Baza cycatuf użytkowników forum (:

Więcej niż dotychczas. Bez kompromisów. Działa na emocje. Ale musisz myśleć, bardziej.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

08 sie 2010, 19:38

Jak to jest z naszym patriotyzmem...

korter pisze:Polski patriotyzm Hmmmm Uważam żę są osoby które nimi są i te które nie są nie ma co uogólniać.


Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

15 sie 2010, 09:19

Postal2 stp
Karpiu pisze:Nie masz 15 złotych? Sprzedaj kompa, będzie na grę.


Awatar użytkownika
Darnok15
Seryjny zabójca
Posty: 261
Rejestracja: 26 sty 2010, 11:30

13 sty 2011, 10:42

[Poszukuję] Escape from Paradise - Gamefan74
Lothar pisze:Bo MaKiPL lubi czuć się wybrańcem xD
Ostatnio zmieniony 13 sty 2011, 10:45 przez Darnok15, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

13 sty 2011, 20:23

[Dzisiaj 16:26] zk446: wyobraźcie sobie kotka w gabinecie luster w którym na dżwiach też jest lustro xD
[Dzisiaj 18:39] Alixo: [Dzisiaj 16:26] zk446: wyobraźcie sobie kotka w gabinecie luster w którym na dżwiach też jest lustro xD \\ Dźwi?
[Dzisiaj 20:09] zk446: [Dzisiaj 18:39] Alixo: [Dzisiaj 16:26] zk446: wyobraźcie sobie kotka w gabinecie luster w którym na dżwiach też jest lustro \\ Dźwi? ||| wyraźnie napisałem DŻWIACH
Ostatnio zmieniony 13 sty 2011, 20:42 przez Alixo, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

18 sty 2011, 18:41

Kim/Czym jestem- Postal 2
zk446 pisze:Atomówą ? (ku**a nie śmiejcie się nie chodzi mi o te małe suki atomówki :p)


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

24 sty 2011, 23:39

Koniec świata?
MaxiS pisze:Koniec świata nadejdzie raczej z końcem mody na sukces (spokooojnie, jeszcze dużo wody upłynie zanim się to stanie)


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

19 lut 2011, 18:54

IRC
Heret witam :)
18:49 postalowiec1 Elo
18:49 Heret oglądasz sesje?
18:49 Koloses sieg heil
18:49 Koloses ta
18:49 Koloses i ściągam Runes of Magic ;d
18:49 Heret ty piracie ;p
18:49 Koloses ...
18:50 Koloses to darmowe mmo do k*rwy nędzy
@Edit:
Problem z instalacją postala
Lothar pisze:Druga opcja, to zniszczenie płyty i odesłanie na wymianę do CD-Projekt.
@edit2:

