Bydło niepełnosprawne w Sejmie

Więcej niż dotychczas. Bez kompromisów. Działa na emocje. Ale musisz myśleć, bardziej.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 maja 2018, 10:57

Dziś jest 23i dzień protestu matek które osiedliły się w korytarzach Sejmu RP wraz ze swymi niepełnosprawnymi a dorosłymi już dziećmi. Nawet jak nie chcecie o tym słyszeć i widzieć, to i tak to dopadnie, są wszędzie. Nie będę epatował zdjęciami czy filmem, na pewno widzieliście. Terroryzowały rząd Platformy (17 dni wtedy), po dwóch latach terroryzują też i rząd PiS. Krew burzy ich widok, ich słowa, ich upór. Mam w tej kwestii dość radykalne, a może i oryginalne zdanie, ale chciałbym najpierw poznać wasze. Potem dopiero wyjaśnię kontrowersyjny tytuł tego tematu. Rzecz niemiła i ciężka, ale: porozmawiajmy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

10 maja 2018, 12:08

Hitler mial racje z eugenika.


I regret nothing
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

10 maja 2018, 15:45

Najpierw każą rodzić każde dziecko, nawet z wysokim stopniem niepełnosprawności, a później zostawiają rodziny na lodzie i każą im sobie radzić samemu. Ja po cichu liczę, żeby ten cały rząd na taczkach wywieźli, jak w "Chłopach".


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

10 maja 2018, 17:11

Od początku świata jednostki słabe i nieprzystosowane ginęły w chwili urodzenia lub wkrótce po.
Dzisiaj wraz z rozwojem medycyny przeżywa każda spierdolina i co gorsza po osiągnięciu wieku dojrzewania - może się rozmnażać.
Dlatego teraz tyle tego się namnożyło i nic dziwnego, że chce żyć i żreć. Pracować nie pójdzie, bo jest niezdatne albo za głupie, a rodzice wiecznie utrzymywać nie będą, zwłaszcza jak muszą opiekować się rośliną.
Dlatego jestem za aborcją i eutanazją, a także za kastracją chemiczną ludzi upośledzonych bądż tych, w przypadku których istnieje ogromne ryzyko przekazania jakiegoś nieuleczalnego schorzenia potomstwu.
Ludzi i tak jest już za dużo. Potem trzeba utrzymywać spierdoliny, tylko po co?


I regret nothing
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 maja 2018, 20:42

W dupach im się poprzewracało. Oni nie chcą pieniędzy na dzieci, tylko dla siebie za to że urodzili zjebane dzieci i muszą się nimi opiekować, a jak ktoś ma zdrowe dziecko? to też musi się opiekować, ale za darmo.
Jeszcze wykorzystują chorych do protestu. Co za skurwysyństwo.
Znajomi biorą na dziecko 1600zł opiekuńczego, bo rzekomo coś dziecku dolega, a to tylko pic na wodę.


