Bieżące rozmowy

Dział w pełni poświęcony grze w necie. Miejsce na ustawki, propozycje i pomoc.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, ServerAdmin

Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

16 wrz 2012, 10:18

Frekwencja może być teraz wyższa bo podobno parę serwerów (w tym Mediazona i ATG) zostały zablokowane z jakiegoś powodu


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Zoetrope
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 17 wrz 2012, 10:54
Lokalizacja: Warszawa

17 wrz 2012, 11:30

Witam wszystkich Postalowiczów na forum.

Wczoraj miałem przyjemność pograć chwilę na Waszym (może naszym? bo wszak polskim) serwerze i obiecałem wpadać na forum. :)

Jestem wyłącznie graczem MP - szarym zjadaczem chleba. Single playera nie odpalałem od 2005 roku, nie tworzę modów ani map czy textur, także będę się udzielał tylko w sekcji MP.

Do tej pory grałem pod nickami Zoetrope, CheesyRat lub Camembert. Jednak najczęściej ukrywam się pod jakimś zmyślonym.

We krwi mam rozgrywkę Snatch - pokochałem ją od mojego pierwszego meczu w Postal 2 MP demo z 2005 roku, kiedy jeszcze były tylko 3 albo 4 mapy dla całego postala :D Potem miałem długą przerwę przez te nieszczęsne uzależnienie od MMO, ale od 2009 roku wróciłem do Postala i pogrywam do dzisiaj z mniejszymi lub większymi przerwami. Poza snatch nie stronię jednak od innych typów rozgrywki, chociaż nie bardzo lubię serwery z modami.

Od kilku lat uczestniczę także w Lidze Postala (Snatch). Tak jak pisałem wczoraj na serwerze, są plany na reaktywowanie ligi. Więcej informacji niestety będę mógł podać dopiero za 3,4 miesiące, kiedy się wszystko wyklaruje, ale chętnie poznam Waszą opinię na ten temat - ciekawi mnie jakie byłoby zainteresowanie z Waszej strony. Może chcielibyście założyć własny klan? Ale na to jeszcze będzie czas. Co więcej, może się okazać, że ligi nie będzie w ogóle, także bez spiny.

Z zainteresowaniem obserwuję wątek Ustawki. Chętnie wpadnę trochę pograć (jednak nie za długo, egzaminy na studiach za tydzień :563: )
Jak coś mój xfire : zoetroppe


Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

17 wrz 2012, 11:45

Witamy i zapraszamy do wspólnej gry. Obyś pozostał z nami na dłużej ;)


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 wrz 2012, 15:43

Zoetrope, witam serdecznie!

Serwer nasz jest dla graczy przede wszystkim, więc związek z naszym forum nie jest potrzebny. Potrzeba coś porozmawiać o multi - pisz, nie trzeba - nie pisz. I serwer i samo forum pełni tu rolę służebną dla graczy. Interesuje Cię tylko multi? A bardzo proszę! :) Snatch? Sam bardzo lubię ten tryb, ale żeby w niego grać, ludzi trzeba więcej niż do DM. Staram się dobierać snatchowe mapy jak najciekawsze, szkoda, że jest ich tak mało, jeśli masz jakieś na oku - podaj nazwy, zainstaluję. Liga? W dodatku snatcha? I ja dołożę się, by ten tryb znaczył więcej! A miejsce jest dla każdego klanu, ligi, trybu. Dla szefa klanu dostęp do webadmin, na czas rozgrywek, gdy taka wola, hasło i wyłączny dostęp. Bez modów? No to bez modów. Za mało slotów? Będzie więcej.

Serwer nasz jest tylko podstawą, na której każdy kto coś chce zrobić, zrobi to.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

26 wrz 2012, 23:41

Question: Poszaleliśmy dzisiaj niemożebne na serwerze :D i mam takie pytanie. Czy RocketBag oraz Helicopter to nie jest nadużycie w grze? Są co prawda AirMaile, ale - no właśnie. Ciekaw jestem tego.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

27 wrz 2012, 00:29

I to jak :D

Swoją drogą to przed chwilą, była konkretna zadyma na serwerze, Grałem z Piroziom-em na mapce Bank Brawl Small i będę musiał spojrzeć, jak te boty zostały ustawione, ponieważ nie było ani chwili spokoju.

