BRAKUJE MI PLIKU - uniwersalna rada

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Admini, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14457
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

05 gru 2007, 02:33

Często na forum pojawiają się prośby o brakujący plik domyślnie instalowany przez grę. Dotyczy to płatnych gier P2, P2: STP oraz P2: AW. Instalator danej gry jest zawsze taki sam i zawsze instaluje to samo. Dobrze instaluje. Zaś brakujące domyślne pliki gry charakteryzują jej pirackie wersje. Kłopot z takimi plikami to na 99,9% właśnie pirat.

Nie zamierzamy już tolerować takich próśb o pomoc. Ani zgadywać i dopytywać się, czy autor posta ma pirata, czy jednak oryginała sprawiającego problemy. Ani rozważać, czy autor posta ma rację a tu jest posądzany o nieuczciwość. Ani brać na dobrą wiarę, że jednak ma oryginała i wszystko jest cacy. Koniec z tym. Brakuje ci pliku? Uniwersalna rada: kup oryginała! I nie ściemniaj!

Autorów postów z prośbą o brakujące domyślne pliki płatnego Postala czekają nieprzyjemne konsekwencje, łącznie z warnem, zablokowaniem konta czy banem. Jakie to pliki? Przykłady: Josh-textures.utx, Zo_PoundTex.utx czy Entry.fuk. Nawet pliki podmieniane przez inne mody (jak ChameleonSkins.utx) podlegają temu zakazowi. Nie masz oryginalnej wersji pliku? Nie proś na forum - zreinstaluj Postala. Wyjątek stanowi tylko plik spew.utx, którego wadliwa postać jest w grze nagminna - ma to jednak już swój temat.

Zakaz i ostrzeżenie obowiązuje wszystkich. Tu nie ma miejsca na sprzyjanie piractwu! Wypad! A jeśli ktoś poczuje się skrzywdzony? Cóż, Postal krzywdzi ludzi. 8-)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Zablokowany