Burmistrz poszukiwany!

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

18 sty 2011, 19:40

Gdzie ten burmistrz? Gdzie ten burmistrz? :/

Od dość długiego czasu zastanawiała mnie jedna rzecz. Tyle się mówi w Postalu o burmistrzu. Piszą o nim w gazecie, o tu, ale gdzie on w ogóle jest? Nikt go nie widział. Czyżby uciekł z miasta? A może jest gdzieś w jakiejś części Paradise, ale po prostu nic go nie odróżnia od zwykłego mieszkańca Paradise? Ja wyobrażam sobie go jako grubego faceta w garniaku(coś jak sprzedawca w Paradise Mall).
Gdzie jego gabinet? Na początku wydawało mi się, że mógł to być gabinet na Komisariacie:
Obrazek
Obrazek

Bardziej podobna wydaje się opcja, że to pokój szefa policji. Tym bardziej, że na biurku leży kilka pączków. :D

W innym temacie spytałem się:
Mr Minio pisze:Gdzie ten burmistrz w grze?
i dostałem taką odpowiedź:
axe128 pisze: Z tego co wiem burmistrza nie ma.Ale jest jego dom na mapie zieleń.Obok wariatkowa.
Chyba chodziło o to:

Obrazek

Możliwe jest, że to tam Burmistrz pracuje. W małym pokoiku obok zastałem faceta który jednak nie wydawał się być burmistrzem. Gdzie jednak ten burmistrz mieszka? Być może ogromna willa na mapie z Rzeźnią?
A może odpowiedzi trzeba szukać w Lower Paradise? W końcu to bogatsza część miasta, więc może i władza tam rezyduje?
Czekam na Wasze propozycje.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Szakal
Początkujący morderca
Posty: 70
Rejestracja: 08 lut 2009, 19:57

18 sty 2011, 20:18

Dziwne bo w środe, albo w czwartek idziemy zagłosować na nowego burmistrza. Mr Minio, z jakiego dnia jest ta gazeta?


Pierwszy strzał - Uciekam.
Drugi strzał - Przewracam się.
Trzeci strzał - Widzę światło.
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

18 sty 2011, 20:22

To gazeta czwartkowa, zaś głosować idziemy w środę.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Darnok15
Seryjny zabójca
Posty: 261
Rejestracja: 26 sty 2010, 11:30

18 sty 2011, 20:24

Szakal pisze:z jakiego dnia jest ta gazeta?
to gazeta z czwartku :)

Edit: Zauważcie że na tabliczce obok drzwi(haha tym razem wam się nie udało) jest napisane Visitors Bureau co oznacza po polsku Biuro Gości, Gościnne biuro.
Ostatnio zmieniony 18 sty 2011, 20:30 przez Darnok15, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Heret
Seryjny zabójca
Posty: 270
Rejestracja: 20 paź 2010, 20:01
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

18 sty 2011, 20:35

Moim zdaniem burmistrz w Postalu jest tylko w słowach i na piśmie. Nie ma w grze jego postaci.
Ostatnio zmieniony 18 sty 2011, 20:35 przez Heret, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Gazer
Miłośnik broni
Posty: 171
Rejestracja: 16 lip 2008, 16:18
Lokalizacja: Sępólno Kraj.

18 sty 2011, 22:20

A może ten pokój obok tego gdzie się głosuje w knajpie?Też takie mini-biurko :bolek:

PS:Pewnie panom z RWS zabrakło budżetu na zrobienie burmistrza :D
Ostatnio zmieniony 18 sty 2011, 22:21 przez Gazer, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

19 sty 2011, 03:55

Nie ma palcem wskazane, że tu i tu, oraz ten i ten to burmistrz. Ale ja nigdy nie zastanawiałem się, gdzie on jest. Bo jego biuro jest dla mnie oczywiste. To znaczy, bardzo byłoby mi wygodnie, gdyby to on TAM rezydował. To po prostu biura, biurowce leżące tuż przy Paradise Mail i przy drodze do biur RWS-u. Te budynki, gdzie tak fajnie tłucze się szkła. Któryś z tych pokoi, być może ten, do którego wejście jest najładniejsze, czyli najbliżej RWSu. Albo na piętrze, czyli na poziomie wejścia-wczytania do Paradise Mall.

