Co by chciała młoda krew?

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 cze 2018, 19:04

W pewnym miejscu (tu) przyszedł mi pomysł, by spytać wprost. Co byście chcieli na forum? Nowego? Zmienić? Rozwinąć? Zwinąć? Jakie tematy? Jakie pasje? Jakie zainteresowania? Paru Was jest. Jedni piszą. Inni czytają. Jeszcze inni tylko wchodzą. Ankiety nie tworzę, jeszcze, może potem. A piszą niech wszyscy, którzy są młodzi, są tu stażem młodzi, czują się młodzi... Luźna pogawędka raczej niż szerokie referaty, może z takiej swobodnej rozmowy łatwiej będzie coś smakowitego wyłowić. ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 cze 2018, 19:10

Ja jestem stary więc nic nie wniosę do rozmowy ;)
chcę nudesy Mniszki


8=======D
Awatar użytkownika
Szynkacz
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1018
Rejestracja: 23 maja 2017, 00:41
Postawił piwo: 1 raz

10 cze 2018, 19:42

Chcę Postala IV :D
Tiquill pisze:Jakie pasje?
Na pewno informatyka, albo... nie no, chyba tyle, ewentualnie koszykówka bo mi dobrze idzie. :)
modderka do P2 hihi

o, albo walenie powyżej 3 razy dziennie


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

10 cze 2018, 19:46

Chcę nowych userów i by w ogóle wszyscy wincyj pisali.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

10 cze 2018, 19:57

Szczerze to sam nie wiem, nie ma chyba co zmieniać, przydałoby się coś nowego w świecie postala, ostatnio jest bardzo martwo, nic się nie dzieje (ogólnie z postalem, nie forum) a jak już mowa o forum to jak napisał dzienis, problem w braku nowych userów, jakoś tak nudno, nie ma o czym pisać.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

10 cze 2018, 20:08

Jak pojawią się nowe mody, działające na wszystkich platformach, to i będzie o czym pisać.
A tak, tylko hyde parki + dział z zabawamibędą działać ;)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

10 cze 2018, 20:51

Ja się czuję młody, to się wypowiem. :lolface:

Osobiście uważam, że nawet jak wprowadzisz Tiquill nowe "usprawnienia" to to niewiele da, ponieważ "życie" forum zależy tylko od nas. :) Nowe pomysły są spoko, ale też trzeba się umieć nimi cieszyć.

Mi jako staremu/nowemu userowi tego forum - w samym forum - nic nie brakuje jak na ten moment.
Nie potrzebuje mieć "zabawek i urozmaiceń" na forum by tu zaglądać i pisać, bo piszę z własnej chęci. Oczywiście jeśli wejdzie coś nowego to fajnie, ale jeśli nie, to nic się nie stanie. :)


Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

10 cze 2018, 21:34

RWS musi coś wreszcie zrobić, bo z pustego to i Salomon nie naleje.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

13 cze 2018, 11:02

seebeek17 pisze:Mi jako staremu/nowemu userowi tego forum - w samym forum - nic nie brakuje jak na ten moment.
Nie potrzebuje mieć "zabawek i urozmaiceń" na forum by tu zaglądać i pisać, bo piszę z własnej chęci.
Takie podejście cieszy mnie najbardziej. Zachowajmy normalność w czasie kryzysu. :)
seebeek17 pisze:Oczywiście jeśli wejdzie coś nowego to fajnie, ale jeśli nie, to nic się nie stanie. :)
Tylko chyba nie do końca "nic" dla większości stałych użytkowników.
Szynkacz pisze:Na pewno informatyka, albo
Wejdź w profil userów i sprawdź co mają w "Zainteresowania", a będziesz wiedział - pomyślałem sobie w tej chwili. Może tak zrobię. ;)

Bardziej mi chodzi o wasze propozycje pasujące jakoś do obecnego profilu forum.

Choć nowe propozycje można, podkreślam: można, również obgadać. Ale...
Pan Szatan pisze:Szczerze to sam nie wiem, nie ma chyba co zmieniać
Ale właśnie nie widać nowych. :D Drugi młody wiekiem głos.

seebeek17 pisze:Osobiście uważam, że nawet jak wprowadzisz Tiquill nowe "usprawnienia" to to niewiele da, ponieważ "życie" forum zależy tylko od nas.
Sam nie wiem, jakie to mogły by być usprawnienia. Od tego ten temat. ;) "Tylko od nas", dobrze, lecz jeśli nas więcej...