SB
[Dzisiaj 20:30] Mr Minio: Cholera, Wam też się tam liczba godzin nie wyświetla(przy grach)? https://www.xfire.com/profile/aftchameleon/
[Dzisiaj 20:52] MaxiS: Yup. BTW: Hello Kitty Cutie World?! O_o
[Dzisiaj 20:53] MaxiS: U mnie 7 lekcji (W tym 2 WF'y), ale skoro wychodzą do kina to powodzenia beze mnie ;)
[Dzisiaj 20:56] Mr Minio: [Dzisiaj 20:52] MaxiS: Yup. BTW: Hello Kitty Cutie World?! O_o ||| Ta. Niedługo 3000h %P
[Dzisiaj 20:58] MaxiS: Nie wiedziałem żę ktoś kto gra w takie gry jak GTA SA lub Postal ma zamiłowania do... yyy... ''tego''.... typu gier.
[Dzisiaj 21:02] Mr Minio: Oprócz tego gram jeszcze w Symulator Farmy i Barbie: Domek dla Lalek, ale niestety XFire nie liczy w nich godzin. :/
[Dzisiaj 21:03] Mr Minio: A szkoda, bo chciałbym zrzucić na serwis kilka screenów z mojego pola pełnego ziemniaków oraz z pięknie ubranej modelki Barbie. No, ale cóż. Mówi się trudno i żyje się dalej. Może w przyszłości dodadzą do tych gier support.
[Dzisiaj 21:04] MaxiS: Nie wiem co cię ciągnie do takich gier.... i może lepiej żebym nie wiedział xD
[Dzisiaj 21:05] Mr Minio: Nie to co myślisz, bo Barbie pod spodem żadnych krągłości nie mają, za to pług mnie bardzo jara.
[Dzisiaj 21:06] MaxiS: Ja jeśli chodzi o dziecięce/animowane gry to wybieram Lego Indiana Jones albo Star warsy
[Dzisiaj 21:06] Mr Minio: Takie ma kształty podłużne i jak tak patrze jak on tą ziemię tak przewraca, ach, jak ją mieli, jak on to robi! Piękna gra!
[Dzisiaj 21:07] MaxiS: Ależ ja nie miałem na myśli podglądania Barbie :D chodziło mi o samą grę z BARBIE
[Dzisiaj 21:09] Mr Minio: No widzisz, ale ja jestem trochę inny. Wolę pługi od Barbie. :/
[Dzisiaj 21:11] Mr Minio: Jak myślisz, co będzie lepsze? Czerwony gorset, czy niebieska miniówa(od niej jest mój nick, bo lubie w nich chodzić)?
[Dzisiaj 21:11] MaxiS: Będziesz zaje****ie prowadził rozrzutnik gnoju w przyszłości xD <just_kidding>
[Dzisiaj 21:11] Mr Minio: Oczywiście w grze, żeby nie było...
[Dzisiaj 21:12] MaxiS: W sprawach mody to nie do tego człowieka co trzeba walisz.
[Dzisiaj 21:12] Mr Minio: Dobra koniec już tego podpuszczania, bo już nie wytrzymuję. :lol2:
[Dzisiaj 21:17] Mr Minio: W Barbie: Dom Lalek nie gram, mam swoją godność, ale Księżniczką ze Stumilowego Lasu nie pogardzę.
[Dzisiaj 21:17] MaxiS: Yyyy.... dobra.... Minio... nie zdenerwuj się, ale ja cały czas myślałem że ty chłopak jesteś. A teraz zerkam na twój Xfire i jak wół piszę ''Female''. Doznałem olśnienia jak latarką w środku nocy.
[Dzisiaj 21:17] Mr Minio: O nie! Wydało się. Co ja teraz biedny pocznę?
[Dzisiaj 21:18] MaxiS: BTW: Jak to z tym ''Female'' to żart to sprawdzę temperaturę Wisły wieczorami.
[Dzisiaj 21:18] Mr Minio: Chyba się ja biedny powieszę.
[Dzisiaj 21:18] MaxiS: A nie ''biedna''? xD (nie żebym się czepiał)
[Dzisiaj 21:19] Mr Minio: Skoro już się wydało... to tak biedna.
[Dzisiaj 21:20] MaxiS: Zalewasz? Dajesz link w którym jest jak wół napisane ''Female'' a teraz rozpaczasz że się wydało? Skończ bo jak mi się mózg zawiesi to nawet format mi nie pomoże.
[Dzisiaj 21:21] Mr Minio: Ciężko już mi było te posty pisać zmieniając końcówkę. To była moja nawiększa tajemnica. Wiedziałam o tym tylko ja i tych kilku UFOli którzy teraz za mną stoją.
[Dzisiaj 21:23] MaxiS: Teraz nie wiem czy mnie podpuszczasz czy to na serio (jak zawsze w takich sytuacjach)
[Dzisiaj 21:25] Mr Minio: No dobra, bo to już się głupie zaczyna robić. Tak, jestem facetem, tak, mam 16 lat. Tak, podpuszczałem Cię, ale po prostu nie mogłem przepuścić takiej okazji. Tak, sorry za to. xD Nie, nie grałem nigdy w żadną grę Barbie, ani w żaden symulator farmy. Tak, mam prawie 3000h w Hello Kitty, ale w to nie gram, tylko cały czas mam włączone dla jaj.
[Dzisiaj 21:28] Mr Minio: A na przeprosiny masz gameplaya z Symulatora Farmy: Aaach te pługi! xD
Ostatnio zmieniony 20 mar 2011, 21:32 przez Koloses, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

