Bieżące rozmowy

Dział w pełni poświęcony grze w necie. Miejsce na ustawki, propozycje i pomoc.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, ServerAdmin

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

14 sie 2012, 11:25

Swobodne rozmowy, gdzie doraźne bieżące sprawy, które ni do głównego tematu o serwerze ni do ustawek ani raportów o błędach nie pasują, a w shoutboxie nie chcemy o tym rozmawiać. Tu miejsce na to.

To i zacznę, tutaj pytałem o efekt wysokiego pingu i:
Piroziom pisze:5. Raczej ping, jak się ruszałem widziałem jak naśladujesz moje ruchy z opóźnieniem ( dlatego starałem się Ciebie nie zabijać ;) )
A dzięks bardzo! :D Mówisz, że z opóźnieniem, to mi wiele mówi, bo strzelałem raczej celnie a skutku to nie przynosiło. ;)

I takie pytanie, kiedy ja skaczę z miejsca na miejsce, bo mam opóźnienia, to jak wy to widzicie? Też skaczę, czy poruszam się płynnie??
Ostatnio zmieniony 14 sie 2012, 11:38 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

14 sie 2012, 12:38

Tiquill pisze:Swobodne rozmowy, gdzie doraźne bieżące sprawy, które ni do głównego tematu o serwerze ni do ustawek ani raportów o błędach nie pasują, a w shoutboxie nie chcemy o tym rozmawiać. Tu miejsce na to.

To i zacznę, tutaj pytałem o efekt wysokiego pingu i:
Piroziom pisze:5. Raczej ping, jak się ruszałem widziałem jak naśladujesz moje ruchy z opóźnieniem ( dlatego starałem się Ciebie nie zabijać ;) )
A dzięks bardzo! :D Mówisz, że z opóźnieniem, to mi wiele mówi, bo strzelałem raczej celnie a skutku to nie przynosiło. ;)

I takie pytanie, kiedy ja skaczę z miejsca na miejsce, bo mam opóźnienia, to jak wy to widzicie? Też skaczę, czy poruszam się płynnie??
Co prawda w większości przypadków korzystałem z okazji :D, ale też uważam, że jest to w dużej mierze wina Twojego pingu, gdy raz na jakiś czas zglądałem na statystyki widziałem, że Twój ping był na poziomie 240, oraz stosunkowo często mając z Tobą bezpośrednie starcie przez ping znajdowałeś się 3 różnych nie zbyt odległych od siebie miejscach, w przeciągu 10 sekund.


Awatar użytkownika
abdul11
Miłośnik broni
Posty: 116
Rejestracja: 21 wrz 2008, 10:56

14 sie 2012, 12:39

płynnie do pingu ~100 powyżej to na takich mówią gej laggger bo nie idzie go ustrzelić często spotykam to na ATG


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

14 sie 2012, 13:29

Radzik136 pisze:mając z Tobą bezpośrednie starcie przez ping znajdowałeś się 3 różnych nie zbyt odległych od siebie miejscach, w przeciągu 10 sekund.
Szkoda, że nie jednocześnie. :D
abdul11 pisze:nie idzie go ustrzelić
Mnie raczej szło, może dlatego, że raczej statyczny jestem. xD


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
abdul11
Miłośnik broni
Posty: 116
Rejestracja: 21 wrz 2008, 10:56

14 sie 2012, 14:31

no może tak, czasem typy graja specjalnie z lagami wiadomo po co (sami tego nie odczuwają)


Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

14 sie 2012, 15:21

Tiquill: Jak mówiłeś tak robię :D
Powstaje arena z Shot_and_dead, tyle że nie do końca ją rozgryzłem.
M. in. zauważyłem że nie da się grać bootami.


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

14 sie 2012, 18:56

Z botami na innych mapach grałem nawet możliwie. Jak co, to pomogę (najpierw nauczywszy się tego). :D No i zerknij do pliczku PostalArena.txt w paczce PostalArena1e.zip - choć pewnie od tego zacząłeś. ;) Jeszcze przystępniej jest to opisane w PDFie dołączonym do 1409X Patch.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

14 sie 2012, 19:15

Właściwie to zacząłem od szukania edit -> search for actors, ale nic niezwykłego nie znalazłem. Cóż, z botami zarówno na mojej mapce jak i Dudes trailer (tą tylko testowałem) zawsze restartuje mnie i boty w złym miejscu. Chociaż mapka już gotowa i nie wygląda aby miała jakieś błędy to i tak poczekam z wrzucaniem i przeczytam PDF.


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

19 sie 2012, 14:17

Piroziom, te błędy twej mapki, jakie opisałeś, to były tylko w trakcie prac, a nie na gotowej mapie, w jaką gramy, tak? Bo ja żadnych z opisanych nie dostrzegłem w wersji już opublikowanej.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Psajdak
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 23 sie 2012, 23:26

26 sie 2012, 13:16

Szkoda, że większość wybiera ATG. Tam znowu niestety ciągle mnie banują, nie wiem za co, za bycie dobrym?
Jędruś ma tam admina? Może Abdul się orientuje.

eRYK/cows


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

26 sie 2012, 20:01

Psajdak, twój post kwalifikuje się do luźnych rozmów, tu go też przeniosłem. Witaj, graj i dyskutuj. We właściwych tematach. ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

13 wrz 2012, 21:07

Obrazek

Gdyby tak zawsze było...
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2012, 21:07 przez The Iceman, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

13 wrz 2012, 22:57

Nosz w morde, tak to jak siedzę na serwerze, nie raz w ciągu dnia, to wejdzie od czasu do czasu jedna Osoba, oraz trochę większa ilość gdy Jesteśmy umówieni, a tutaj proszę prawie max, dlaczego mnie tam nie było :( byłoby po równo w teamach.


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

14 wrz 2012, 12:55

Gracze mogą niespodziewanie wbić, kiedy zgromadzi się już jakaś paczka coraz więcej włazi. Tylko ustawki coś ostatnio ucichły. Wchodzę i nic. Wolny czas mam często ruchomy i dla tego nie wiem co i jak w przyszłości.
Chłopaki pisać w ustawkach i nie wstydzić się :>


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

16 wrz 2012, 01:28

Piroziom pisze:Gracze mogą niespodziewanie wbić, kiedy zgromadzi się już jakaś paczka coraz więcej włazi.
Coś mi mówi, że warto ustalanie ustawek uwzględniać o takie wejścia. Przypadkowi gracze plus ustawkowicze.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