Co by chciała młoda krew?

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

16 cze 2018, 11:52

seebeek17 pisze:Jak ogarniesz mi skądś source silnika, to mógłbym spróbować zrobić coś z tym szajsowatym UE2 i może dostosować go do bardziej "obecnych" czasów. Ktoś by zrobił mapy, ktoś misje. I voila - mamy Psotala 4. :D
Użyj nowszego silnika ;)


8=======D
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

16 cze 2018, 22:03

Silver Dragon pisze:Jak pojawią się nowe mody, działające na wszystkich platformach, to i będzie o czym pisać.
Marne są na to szanse, by taki najnowszy HN czy EDRemaster pojawił się ze wsparciem dla v1409, twórcy ów modów nie mają pewno czasu na portowanie wszystkiego na starą platformę (z doświadczenia wiem, że to nie jest kwestia przekopiowania plików i delikatnej ich edycji) to tak jakby ktoś z MS chciał wydać nową aktualizację do Windowsa XP z obsługą dx12, obsługą więcej niż 4gb ramu itd.. Jest to oczywiście wykonalne ale jest to gra nie warta świeczki z punktu widzenia twórcy ;)


Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

22 cze 2018, 10:08

Chciałbym zaznaczyć, że nie trzeba tu niczego nowego jednak po przyjściu cmentarza i możliwości zaznania wolności wkradła się rutyna i dlatego dorosłym już tutaj obecnym nie potrzeba pisać na tematy związane z grami komputerowymi. Sądzę także, że warto powrócić ze stylem, kolorami i budową forum do klasyki.


Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

22 cze 2018, 15:17

Ja proponuję zamknąć forum i przenieść się na Discorda xD


Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

22 cze 2018, 19:42

Wtedy, to na pewno zamkną forum :D


Awatar użytkownika
Szynkacz
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1018
Rejestracja: 23 maja 2017, 00:41
Postawił piwo: 1 raz

03 lip 2018, 23:38

Tiquill pisze:No dobra, to mam pomysł:

Uczymy nie-modderowych userów modderki. Kursy obsługi PostEd. Nawet prywatne, poprzez Pulpit zdalny: Zobacz, tutaj bierzesz klikasz, tam to przesuwasz... Co wy na to?

I sami sobie zrobimy Postal IV.

Bo ja chętnie udzielę prywatnych lekcji. Który się pisze?
W00t
Chcę to zobaczyć :D


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 lip 2018, 03:24

Dev4ever pisze:
Dzienis pisze:Problem w tym, że UE2 ma ograniczenia i wielu ma już dość tego silnika.
Dokładnie, ja już rzygam tymi komunikatami "General Protection Fault"
(...)
Gdyby raz na zawsze się pozbyć tego gówna to z chęcią bym wrócił do modderki ba, nawet do samego grania w Postala ;) Kto tutaj z zebranych umie programować w Unrealu 2? Skoro RWS'om nie chce się tego naprawić, może my jako społeczność tej pięknej gry to zrobimy? :8-):
Dev4ever pisze:Mi nie chodzi o obsługę wielordzeniowości, tylko o znalezienie przyczyny GPF'owania i załatanie problemu. Wiem na 100%, że najczęściej crashuje grę podczas rozwałki i wywala komunikat odnoszący się do ragdolli, czyli z nimi coś jest nie tak, bo grając na 0 szmacianych lalek przeszedłem całego P2C na impossible bez ani jednego crasha mimo, że siałem rozpierdziel z bystków na maxa. Nawet opisałem ten problem w jednej z dyskusji na Steam, ciekawe czy dostanę odzew ze strony game Dev'u ;)
GPF: Ragdoll Circus Foeme - to dobre miejsce by o tym wszystkim dalej rozmawiać tam. ;)

seebeek17 pisze:Jak ogarniesz mi skądś source silnika, to mógłbym spróbować zrobić coś z tym szajsowatym UE2 i może dostosować go do bardziej "obecnych" czasów. Ktoś by zrobił mapy, ktoś misje. I voila - mamy Psotala 4. :D
Source mam! Tylko pomysłów nie mam! - żeby to tak nie było. :D

Yossarian pisze:Moim zdaniem jak ktoś się tym interesuje, to sam się nauczy. Nie ma co komu niczego wciskać na siłę, bo się tylko ludzie zrażą.
seebeek17 pisze:czy chciałoby Ci się poświęcać kilka godzin dziennie żeby kogoś uczyć robienia modów?
Szynkacz pisze:W00t
Chcę to zobaczyć :D
Ta propozycja to był bardziej żart i mrzonka niż realna oferta. Choć jednak... Kryje się pod tym naprawdę taka opcja. Lecz nie temu, komu się nie chce. Lecz temu, komu się CHCE. No i nic na siłę, rzecz jasna.

Dev4ever pisze:
Silver Dragon pisze:Jak pojawią się nowe mody, działające na wszystkich platformach, to i będzie o czym pisać.
Marne są na to szanse, by taki najnowszy HN czy EDRemaster pojawił się ze wsparciem dla v1409, twórcy ów modów nie mają pewno czasu na portowanie wszystkiego na starą platformę
Ojej, jakie to ciężkie! :( I kto to pisze? Modder! Na pytanie o nowe mody w odpowiedzi są stare kotlety w nowym garnku, na parę. A nic bardziej kreatywnego? Coś nowego! Nowy pomysł, nowa iskra. I nie od razu taka megaprodukcja, której wielkością na początku można się tylko...

Zadławić.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

17 lip 2018, 16:41

Tiquill pisze:Source mam!
daj daj daj daj daj!!! :mgun:

Znaczy... c++'sowe dll.'ki też? :D


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

18 lip 2018, 02:05

seebeek17 pisze:daj daj daj daj daj!!!
No wiesz. To był zwrot retoryczny ukazujący sytuację hipotetyczną, że gdybyś skombinował source, to mogłoby się okazać, że nie ma pomysłów... Takie słowa teoretyczne twoje w tej sytuacji rozwiniętej czasowo w przyszłości. No. ;)

Bo źródło to ja mam tylko w butelce. Mineralnej wody. :lol:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

18 lip 2018, 03:23

A, sory, nie szczaiłem aluzji, późno już było. :P


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 lip 2018, 10:50

Powiem wam że źle szukacie. Źródło mają ci robili inne gry na UE2 i możliwe że udostępniają.


8=======D
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

23 lip 2018, 00:24

Słusznie. Różnice między grami nie uniemożliwią poznania wspólnych zasobów. A to już bardzo dużo.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

26 lip 2018, 17:01

A może powrócimy z dawnym design'em forum?


Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

26 lip 2018, 17:58

Zaver pisze:A może powrócimy z dawnym design'em forum?
A nie dodał go ktoś/nie miał zostać dodany?


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

26 lip 2018, 18:00

Yossarian pisze:A nie dodał go ktoś/nie miał zostać dodany?
Jest mnóstwo skórek do wyboru, w tym stary design.


I regret nothing
ODPOWIEDZ