22 mar 2011, 21:22

SB
[Dzisiaj 20:34] Koloses: Witam czerwonych, zielone, niebieskich oraz białych!
[Dzisiaj 20:46] Mr Minio: [20:44] Mr Minio: a masz jakies foty? [20:44] ross1997: nie mam [20:44] ross1997: mogę ci się opisać ||| już się boję xD
[Dzisiaj 20:46] Mr Minio: przypominam, że on myśli, że jestem female
[Dzisiaj 20:48] Mr Minio: [20:47] ross1997: chesz "sweet" (jak to by nazwał każdy pokemon ) focie w łazience :D ||| aby nie spamić, kto chce wyciąg rozmowy, pisać na PW, chociaż wątpie, iż będą jacyś chętni
[Dzisiaj 21:01] Koloses: Minio podrywa młodych chłopców xD
[Dzisiaj 21:02] Mr Minio: jaja sobie robię xD
[Dzisiaj 21:03] Koloses: Dobra, dobra.Zakopiemy go w piwnicy z innymi?
[Dzisiaj 21:04] Mr Minio: Miejsca już nie ma. Dawaj na strych!
[Dzisiaj 21:07] Koloses: Dobra, załatwione.Szukaj następnego i pamiętaj wrzuć zdjęcia tej laski co zawsze.Dalej się na to nabierają.
[Dzisiaj 21:09] Koloses: A ja pójdę zmyć krew ze ściany...., bo żeś nabałaganił..Ręka, noga, mózg na ścianie..I z czego ja teraz bigos zrobię!?
[Dzisiaj 21:10] Mr Minio: teraz udaję chłopaka tej dziewczyny, umawiam się na solówkę, a jak przyjdzie to go do bagażnika zapakuję i dalej wiesz co robić, mój wspólniku 8-)
[Dzisiaj 21:11] Koloses: Zmiel kości, zrób chlebek.... xD
[Dzisiaj 21:12] Koloses: albo wycisnąć szpik z kości...najlepiej smakuje na tostach..
[Dzisiaj 21:13] Mr Minio: wolę z dżemem...
[Dzisiaj 21:14] Koloses: To ty umawiasz się z 13/14 latkami jako "gorąca szesnastka"
[Dzisiaj 21:14] Mr Minio: Nie. z 13/14/15/16 latkami, jako "gorąca osiemnastka"
[Dzisiaj 21:19] Koloses: W wakacje trzeba się zgadać i zrobić "bibę"
[Dzisiaj 21:19] MaxiS: Ja to czytam -_-
[Dzisiaj 21:20] Koloses: MaxiS, nie bój się.Przecież Ciebie nie zakopałem w piwnicy...nie było miejsca, a na stryszku dopiero dzisiaj zwolniłem parę metrów kwadratowych..spokojnie.
[Dzisiaj 21:21] Koloses: I mam takie przeczucie że to poleci do cytatów użytkowników xD
[Dzisiaj 21:21] MaxiS: Mój lejzer i tak mam w gotowości ''gorąca osiemnastko'' ;)
[Dzisiaj 21:22] MaxiS: Do Minia oczywiście to mówiłem.
[Dzisiaj 21:22] Koloses: "lejzer" a.k.a makaron tudzież pierożek [rozgotowany] ?
[Dzisiaj 21:22] Mr Minio: [Dzisiaj 21:21] Koloses: I mam takie przeczucie że to poleci do cytatów użytkowników xD ||| Mówisz - masz
[Dzisiaj 21:23] Koloses: A ja mówiłem do papieża.
[Dzisiaj 21:23] Koloses: Ej, ale ja miałem na myśli całość rozmowy od 20:46
Ostatnio zmieniony 22 mar 2011, 21:25 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 1 raz.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

24 mar 2011, 07:20

[POMOC] O RLY?
melchior12 pisze:
Ramesses pisze:
melchior12 pisze:Płytka oryginalna, lecz Windows na niej pochodzi z internetu (nie bijcie),
nie bardzo rozumiem...sformatowałeś oryginalną płytę, zamówiłeś z Internetu czy jak?
Chodzi mi o to, że płyta oryginał z firmy Verbatim, ale Windows pirat, Dlatego że wgrywał mi go znajomy od mojego taty.


Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

25 mar 2011, 20:18

Z sesji
<postalowiec1> Gdzie sąbezpieczniki?
<Heret> Kierownik: W elektrowni
<postalowiec1> Gdzie ona jest
<Heret> Kierownik: w kościele kur*a!


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

25 mar 2011, 22:56

SB
[oj działo się, działo!]
[Dzisiaj 21:44] MaxiS: Mam dziś do dupska dzień. Mój dół jest coraz głębszy. Już czuję jądro ziemi.
[Dzisiaj 21:45] Heret: "Masz doła? To go zakop!"
[Dzisiaj 21:45] Heret: A tak właściwie to co się stało?
[Dzisiaj 21:53] MaxiS: Eee.... nie chcę o tym mówić... wiem że zacząłem gadać a teraz nie mówię z jakiego powodu ale.... po prostu sprawa osobista.
e [Dzisiaj 21:54] Koloses: Gówno prawda, nie wiesz co to jest "dół"..Uwierz mi 8-)
[Dzisiaj 21:55] MaxiS: Wiem... ale każdy wie swoje.
e [Dzisiaj 21:56] Koloses: Chciałeś się kiedyś zabić?Nie?To rzeczywiście każdy wie swoje 8-)
e [Dzisiaj 21:57] Koloses: Uwierz mi, nie ma NIC gorszego niż ból emocjonalny [psychiatra się znalazł :P ]
[Dzisiaj 21:57] MaxiS: Nad samobójstwem myślałem 2 lata temu.
e [Dzisiaj 21:58] Koloses: Fajnie, GTFO.Not my problem..
[Dzisiaj 21:59] MaxiS: Sam nie wiem czy wpadam w depresję czy nie.
e [Dzisiaj 21:59] Koloses: Ja to już mam nieźle nasrane w bani...ale cii, bo jeszcze się domyślą..
[Dzisiaj 22:00] MaxiS: Dobra... to nie wizyta u psychiatry... są nowości na teamt P2L lub PA?
e [Dzisiaj 22:01] Koloses: Olej życie, zostań ćpunem xD ..wróc lepiej graj w wowa..taniej
e [Dzisiaj 22:02] Koloses: Co do PTL ni ma nic..od mojego ostatniego postu na RS cisza..
e [Dzisiaj 22:03] Koloses: Na ich stronie tak samo..Jakby ich wywiało.
e [Dzisiaj 22:03] Koloses: A więc cóż takiego się stało MaxiS'ie *przypala cygaro* ?
[Dzisiaj 22:04] MaxiS: Nie gram w WoW'a, metina ani Tibię... nie moje klimaty.
e [Dzisiaj 22:04] Koloses: Też nie, ale kumpel gra i wszyscy uważają go za nerda xD
[Dzisiaj 22:05] MaxiS: Nie chcę mi się o tym gadać (TAK WIEM! Sam zacząłem)
e [Dzisiaj 22:05] Koloses: On jak to twierdzi "staje się luzakiem"..Próbuje się cwaniaczyć czasami, ale nic poza tym.Inaczej dostałby "dla zasady"
e [Dzisiaj 22:06] Koloses: Zacząłeś to kończ.. i tak nawet nie wiemy jak się nazywasz..[co do mnie to akurat łatwo zgadnąć..podałem swoje dane w kilku miejscach hmmm ]
[Dzisiaj 22:08] MaxiS: I am Kamil (nie Durczok)
e [Dzisiaj 22:08] Koloses: I jesteś alkocholikiem xD ?
e [Dzisiaj 22:09] Koloses: rurku....
[Dzisiaj 22:10] prawdziwy 666: na RS są nowości o PA
[Dzisiaj 22:10] MaxiS: Nie palę, nie piję, a chodzę i żyję.
[Dzisiaj 22:10] Heret: To jakiś dziwny jesteś xD
[Dzisiaj 22:10] MaxiS: DAcie link do tych newestów?
[Dzisiaj 22:11] MaxiS: Dziwny? Papierosy - gówno w płucach. Alkohol + nieopanowanie = pijaństwo.