RocketBag nie jest nadużyciem, dlatego bo jest niezłą alternatywa dla bazooki z airmaila, choć pomimo tego, że jest wolniejszy, więc w momencie gdy Ktoś go używa nie ma większych problemów z tym aby strzelać do tej Niego, to używać go można zdecydowanie dłużej, więc jest to wszystko w miarę zrównoważone.

Natomiast jeśli chodzi o Helicopter to również nie jest, dlatego, że podczas używania go, stajemy w jakimś sensie bezbronni, i w tym momencie nie problemu, aby Nas zaciupać, tak więc używanie go to ryzyko.


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

27 wrz 2012, 12:08

No tak, racja. Poza tym podrzucanie granatów (to już w oryginalnej grze jest) czy fake airmaili też chyba nie jest nadużyciem. :D Wątpliwości me maleją. ;)
Radzik136 pisze:Natomiast jeśli chodzi o Helicopter to również nie jest, dlatego, że podczas używania go, stajemy w jakimś sensie bezbronni, i w tym momencie nie problemu, aby Nas zaciupać
Słusznie, doświadczyłem tego. :diabeł: A takie pytanie, bo mnie dziwi. Jak se latałem tym helikopterkiem po ulicach to nie widziałem żadnego gracza ni bota. Przecież się wszyscy nie pochowali nagle. A fajny były taki search'n'kill po miasteczku. :D O co kaman?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

27 wrz 2012, 12:36

Tiquill pisze:A takie pytanie, bo mnie dziwi. Jak se latałem tym helikopterkiem po ulicach to nie widziałem żadnego gracza ni bota. Przecież się wszyscy nie pochowali nagle. A fajny były taki search'n'kill po miasteczku. :D O co kaman?
też doświadczyłem tego co wydaje mi się bez sensu bo czy ten alt fire nie został stworzony właśnie po to aby móc z ukrycia wystrzelić ten helikopter, znaleźć przeciwnika i go zaatakować??


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

27 wrz 2012, 12:55

No właśnie :drapanie:
Obleciałem sobie cały teren, a tu ni żywej duszy, nikt mnie nie zaatakował. Nie rozumiem.
Chyba że wszystkie podniesione airmaile zamieniły się w invisible xD


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

27 wrz 2012, 14:05

Nie zaskoczę Was tym samym odczuciem, potrafiłem dłuższy czas latać, i Nikogo nie było. Jest to dziwne swoją drogą, bo ile gdy Widzi się Kogoś za daleka, i użyje się Helikoptera, to jest wszystko ok, ale tak gdyby się chciało, Kogoś poszukać, no nigdy Nikogo nie można znaleźć(no prawie nigdy, ale to na mniejszych mapach).


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

27 wrz 2012, 16:52

Czyli gdy kogoś widzimy normalnie, to i z helikoptera go widzimy. Z poziomu helikoptera nikogo nowego nie zobaczymy. Dziwne to, ta pustka. Jedynie czasem widać jakby efekty używania airmaili (gwiazdki u nóg itp) (oraz może też wybuchów) sam ich właściciel - nie widać. Bardzo to nie w deseń. Rozumiem, ochrona graczy, żeby nie nadużywać siły tego helikopterka, ale nie akceptuję. :drapanie:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

08 lis 2012, 22:04

A to ciekawe...
Obrazek

Screen sprzed 15 minut ;)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

08 lis 2012, 22:17

hmmm... konkurencja... ciekawe, gdy u Nas w nazwie zawarta była Polskość serwera, nie miało to żadnego wpływu na ilość graczy, a tutaj Polskość wali po oczach, i ilość Graczy duża...


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

08 lis 2012, 22:44

Może lecą na nowość? Świeża buła lepiej smakuje ;)
Czegoś nam brakuje. Tylko czego ?


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

09 lis 2012, 07:12

Ja nie widzę tego serwa na liście. Może kilka osób się umówiło, a kilka następnych zwyczajnie doszło.


Posiadam zasilacz z białej listy.
ODPOWIEDZ