm.

A co mi się podoba w ED?
-Nowy, mniej kontrowersyjny klimat
-Bronie i ich efekty (typu rozbłyski światła)
-parę nowych animacji
-nowe miasteczko do zwiedzenia
-muzyka (ile ja na nią czekałem :D)
-mega fajna i świetnie odwzorowana mapa centrum handlowego (po stacji metra)

A teraz nie do tematu czyli co mi sie w nim nie podoba
-Gra jest troszkę za straszna (ale o to chodzi :lol: ) jak na moje nerwy


Obrazek
Awatar użytkownika
Karpiu
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 516
Rejestracja: 20 lis 2007, 21:24
Lokalizacja: Eichenbruck

19 sie 2010, 10:47

MaxiS pisze:-Gra jest troszkę za straszna
dla mnie na odwrót. Wystraachała mnie tylko ręka w szpitalu.


ODPOWIEDZ