[Dzisiaj 22:13] Heret: Wiem jaja sobie robie. Ja jeszcze nigdy nie zapaliłem (chyba, że w piecu), a pije okazyjnie.
e [Dzisiaj 22:13] Koloses: [Dzisiaj 22:10] MaxiS: Nie palę, nie piję, a chodzę i żyję. ||A więc bierzesz? xD
[Dzisiaj 22:13] Heret: Ale coś jakby z ciebie życie uciekało...
e [Dzisiaj 22:14] Koloses: Musi się chłopak zakochał..
[Dzisiaj 22:14] Heret: Mam nadzieje, że nie zrobi z siebie emo...
e [Dzisiaj 22:15] Koloses: Nie bój się już przebierzemy Minia za tą "gorącą osiemnastkę"
[Dzisiaj 22:15] MaxiS: Koloses... chłopie! Nie truje się w żaden sposób.
[Dzisiaj 22:15] Heret: Bigosu Kolosesa i Minia sobie zjedz. Daje kopa lepiej niż pudzian!
e [Dzisiaj 22:15] Koloses: WIEM!A może ty wolisz chłopców!?
e [Dzisiaj 22:16] Koloses: Przynajmniej Minio nie będzie musiał kupować sukienki..
[Dzisiaj 22:18] MaxiS: Nie jestem homoseksualistą, lecz homofobem też nie. Nie lubię tej nietolerancji.
e [Dzisiaj 22:18] Koloses: *gada z Miniem szeptem*Jednak weź ze sobą tą sukienkę...
[Dzisiaj 22:20] MaxiS: Dobra... ile można o tym moim Epic Fail'u gadać?
[Dzisiaj 22:20] Heret: *do minia* Tylko nie zapomnij kremu do ujędrniania pośladków
e [Dzisiaj 22:21] Koloses: Długooooooooo To co zakochałeś się?My Cię wyleczymy.Wpadaj do mnie, zaproszę koleżanki xD
[Dzisiaj 22:21] Heret: MaxiS: Dobra... ile można o tym moim Epic Fail'u gadać? ll Do znudzenia :D
e [Dzisiaj 22:21] Koloses: Tylko wiesz, ja plastiku ani pasztetu dla ciebie nie mam..
[Dzisiaj 22:22] Heret: O ja też mogę? Tylko niech to nie będzie "gorąca osiemnastka" ;)
[Dzisiaj 22:22] MaxiS: Plastik dla mnie za pusty a jak mi podeślesz paszteta to przechodzę na wegetarianizm.
e [Dzisiaj 22:22] Koloses: Taa.To co panie dzieju?Zbieramy się, bilet na autobus w jedną stronę?
[Dzisiaj 22:23] MaxiS: czy ty mi proponujesz terapię wstrząsową?
e [Dzisiaj 22:23] Koloses: U nas fajnych dziewczyn nie brakuje..gorzej jak się zadurzysz..Wtedy masz zdrowo Przeje*dźwięk dzownu kościelnego*ne..
[Dzisiaj 22:24] Heret: I to jeszcze jak wstrząsową. Jak złapie to nie puści.
e [Dzisiaj 22:24] Koloses: Jakby co to deski się skończyły.
e [Dzisiaj 22:25] Koloses: Także nie martw się.Stolarstwo to nie moja brożka ;)
[Dzisiaj 22:25] MaxiS: Nie dzięki. Wiem jak to jest. Kiedyś polałem wodą dzwonek do drzwi a potem z niego skorzystałem
[Dzisiaj 22:25] Heret: Serio? :zdziw:
e [Dzisiaj 22:26] Koloses: Możemy się zmówić na lipiec, ale to wy jedziecie do mnie xD
e [Dzisiaj 22:26] Koloses: Mam jeszcze namiot obok tych stosów ciał..jakoś wyżyjecie :P
[Dzisiaj 22:27] Heret: Dobra, ale ty skombinujesz "prowiant"
e [Dzisiaj 22:27] Koloses: No jasne!Grill na całego !
e [Dzisiaj 22:30] Koloses: No to dalej masz jakiś problem MaxiS xD ?
[Dzisiaj 22:30] MaxiS: Już sobię wyobrażam ta bibę '' *wrzuca wspomniane ciała na grill* Mmmm... pachnie jak.... KURCZAK!''