8=======D
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

10 maja 2018, 21:57

Dzienis pisze:Potem trzeba utrzymywać spierdoliny, tylko po co?
Nie każdy człowiek jest na tyle odważny, by doprowadzić do umyślnej śmierci i za brać za nią odpowiedzialność. Nawet jeżeli jest, to społeczeństwo, którego poziom wyobraźni nie wykracza po za "ratujmy każde istnienie" powie mu, żeby tego nie robił.
Kojarzycie te memy nawiązujące do tej sytuacji? Gdzie grupa będąca przeciwko jest liczna, a jak trzeba adoptować niepełnosprawne dziecko, to nagle robi się pusto.
To idealnie odzwierciedla myślenia tej części społeczeństwa, które jest pozornie dobre. Pozornie, bo dopóki nie trzeba brać za coś odpowiedzialności, to będą krzyczeć "nie zabijać! oni/one mają prawo do życia takie jak każdy"
Te ograniczone umysłowo jednostki potrafią jedynie wjebać kogoś w bagno, ale pomóc im w jakiś sposób będą wstanie tylko pojedyncze jednostki.
Pierdolona empatia kurwa, co coś dawno temu zarezerwowałem tylko dla wybranych przypadków, i stopniowo co raz bardziej ją ograniczam.
Rycho3D pisze:W dupach im się poprzewracało. Oni nie chcą pieniędzy na dzieci, tylko dla siebie za to że urodzili zjebane dzieci i muszą się nimi opiekować, a jak ktoś ma zdrowe dziecko? to też musi się opiekować, ale za darmo.
Gdyby teraz 500+ wycofano, to przecież cała patologia zrobiłaby burdę. Oni nie ogarniają tego, że dziecko to nie jest zabawka, którą można potraktować jak gówno, i przede wszystkim należy brać za nią pełną odpowiedzialność bez względu na to, czy jest ono zdrowe czy też nie.
Jeżeli decydujesz się na to by mieć dziecko, to powinieneś mieć pełną świadomość tego co się z tym wiąże. Nie pojmuję osobiście tego ich pojmowania: "mam chore dziecko, to mi się kurwa na nie należy!" a ja zapytam z jakiej racji? kraj owszem jest zobowiązany do tego by pomagać, ale nie można wymagać od niego tego by robił to w 100, a najlepiej w 120% by jeszcze na "czipsy" starczyło.
Ludziom nigdy nie dogodzisz, bo gdy dasz palec to będą chcieli całą rękę, a jak zabierzesz to zachowają się tak jakbyś im co najmniej rodzinę zapierdolił.


Niepoważny admin
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

10 maja 2018, 22:18

Tak, bo głodowe stawki mają wystarczyć ludziom opiekującym się niepełnosprawnymi. Wielu pełnosprawnych nie potrafi się utrzymać w tym kraju, a co dopiero tacy ludzie?


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

11 maja 2018, 19:38

Yossarian pisze:Tak, bo głodowe stawki mają wystarczyć ludziom opiekującym się niepełnosprawnymi. Wielu pełnosprawnych nie potrafi się utrzymać w tym kraju, a co dopiero tacy ludzie?
chciałbym tyle zarabiać co niepełnosprawny dostaje za psucie powietrza.
Wielu z nich może pracować, ale tego nie robi.


8=======D
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

11 maja 2018, 22:06

Rycho3D pisze:chciałbym tyle zarabiać co niepełnosprawny dostaje za psucie powietrza.
Wielu z nich może pracować, ale tego nie robi.
Zależy jakich niepełnosprawnych masz na myśli, bo kategorii jest kilka. Moja mama pracuje normalnie, a babcia jest na emeryturze.


Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

12 maja 2018, 10:54

Nie można mimo wszystko wrzucać ich do jednego worka. Znałem jedną osobę, która porusza się na wózku inwalidzkim, jest karłem a nie przeszkadzało mu to w ogarnianiu roboty lepiej niż nie jeden z nas, oraz w tym by jeździć samochodem. Zawsze uśmiechnięty, chętny do pomocy, zdystansowany i mający cele w zyciu.


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 maja 2018, 23:52

Dobra, wiecie, co mam na myśli, mówiąc "bydło niepełnosprawne"? Nie te chore dzieci, one się na świat nie prosiły, nie prosiły się też spać na tej sejmowej podłodze. Mam na myśli te ich spierdolone pseudo-matki. Popatrzcie, jak te bydło się porusza, jak w ich każdym geście, każdym kroku, każdym słowie, przebija niski, bardzo niski poziom IQ. To plebs, chlew, trzoda. Kiedyś takie siedziało w chałupie krytej słomą, orało glebę, jebane było przez pana i rodziło kolejne bękarty. Nie mając prawa do jakiegokolwiek głosu. I to był dla nich właściwy porządek świata! Jestem zwolennikiem demokracji, nie ma nic lepszego. Ale w ich przypadku - to błąd natury. Jak na nie patrzę, to odczuwam biologiczny wewnętrzny odruch wymiotny. :rzygi: Patologia do kwadratu.

