Bronie w modzie AWP

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

21 lut 2007, 20:00

A ja coś devilowi nie wierzę - "robienie dziur" (rany postrzałowe), odlupanie czaszki? Ja poproszę o screeny i powielam pytanie poprzednika


Awatar użytkownika
Devil
Wnerwiony urzędas
Posty: 18
Rejestracja: 31 sty 2007, 14:41
Lokalizacja: Krwawa Jadka

21 lut 2007, 20:01

z BearShare

[ Dodano: 2007-02-21, 20:03 ]
ok nie musicie wierzyć... mi wystarczy tyle że sobie w to gram i nikogo nie prosze o wierzenie. Pozdro :-P


Pozdro dla wszystkich !!!!!
Awatar użytkownika
Luigi
Seryjny zabójca
Posty: 396
Rejestracja: 05 lis 2006, 00:16
Kontakt:

21 lut 2007, 21:48

Kurwa! Daj screena a nie pierdolisz! Nadal ci nikt tu nie wierzy! A ja sie wkurwie i warna dopierdole! Daj screena... rozumiesz to? Kazdy moze powiedziec ze cos mial, ale trzeba to udowodnic. A więc teraz cie ostatni raz słownie ostrzegam. Masz dac screena tych wszystkich rzeczy ktore wymieniłes. Zaczyna mnie to juz irytować -_-
Ostatnio zmieniony 21 lut 2007, 21:50 przez Luigi, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

21 lut 2007, 22:52

BearShare to kupa shitu, szukałem i nic nie ma. Naoglądałeś się YouTube, Devil i imponujesz c... wie czym. Warn, za złośliwe smędzenie. Jak nie dasz sposobu ściągnięcia (bo skriny niewiele mnie grzeją), to drugi warn, za wprowadzanie w błąd/samolubność.

I daj skrina okna BearShare'a ze ściągniętym AWP. Tylko tak może uratujesz się przed gremialnym banem. :evil:
Ostatnio zmieniony 22 lut 2007, 00:10 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Luigi
Seryjny zabójca
Posty: 396
Rejestracja: 05 lis 2006, 00:16
Kontakt:

22 lut 2007, 11:26

Ja też dam warna, bo ta sprawa mnie mocno podkurwia. :evil:


Awatar użytkownika
bobo
Seryjny zabójca
Posty: 255
Rejestracja: 08 lut 2007, 00:16
Lokalizacja: Toronto

22 lut 2007, 16:00

Hejo, mam pomysł. Może on to ściągnie jeszcze raz (bo można, chyba w downloads są wszystkie downloadsy i search'e, wystarczy dać ściągnij jeszcze raz) a następnie wrzuci na rapidshare'a i po sprawie. A jeżeli powie:
"No wiecie chłopaki, chyba akurat mi coś pokasowało i nici z tego" to wiecie co robić 8-)

Wiemy! ;-)
Tiquill
Ostatnio zmieniony 22 lut 2007, 20:26 przez bobo, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

22 lut 2007, 16:02

A my się śmiejemy z Super Laski, która ma 12 lat... Devil, ma 17 i gada takie same głupoty!

Dosyć o Devilu. Będę usuwał każdy kolejny post o nim, jeśli uznam, że w niczym nie ma się do tematu tego wątku. Jeszcze tylko on sam może dać tu swego posta na temat AWP, ostatni raz - ze skrinem okna BearShare z pobranym AWP i linkiem do AWP. Jeśli nie da - warn a wątek oczyszczę z chwastów.

A wpisany wiek najczęściej niewiele ma się do prawdy...
Tiquill
Ostatnio zmieniony 22 lut 2007, 19:34 przez Robseßed, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 lut 2007, 20:36

Próbuję znaleźć nowe cheaty w AWP (tym dostępnym) i odblokować ukryte nowe bronie (choć nie te z ED). Są takie zaimplementowane w AWP, ale nie działają, przynajmniej u mnie. Dlatego pytam wszystkich zainteresowanych:

Czy działają u Was takie cheaty?
GoMedieval - powinien dawać MaDMace
HammerMan - inny "młoteczek": MaDHammer
GutsGlory - jak w nazwie...
IWant AW7Inventory.AnacondaWeapon - ?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
bobo
Seryjny zabójca
Posty: 255
Rejestracja: 08 lut 2007, 00:16
Lokalizacja: Toronto

