Beyond Good & Evil

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Ma57
Seryjny zabójca
Posty: 414
Rejestracja: 01 lip 2007, 13:07
Lokalizacja: Giżycko
Kontakt:

08 kwie 2008, 18:25

Beyond Good & Evil to ambitna przygodowa gra akcji stworzona przez Michela Ancela, twórcę słynnej serii Rayman. Akcja rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości na planecie Hyllis zamieszkałej przez pokojową nację Hyllian. Świat ten najechała agresywna i niszczycielska obca rasa, chcąc przejąć kontrolę nad jej mieszkańcami. Główną bohaterką tej produkcji jest młoda reporterka o imieniu Jade, a spotykamy ją w chwili, gdy walczy z najeźdźcami w obronie wyspy na której mieszka. Po desperackiej bitwie opada z sił i traci przytomność, a podczas snu nawiedzają ją niepokojące wizje, w wyniku których, po ustaniu walk zaczyna powątpiewać w uspokajające informacje mówiące o tym, iż mieszkańcom planety nic już nie grozi i niebezpieczeństwo ze strony najeźdźców zostało zażegnane. Jade podejrzewa, że za tą inwazją kryje się dużo więcej niż otwarcie mówi rząd, a gdy jej przypuszczenia zbiegają się z tym co głosi rebeliancka organizacja IRIS (zaprzecza ona oficjalnym doniesieniom) zaczyna własne dochodzenie mające na celu odkrycie prawdy i przedstawienie jej ludziom.

Na naszą bohaterkę czeka rozbudowana przygoda, w którą wyruszy ona wyposażona jedynie we własny aparat fotograficzny (zdjęcia rzadkich gatunków stworzeń i zwierząt można sprzedawać i otrzymywać w zamian pieniądze, które posłużą np. do kupienia punktów zdrowia), wrodzone umiejętności detektywistyczne oraz kij do walki aikido. Beyond Good & Evil to połączenie dynamicznej akcji, w tym: walki z przeciwnikami (bohaterka dysponuje bogatym asortymentem ataków magicznych oraz zwykłych fizycznych), pokonywania przeszkód terenowych (efektowne skoki nad przepaścią, itp.) i kierowania przeróżnymi pojazdami (w tym latającymi) oraz zagadek i epickich rozmiarów fabuły, skonstruowanej w taki sposób, by gracz w żadnej chwili nie był niczego pewien. Za przedstawienie akcji i dużego, bardzo zróżnicowanego, egzotycznego świata gry odpowiada nowoczesny trójwymiarowy engine graficzny „Jade Game Engine” stworzony specjalnie dla tej produkcji (widok z perspektywy trzeciej osoby).
Screeny
https://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=1579

Podoba wam się gra, bo mi bardzo :)
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2008, 18:26 przez Ma57, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek Kenny
Obrazek
Cartman
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

08 kwie 2008, 18:45

Ma57, prawie cały post z innego Forum, i tylko własne zdanie. :/ Popraw to, o samej grzej można przeczytać w internecie, a tu liczą się przemyślenia gracza.

Teraz do tematu: znam tę grę, niegdyś uwielbiałem produkcje zbliżone (obojętnie pod jakim względem) do Raymana. Robienie zdjęć, jako główny bonus gry, stanowił ważny punkt Beyond... :)


Obrazek
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

08 kwie 2008, 19:24

Już 2-gi raz piszę tego posta, bo mnie rozłączyło. :( Głupia neostrada.

Ale do rzeczy:
Wg. mnie BGE jest jedną z lepszych gier jaka kiedykolwiek powstała na PC. Byłaby najlepsza gdyby nie HL 2 8-) . Prawie ją przeszedłem. Prawie... bo nie moge pokonać końcowego bossa xD. Kiedyś ta gra wciągnęła mnie na długie godziny... teraz też wciąga, ale już mniej - no bo co to za gra jeśli sie wie co sie niedługo stanie? Tej produkcji Ubisoftu należą się wielkie pokłony.
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2008, 19:24 przez Reality Master, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

08 kwie 2008, 19:53

Mrocz pisze:Tej produkcji Ubisoftu należą się wielkie pokłony.
UbiSoft uważam za firmę, tworzącą najgrywalniejsze... gry na świecie. :p Świetnie łączą różne gatunki oraz kontynuują rozpoczęte serie (vide PoP czy właśnie Rayman).


Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

10 kwie 2008, 03:11

Nie grałem w gre ale wyglada i zapowiada sie ciekawie :) mniam

btw xD czy mi sie zdaje czy ta laska wyglada troche jak Alyx z HL2 ? lol


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

10 kwie 2008, 08:12

Reporterka Jade nie jest wcale gorsza nawet od pani archeolog z Tomb Rider. :p


Obrazek
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

12 cze 2008, 19:48

UbiSoft oficjalnie zapowiedział Beyond Good & Evil 2! :)

Tu można oblukać mały trailer z nowej, nadchodzącej gry UbiSoftu: Klyk! 8-)
Ostatnio zmieniony 12 cze 2008, 20:24 przez Reality Master, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

12 cze 2008, 20:11

Mrocz pisze:UbiSoft oficjalnie zapowiedział Beyond Good & Evil 2! :)
Będzie w co grać. :headbang:


Obrazek
ODPOWIEDZ