Pan Szatan pisze:przydałoby się coś nowego w świecie postala, ostatnio jest bardzo martwo, nic się nie dzieje (ogólnie z postalem, nie forum)
Silver Dragon pisze:Jak pojawią się nowe mody, działające na wszystkich platformach, to i będzie o czym pisać.
Yossarian pisze:RWS musi coś wreszcie zrobić, bo z pustego to i Salomon nie naleje.
No dobra, to mam pomysł:

Uczymy nie-modderowych userów modderki. Kursy obsługi PostEd. Nawet prywatne, poprzez Pulpit zdalny: Zobacz, tutaj bierzesz klikasz, tam to przesuwasz... Co wy na to? :):

I sami sobie zrobimy Postal IV. :D

Bo ja chętnie udzielę prywatnych lekcji. Który się pisze? :faja:

:diabeł:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

13 cze 2018, 11:09

Tiquill pisze:Uczymy nie-modderowych userów modderki. Kursy obsługi PostEd. Nawet prywatne, poprzez Pulpit zdalny: Zobacz, tutaj bierzesz klikasz, tam to przesuwasz... Co wy na to?
Problem w tym, że UE2 ma ograniczenia i wielu ma już dość tego silnika.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

13 cze 2018, 12:25

Dzienis pisze:Problem w tym, że UE2 ma ograniczenia i wielu ma już dość tego silnika.
Podczas grania. Nowi do tworzenia (a nie grania) ograniczeń tworzenia jeszcze nie znają. Dla nich wszystko: NOWE. To co, piszesz się na lekcje? Postal 2 od podszewki. :D


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

13 cze 2018, 14:52

Dzienis pisze:Problem w tym, że UE2 ma ograniczenia i wielu ma już dość tego silnika.
Dokładnie, ja już rzygam tymi komunikatami "General Protection Fault", już niech będzie, że postal chodzi na jednym rdzeniu CPU i że czasem się zdarzają przycinki, ale do czorta te GPF przypomina mi starego kompa z athlonem x2 i 4gb ram ddr2 w którym blue screeny sypały mi przy graniu nawet w głupiego Minecrafta. Gdyby raz na zawsze się pozbyć tego gówna to z chęcią bym wrócił do modderki ba, nawet do samego grania w Postala ;) Kto tutaj z zebranych umie programować w Unrealu 2? Skoro RWS'om nie chce się tego naprawić, może my jako społeczność tej pięknej gry to zrobimy? :8-):


Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

13 cze 2018, 15:33

Tiquill pisze:Uczymy nie-modderowych userów modderki. Kursy obsługi PostEd. Nawet prywatne, poprzez Pulpit zdalny: Zobacz, tutaj bierzesz klikasz, tam to przesuwasz... Co wy na to?
Moim zdaniem jak ktoś się tym interesuje, to sam się nauczy. Nie ma co komu niczego wciskać na siłę, bo się tylko ludzie zrażą.
Dev4ever pisze:Kto tutaj z zebranych umie programować w Unrealu 2? Skoro RWS'om nie chce się tego naprawić, może my jako społeczność tej pięknej gry to zrobimy?
A później wezmą to sobie i powiedzą, że to ich dzieło xD


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

14 cze 2018, 21:30

Yossarian pisze:Moim zdaniem jak ktoś się tym interesuje, to sam się nauczy. Nie ma co komu niczego wciskać na siłę, bo się tylko ludzie zrażą.
nom
Dzienis pisze:Problem w tym, że UE2 ma ograniczenia i wielu ma już dość tego silnika.
:ok:
Dev4ever pisze: Kto tutaj z zebranych umie programować w Unrealu 2? Skoro RWS'om nie chce się tego naprawić, może my jako społeczność tej pięknej gry to zrobimy?
Ja, ale chyba nie chodzi Ci o Unreal Script? Bo ten GPF wymaga re-write'u całego silnika, do tego np. nie wystarczy napisać skrpytów .uc, żeby Psotal zaczął obsługiwać kilka rdzeni, itp. :D A na internecie nawet nie ma udostępnionego żadnego source, chociażby z podstawowych bibliotek .dll gry.
Tiquill pisze:I sami sobie zrobimy Postal IV.
No niby spoko, ale komu zaszczepić wenę twórczą? Bo nie widzę osób żadnych chętnych na to. Poza tym, inna sprawa - czy chciałoby Ci się poświęcać kilka godzin dziennie żeby kogoś uczyć robienia modów?
Dev4ever pisze:Skoro RWS'om nie chce się tego naprawić, może my jako społeczność tej pięknej gry to zrobimy?
Jak ogarniesz mi skądś source silnika, to mógłbym spróbować zrobić coś z tym szajsowatym UE2 i może dostosować go do bardziej "obecnych" czasów. Ktoś by zrobił mapy, ktoś misje. I voila - mamy Psotala 4. :D


Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

14 cze 2018, 23:15

seebeek17 pisze:Ja, ale chyba nie chodzi Ci o Unreal Script? Bo ten GPF wymaga re-write'u całego silnika, do tego np. nie wystarczy napisać skrpytów .uc, żeby Psotal zaczął obsługiwać kilka rdzeni, itp.
Mi nie chodzi o obsługę wielordzeniowości, tylko o znalezienie przyczyny GPF'owania i załatanie problemu. Wiem na 100%, że najczęściej crashuje grę podczas rozwałki i wywala komunikat odnoszący się do ragdolli, czyli z nimi coś jest nie tak, bo grając na 0 szmacianych lalek przeszedłem całego P2C na impossible bez ani jednego crasha mimo, że siałem rozpierdziel z bystków na maxa. Nawet opisałem ten problem w jednej z dyskusji na Steam, ciekawe czy dostanę odzew ze strony game Dev'u ;)


ODPOWIEDZ