No, ja przynajmniej zawsze chodzę tam potłuc wszystkie szybki i zatłuc burmistrza. A że nie wiem, który to jest, to profilaktycznie rozwalam wszystkich. :diabeł:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

19 sty 2011, 15:08

Gazer pisze:A może ten pokój obok tego gdzie się głosuje w knajpie?Też takie mini-biurko :bolek:
Tak, a w piątek można tam spotkać wkurzonego menela z karabinem maszynowym. Burmistrz menelem? Raczej nie, chociaż ta gra i tak ma w sobie wiele absurdów.
Tiquill pisze:Nie ma palcem wskazane, że tu i tu, oraz ten i ten to burmistrz
Dosłownie nie ma, ale może gdzieś ukryte są jakieś poszlaki. Trzeba szukać, może coś pominęliśmy.
Tiquill pisze: To po prostu biura, biurowce leżące tuż przy Paradise Mail i przy drodze do biur RWS-u.
Te dwa miejsca pominąłem w swoim pierwszym poście. Słuszna uwaga. W biurach na mapie Highlands(Zajezdnia) czai się facet z nożyczkami. Czyżby burmistrz który obawia się własnego życia? :D
Równie prawdopodobne jest to, że burmistrz ów pracuje w którymś z tych oszklonych biur. Zawsze lubiłem zbijać te szyby rzucając w nie krzesłem(Karmagun).


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

19 sty 2011, 16:12

Mr Minio pisze:w piątek można tam spotkać wkurzonego menela z karabinem maszynowym. Burmistrz menelem?
Mr Minio pisze:W biurach na mapie Highlands(Zajezdnia) czai się facet z nożyczkami. Czyżby burmistrz który obawia się własnego życia? :D
Może ten pierwszy to zamachowiec szukający burmistrza, a ten drugi to ukrywający się burmistrz. :D

I jak już, to obawia się o własne życie, a nie własnego życia. Bo to przechlapane, bać się własnego życia, do rzyci z takim życiem. :lol2:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

19 sty 2011, 18:21

Zapewne coś się musiało stać z burmistrzem, skoro są wybory na nowego. Może uciekł? (W końcu po Paradise biega ktoś i siecze ludzi bez opamiętania :P )..to wytłumaczenie nie jest jednak dobre...

Burmistrzem moze być każdy przechodzień ubrany w garnitur...samochodem w końcu nie pojeździ, bo wszystkie samochody to "graty" i "wybuchowe pudła" :P ...wolnostojące na dodatek...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

19 sty 2011, 22:49

Ramesses pisze:W końcu po Paradise biega ktoś i siecze ludzi bez opamiętania :P
Pominąwszy Kolesia, który z taką wprawą to czyni, to... byłby to kolejny eksterminator w Paradise. Koleś ma rywala w swoich fachu?
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

20 sty 2011, 10:45

Tiquill pisze:
Ramesses pisze:W końcu po Paradise biega ktoś i siecze ludzi bez opamiętania :P
Pominąwszy Kolesia, który z taką wprawą to czyni, to... byłby to kolejny eksterminator w Paradise. Koleś ma rywala w swoich fachu?
Ale mi tutaj własnie chodziło o Kolesia...chociaż jest to ciekawe zagadnienie - czy Burmistrz jest kolejnym rzeźnikiem w Paradise? Na pewno w piątek po wykonaniu ostatniego zadania, kiedy wszyscy przestają się lubić...czy wcześniej? Trudno mi to stwierdzić...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Heret
Seryjny zabójca
Posty: 270
Rejestracja: 20 paź 2010, 20:01
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

20 sty 2011, 13:32

Mnie tylko trochę dziwi fakt, że we wtorek jest w gazecie informacja "Burmistrz ogłasza dzień Garego Colemana", a w środę już są wybory na nowego. Czy mogło się z nim coś stać we wtorek? Chociaż Postal to gra w której wszystko jest możliwe :)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 sty 2011, 14:29

Zazwyczaj burmistrz nie zmienia się tuż po dniu wyborów. Wybory są pod koniec kadencji a nie po zakończeniu kadencji starego burmistrza. Więc jeszcze działał stary i to on albo tnie, albo się ukrywa. A drugi burmistrz, ten, na którego głosujemy - no, to nie wiemy, kto wygrał te wybory. Pozostaje więc stary burmistrz.
Ramesses pisze:Ale mi tutaj własnie chodziło o Kolesia...chociaż jest to ciekawe zagadnienie - czy Burmistrz jest kolejnym rzeźnikiem w Paradise?
Ja twą wypowiedź odebrałem tak, że jest ktoś jeszcze, poza Kolesiem. Zaś wcale nie miałem na myśli burmistrza-menela jako drugiego rzeźnika, ale po prostu menela, przed którym burmistrz-garnitur się skrywa. Inaczej mówiąc, pan burmistrz-garnitur ma dwóch świrów w mieście: Kolesia i menela.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

20 sty 2011, 14:38

Może ten "stary" burmistrz ubiega się o 2 kadencję(w sensie, że będzie on na karcie do głosowania)?


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
ODPOWIEDZ