Ścina filmów YouTube

Dyskusje o programach i sprzęcie komputerowym oraz mobilnym, a także internet i ogólne problemy.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 lut 2013, 19:47

Czy wam też tną się filmy z YouTube? Tego nie można oglądać! :/ Mam aktualną wtykę Flash, ale to przecież nie od niej zależy transfer. I bez względu na jej wersję, jest coraz gorzej. Żeby coś obejrzeć, muszę to ściągnąć download managerem. A może to wina dostawcy netu?? Mam Playa, może on się z YT nie lubi? :|


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

15 lut 2013, 19:52

U mnie ostatnimi czasy wolniej wczytują się filmy i czasami są ściny.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

15 lut 2013, 19:53

Ja nie mam problemów. Flasha zaktualizowałem wczoraj
Problem może leżeć po stronie dostawcy, pewności jednak nie mam


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

15 lut 2013, 20:03

Zależy w jakim ci sensie ścina. Jak problem z wtyczką, przerwanie połączenia a jak zatrzymanie się ładowania - za wys. jakość lub po prostu prędkość ci wali :P


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 lut 2013, 20:08

Dodatkowo, gdy zmniejszę na minimalną jakoś filmu, żeby jakoś weszło - to staje najczęściej całkiem. Nie dotykać! - może się wczyta. Z łaski. :/ Choć i tak zawsze tylko góra 1/3 przepustowości zajmuje. Niebawem będę miał okazję potestować może innego neta, to sprawdzę i znajdę winę/winowajcę. Acha, z innych serwisów filmy wczytują się też słabo, ale chociaż dojdą do końca. Mam nałożone jakieś ograniczenie na transmisję strumieni czy co.

EDIT: ZigHor, pisałem posta, nie widząc, że napisałeś swój, ale niejako odpowiedziałem na twe pytania.
Ostatnio zmieniony 15 lut 2013, 20:12 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

15 lut 2013, 20:22

Spoko spoko. Zobacz czy masz jakieś gówniane dodatki jak stary downloader filmów (wtedy gorsze ładowania itp.). Wtedy zresetuj (wł./wył.) Firefox lub film.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

16 lut 2013, 00:37

ZigHor pisze:Zobacz czy masz jakieś gówniane dodatki jak stary downloader filmów (wtedy gorsze ładowania itp.). Wtedy zresetuj (wł./wył.) Firefox lub film.
Oczyściłem sobie inaczej. Uruchomiłem Firefoxa na zupełnie nowym, czystym profilu. I zainstalowałem świeżą Operę. W obu przypadkach podobnie, czyli znacznie lepiej. Nie ogranicza mi transferu, tylko po zmniejszeniu jakości nadal co któryś raz przestaje pobierać. Czyli: jest lepiej i będę testował dalej. Kiedy zdarza mi się niechciany problem, sięgam po radę innych. Dzięki wszystkim! ZigHor, daję 'Pomógł' za sugestię. :)


I taka uwaga na boku. Bez blokowania reklam widzę, że nawet filmiki YT mają reklamy, przeźroczyste, ale mają. Paskudnie! ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

16 lut 2013, 01:35

Nie ma sprawy i dzięki wielkie :D
Mam dla Ciebie mały "teścik" :D. 2 nowe filmiki:

Ostatnio zmieniony 16 lut 2013, 01:40 przez Zaver, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

16 lut 2013, 12:14

Poza tym, że to już nie YouTube tylko jakaś mutacja YT z FB i G+... (YouFace+ ?) to nic nie ścina, jednak filmiki często wczytują się niebywale długo z oszołamiającą prędkością 27kb/s. 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Mozal
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 903
Rejestracja: 08 paź 2011, 17:06
Lokalizacja: Polska

16 lut 2013, 13:14

Mi tam lata dobrze, chyba, że mowa o urządzeniach przenośnych bo z nimi mam duży problem.

A tak btw. kiedyś miałem taki okres (może 3-4 dni), że filmy mi się ładowały równo do połowy i się wyłączały. Gdy później chciałem przewinąć do tego momentu buforowało się z 5 minut...


:rozpacz:
Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

16 lut 2013, 13:48

To przerwa poł. lub błąd serwisu jakiś. Mnie wkurwiają moje filmy; są tam różne opcje przez co filmik się głupio ładuje :D


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

16 lut 2013, 15:22

Mi od 720 p w górę bardzo się tną, i najwyżej na 480 mogę normalnie oglądać. :s


Obrazek
Awatar użytkownika
rigstudio
Modder
Modder
Posty: 584
Rejestracja: 03 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

16 lut 2013, 19:24

Mi się wczoraj cieły na każdym ustawieniu tak samo bufor co 5s. Dzisiaj już jest ok nawet na HD


Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

14 maja 2013, 22:09

Poprawiło się coś u Was? u mnie ostatnio jest na prawdę lipnie, 75% filmików nie ma nawet ochoty wystartować, a pozostałe 25% odpala się w kratkę, i nie ma znaczenia to czy wybiorę 240p czy nawet 1080p jeśli jest dostępne, po prostu za żadne skarby nie chcą się buforować.

Staram się mieć aktualną wtyczkę flash, neta mam nie najgorszego mianowicie 10mbps(neo więc o ograniczeniu transferu mowy nie ma), i nie wiem czy to youtube się chrzani co w kółko, czy może google nie lubi osób używających adblock plus-a, bądź flash blocka(oba polecam reklam nie widuję praktycznie wcale, oraz żadne flashowate dziadostwo samo nigdy nie startuje) na prawdę jest to spora zagadka bo nie wiadomo co jest przyczyną.

Przed chwilą youtube dosłownie mnie załamał, no tego to bym się nie spodziewał:
Obrazek

W normalnych warunkach nie ma? możliwości ustawienia 144p a ten dziad ustawił mi je lecz to nic nie pomogło.


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

14 maja 2013, 22:30

Zamknij Firefoxa i w menu Start wpisz
firefox.exe -p
Uruchomisz tworzenie nowego profilu. Piszę, jeśli nie wiesz. ;) Dobrze że wracasz do tego. Winę widzę w:
Radzik136 pisze:google nie lubi osób używających adblock plus-a, bądź flash blocka
Jeśli bez blokujących reklamy dodatków będziesz miał szybciej, potwierdzisz moje spostrzeżenia.

Google bardzo nie lubi na Andku AdBlocka i albo już go zablokowało, albo zablokuje. Nawet z konsekwencjami prawnymi dla twórców. Nie zdziwi więc, że walka z blokującym reklamy narzędziami to też niemożność oglądania filmów na YT gdy te działają. W moim przypadku ta walka im się nie opłaca. Po prostu, omijam YT jak mogę. Jakby im reklam w wyszukiwarce było za mało. 8-)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