Rycho3D pisze:W dupach im się poprzewracało. Oni nie chcą pieniędzy na dzieci, tylko dla siebie za to że urodzili zjebane dzieci i muszą się nimi opiekować
Pewno mają po jedynaku. I im się 500+ nie należy. A pozazdrościły sąsiadom, że ci mają na swoje dzieci, mają po 500 zeta, to i przylazły do parlamentu. Po swoje 500. Bo tyle dokładnie chcą na rękę. Rząd zrobił już tyle dla niepełnosprawnych, że rozsądek, że kultura osobista, każą każdemu protestującemu odstąpić od protestu i podziękować za to, co się im udało osiągnąć. I pogratulować sobie wzajem. Nie. One chcą 500 na rękę. Bez tego nie odpuszczą. Łone też kcą!

Czasem zastanawiałem się, co znowu będzie po Palikocie, KOD, Obywatelach RP? Jakie granice jeszcze przekroczą ich następcy? Jaką wymyślą obelgę dla Polski, Polaków i dla człowieczeństwa jako takiego? Bo to upadek człowieka. Jeszcze większe burdy, jeszcze większe kłamstwa i bluźnierstwa, jeszcze większa przemoc i lekceważenie kraju i jego ustroju? A tu co? Gangrena niszcząca ten kraj i obraz demokracji jako takiej zrobiła... odwrót! Poszli w drugą stronę. Tym razem sięgnęli po biednych, chorych, malutkich. Którym się współczuję. Którzy nie mogą się obronić przed ich manipulacją. Skurwysyństwo.
Rycho3D pisze:Jeszcze wykorzystują chorych do protestu. Co za skurwysyństwo.
Bo właśnie to jest najgorsze. To budzi największy sprzeciw. Nie mieści się w głowie. Potraktowano te dzieci, wbrew ich dobru i zdrowiu, całkowicie przedmiotowo. Może ktoś tam ma i prawa obywatelskie z tych chorych, może nie jest bardzo upośledzony. Lecz wątpię - ja tam widzę po prostu debilów. Na podłogach śpią, ślinią się, płaczą, podrygują, pokrzykują i srają - debile. Polski parlamentaryzm zszedł na jeszcze niższy poziom. Użyto chore dzieci. Nie goni nich nawet Sanepid! Paranoja. Wygląda to, jak kraj bez gospodarza. Polski zasmarkany parlamentaryzm, kurwa! :/


Społeczeństwo mówi protestowi: Nie! Ja też miałem do takich chorych jakąś empatię, życzliwość, serdeczność. O, potworki wyszły. Ale jak popatrzyłem na tych pohukujących debilów, przekonanych o swej racji... Gug-gu-gu! Pani to weźmie! To teraz na sam widok wózka inwalidzkiego mam chęć zajebać z kopa. Ot, mieszamy wszystko z błotem. Każdą wartość, współczucie, serce. Nie ma świętości, nie ma tabu.

Źle się dzieje. Brudna pazerność grupki patoli niszczy w społeczeństwie te najwyższe wartości, najważniejsze emocje. Do których przecież trzeba dorosnąć. Bo dzicz, z jakiej się ludzkość wywodzi, nie cackała się z takimi chorymi, współczucia nie miała. Pomerło, to pomerło. Trzeba nam było tak wielu lat, zmian pokoleniowych, rewolucji, tych krwawych i tych bezkrwawych, przemysłowych i światopoglądowych. Do wyższych idei trzeba dorosnąć jako społeczeństwo, jako ogół. A tu garstka plebsu wszystko obraca w niwecz. Miesza wszystko z błotem.


[center]Bydło, bydło, bydło! Niepełnosprawne intelektualnie bydło matek, bydło totalnej opozycji, bydło pożytecznych idiotów.[/center]

To nie jest protest polityczny - wołały parę dni temu te cipy. Chórem! :lol: Akurat! A pod Sejmem gromadzi się hołota opozycji, pośród której też zebrało się kilkunastu popaprańców na wózkach. I wykrzykują, manifestują! Poparcie! Wsparcie! Nie zostawimy was, jesteśmy z wami... Ci sami, którzy dwa lata temu też ich negowali. Teraz on są cacy. A to nie jest protest polityczny.

