Chemtrails- smugi chemiczne

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

14 lip 2016, 23:59

Od pewnego czasu obserwuję wzrost zainteresowania ludzi tym co pozostawiają po sobie samoloty. Mowa oczywiście o smugach kondensacyjnych.
Obrazek
Najpierw pewien koleś tak gdzieś koło 60 który uczęszczał na boreliozoterapię przekonywał innego że kraje nas wytruwają bo za dużo ludzi żyje na Ziemi. A ostatnio ciocia pokazywała mi wokoło jak czubki drzew w dziwny sposób usychają bo rozpylają tlenek glinu.

:drapanie: ooooookej, czubki drzew usychają ale powodów może być wiele.

Ostatnio czytam że rządy rozpylają chemikalia by "naprawić klimat zniszczony przez globalne ocieplenie" i jest to niby udowodnione.
LINK
Teoria całkiem prawdopodobna, ale chyba rządy nie są aż tak głupie żeby nie przewidzieć skutków ubocznych takiego działania. Sam nie wiem co o tym sądzić. :|


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 lip 2016, 01:03

Podobno tylko te pomarańczowe smugi są szkodliwe ;)
Był gdzieś już temat o tym.


8=======D
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

15 lip 2016, 18:17

Sam nie wiem, co o tym myśleć, więc po prostu nie wnikam zbytnio w ten temat, bo nawet jeśli nas trują, to i tak nic nie możemy im zrobić i udowodnić. Może podtruwają nas powoli, przez co niektórzy dostają raka (wcześniej czy później). Nie da się tego stwierdzić.
Wytłumaczeń jest mnóstwo, ale kłamstw też jest multum.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

15 lip 2016, 18:55

Nie mam pojęcia co to za gó#no i nie chce mi się nad tym rozmyślac bo szkoda życia na to.
W mojej okolicy taki samolot przelatuje raz na ruski rok xD
Ostatnio zmieniony 15 lip 2016, 18:56 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 2 razy.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
ODPOWIEDZ