22 lut 2007, 20:42

UWAGA!
Devil nie kłamał!!!!!
Ten Mod Istnieje. Można go zassać przez Torrent. Waży 1gb. Oto link:
[ciach!]
Ja zacząłem już ściągać :mrgreen:
Wyhaczyłem go na niemieckim forum, ale linku nie pamiętam :-P

A to jego fotka:
https://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 1cc85.html

Niestety, link prowadzi do archiwum ze zcrackowanym Postalem. A to jest nielegalne. Warna nie daję, bo zamiarem było dać dostęp do nowego moda a nie nielegalnego pliku. T
Tiquill
Ostatnio zmieniony 23 lut 2007, 13:06 przez bobo, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

22 lut 2007, 20:49

Tiquill pisze:Próbuję znaleźć nowe cheaty w AWP (tym dostępnym) i odblokować ukryte nowe bronie (choć nie te z ED). Są takie zaimplementowane w AWP, ale nie działają, przynajmniej u mnie. Dlatego pytam wszystkich zainteresowanych:

Czy działają u Was takie cheaty?
GoMedieval - powinien dawać MaDMace
HammerMan - inny "młoteczek": MaDHammer
GutsGlory - jak w nazwie...
IWant AW7Inventory.AnacondaWeapon - ?
Niestety, u mnie też nie działają :-/ .


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

23 lut 2007, 13:13

Kmieciu pisze:Niestety, u mnie też nie działają :-/ .
Szybko odpowiedziałeś - znaczy, że sam też chyba szukałeś. Wyczajka sprawy? ;-) Problem pojawia się też nie tylko na polskojęzycznej wersji, więc to nie wina lokalizacji. Co ten Kamek wykombinował? :-/
Czekam na dalsze sygnały, a nuż komuś zadziałają...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

23 lut 2007, 16:08

Zaraz jak zobaczyłem podane przez Ciebie kody odpaliłem Postala AW P, żeby je przetestować. Jak już powiedziałem nie działają, Koleś nic nie mówi.


Obrazek
Awatar użytkownika
bobo
Seryjny zabójca
Posty: 255
Rejestracja: 08 lut 2007, 00:16
Lokalizacja: Toronto

23 lut 2007, 17:21

Wpisywałem te kody i lipa. Koleś nic nie gada, ale też nie pisze żaden Unrecognized Command czy coś w tym stylu... :-/


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

23 lut 2007, 18:54

Kmieciu pisze:Zaraz jak zobaczyłem podane przez Ciebie kody odpaliłem Postala AW P, żeby je przetestować.
Acha! :-) A GutsGlory to cytuję: "FinallyOver", czyli zapewne zwycięskie zakończenie gry... Trzeba przejść całą grę samemu, żeby to mieć? Ale od tego jest cheat GottaBeFuckingKidding, który ponoć wszystko odblokowuje! A może jednak nie wszystko? :-/ I trzeba grzecznie przejść bez cziterki do samego końca, może nawet na 'Wszyscy nienawidzą' aby to osiągnąć? Złośliwość ludzka nie zna granic, qrde...
bobo pisze:ale też nie pisze żaden Unrecognized Command czy coś w tym stylu...
No właśnie, nie pisze, że nieznana komenda. Gra zna te kody! I anglojęzyczna wersja jak mniemam też na to bezsilna.

MaDMace i MaDHammer były w sieciowym modzie MaDMods. Pomyślałem sobie, że może AWP nie toleruje tego moda i dlatego te cheaty blokuje... Schowanie go i wyczyszczenie Postal2AW7.ini nie pomaga. Macie MaDMods zainstalowanego?

A jeśli chcecie to sami podłubcie. Otwórzcie np. w Notepad++ plik AW7Game.u i obok krzaczków znajdźcie wpis 'GutsGlory'. Przeglądać będziecie skrypt AW7CheatManager, który zawiera wszystkie kody, w tym te ukryte. :-)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
bobo
Seryjny zabójca
Posty: 255
Rejestracja: 08 lut 2007, 00:16
Lokalizacja: Toronto

23 lut 2007, 22:59

Mam pewien problem który mnie nurtuje. Pogrywając sobie w sieci tu i ówdzie możemy napotkać się na niezwykłe odmiany broni, takie jak Supershotgun, Karabin Maszynowy który wygląda jak zwykły a "pluje" pociskami prawie przeciwlotniczymi, lub chociażby wielka siekiera. Czy można umieścić bronie te w zwykłym singlu?


Obrazek
ODPOWIEDZ