Nawet Ochojską zaprosili. Nie wpuszczona, przepustki brak. Nawet wkręcili w to jakąś biedną babcię, kombatanta z AK. Weszła za drugim razem. Jutro ma do nich przybyć sam super śmieć Wałęsa. Po prostu odpływ wanny, spuszczasz wodę, na korku zostają największe szumowiny. Jak na dłoni. Widzisz wszystko, co toczy ten kraj. Choć przecież ani staruszkę ani Ochojską o złe zamiary nie posądzam. Wkręceni.

Zeszła noc to była Noc Muzeów. Miał w tym uczestniczyć, jak co roku, Parlament. Odwołane. Na 1 czerwca miał być Parlament Dzieci, też coroczna impreza. Odwołany! Potem w Sejmie ma być debata poświęcona NATO, z udziałem zagranicznych gości. I co oni zobaczą? Co ujrzą na sejmowych korytarzach?

Polski parlamentaryzm? :|
Ostatnio zmieniony 21 maja 2018, 00:17 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

21 maja 2018, 22:06

Tiquill pisze:Pewno mają po jedynaku. I im się 500+ nie należy. A pozazdrościły sąsiadom, że ci mają na swoje dzieci, mają po 500 zeta, to i przylazły do parlamentu.
Jak dziecko wymaga opieki 24h, to dostają 1600zł opiekuńczego.
Tiquill pisze:Jutro ma do nich przybyć sam super śmieć Wałęsa.
Kto wie może wysypie zboże z wagonów, albo zablokuje drogę ciągnikiem xD
Ewentualnie przyjdzie na przeszpiegi ;)


8=======D
Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

21 maja 2018, 23:59

Tiquill pisze:Jutro ma do nich przybyć sam super śmieć Wałęsa.
Ciekawe czy będzie z nimi koczował :D


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 maja 2018, 14:41

Wooohooo!!! Wczoraj wyszli! :D

Włączam tv, nagle co widzę... Defilują paradnie. A wokół nich zebrany cały śmieć totalnej opozycji. Był Kramek, ten od siania zametów, był szef UBywateli, PO i .N, masa lewackich celebrytów, w tym Młynarska. Bydło do bydła. To nie jest protest polityczny!!! Hłehłehłe.

Jak próbowały wywiesić transparent przez okno - przepychanka ze strażą marszałkowską. -Pan mnie brzuchem molestuje! Bardziej ogarnięty syn tej najgłupszej woła: Mamo, odpuść! A mama zasłania mu twarzą usta, by milczał. Głupota i chamstwo pełne wigoru, godność budzi się za to w niepełnosprawnym ciele. Smutne to. Wszystko w czasie obrad NATO w Sejmie. I oni to WIDZIELI. :| Na konferencji gówno-zdrajcy z Wyborczej i TVN proponują oficjelom NATO poprzeć protest. No, szczyt żenady. :facepalm: Odpowiedział jeden, że to są lokalne zwyczaje. Ta, lokalne zwyczaje...

A Wałęsa wtedy? -Pan z nami zostanie, mamy materac, będzie pan naszym mediatorem! -Ja chcę zwyciężać z wami, a nie siedzieć. Ja mam zaraz pilne spotkanie w Puławach. Dajcie mi miliona to PiS raz dwa wykurzę... :lol2: Ale i tak sądziłem, że się z nimi położy. xD


Syn, wieziony na wózku miał napis wczoraj na koszulce: Super Syn. Nie przeczę. Ale za to matka powinna mieć napis: Bydło Rules. :(
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

28 maja 2018, 19:19

Tiquill pisze:A Wałęsa wtedy? -Pan z nami zostanie, mamy materac, będzie pan naszym mediatorem! -Ja chcę zwyciężać z wami, a nie siedzieć. Ja mam zaraz pilne spotkanie w Puławach. Dajcie mi miliona to PiS raz dwa wykurzę... Ale i tak sądziłem, że się z nimi położy.
Ktoś jeszcze wierzy, że ten sterowany półmózgi mappet na serio obalił komunę? :haha:
Tiquill pisze:Wooohooo!!! Wczoraj wyszli!
Ale tam musiało jebać. xD
Tiquill pisze:tej najgłupszej
Ta Hartwich to wręcz chyba przytyła na tym proteście. :D


I regret nothing
ODPOWIEDZ