e [Dzisiaj 22:31] Koloses: A jak ta ruda Cię nie chce to za łeb i do krzoków..albo lepiej nie..Szczerze to bym zaj**ał na miejscu jakbym zobaczył kogoś kto tak traktuje dziewczynę :P
[Dzisiaj 22:33] MaxiS: Mówisz o jedzeniu czy o pośladkach ''gorącej osiemnastki''?
[Dzisiaj 22:33] Heret: A później go na bigosik
e [Dzisiaj 22:33] Koloses: Ani o tym, ani o tym ?
[Dzisiaj 22:33] Heret: Ej kto mi usunął posta z sb? Przyznać się bez bicia :D
e [Dzisiaj 22:34] Koloses: Mówię że wyzwiska ujdą, ale jak już ktoś zaczyna bić..To u mnie nie ma lekko 8-)
e [Dzisiaj 22:34] Koloses: *ROZMOWA KONTROLOWANA*Tiquill jest na forum *ROZMOWA KONTROLOWANA*
[Dzisiaj 22:36] Heret: Ale żeby usuwać mi posta "A jakie mięciutkie"? To do tego odpowiadał MaxiS. Mówiłem oczywiście o mięsku :p
e [Dzisiaj 22:36] Koloses: Co do bigosu..to nie, gówno na bigos się nie nadaje..
[Dzisiaj 22:37] Heret: Co ty gadasz? W kupie siła! Kupy nikt nie ruszy!
[Dzisiaj 22:37] MaxiS: Koty jakoś na kebuby się nadają 8-)
e [Dzisiaj 22:38] Koloses: *Macha*Pozdrawiam tego gościa, który dostał ode mnie w papę z tego samego powodu jeszcze w podstawówce i to on miał przesrane!
[Dzisiaj 22:38] Heret: Z jakiego powodu?
e [Dzisiaj 22:38] Koloses: Cholera!Zasadzamy tak sb że posty z wtorku nie będą widoczne :P
e [Dzisiaj 22:41] Koloses: Na Forum jest 10 użytkowników ..ODEZWALIBYŚCIE SIĘ a nie po forum buszujecie..
[Dzisiaj 22:41] Heret: "Gorąca osiemnastka" stała się hitem postal sajt
e [Dzisiaj 22:42] Koloses: Wolę 13/14nastki
[Dzisiaj 22:42] Heret: Trzeba rozruszać to forum, bo nudą tu ostatnio przewiewało
e [Dzisiaj 22:43] Koloses: Noo a my nawet MaxiSowi pomogliśmy..chyba *Patrzy na ciało swojego kolegi z forum zwisające z żyrandola*
[Dzisiaj 22:43] MaxiS: My działamy szybciej niż nasza slużba zdrowia. Kiedyś będziemy na wawelu.
e [Dzisiaj 22:44] Koloses: Z frajerami nie leżę!
e [Dzisiaj 22:44] Koloses: A dokładniej z jednym 8-)
[Dzisiaj 22:45] Heret: Trzeba posunąć naszą działalność nieco dalej. Zakładamy partię i ładujemy się do polityki!
e [Dzisiaj 22:45] Koloses: Po uszy w gnój!?WCHODZĘ! HERET NA PREZYDENTA!
[Dzisiaj 22:45] Heret: W tempie expresso posuniemy to państwo do przodu :p
[Dzisiaj 22:46] MaxiS: Heret... twój stary to chuck norris O_O
[Dzisiaj 22:47] Heret: Tylko jeszcze hasło wymyślić.
e [Dzisiaj 22:47] Koloses: To jak już zostanę premierem..będę robił..nic,a jeszcze na tym zarobię.Dobre!
e [Dzisiaj 22:47] Koloses: Polska jest najgroźniejsza!
[Dzisiaj 22:47] Heret: MaxiS: Heret... twój stary to chuck norris O_O ll Jak to?
[Dzisiaj 22:48] MaxiS: Nie Polska a drogi w niej.
[Dzisiaj 22:48] MaxiS: posuniemy to państwo do przodu :p || Tak to
[Dzisiaj 22:49] Heret: Koloses: Polska jest najgroźniejsza! ll No i gites teraz tylko 100 tys podpisów :D Każdy kto nas poprze dostanie niezapomniane spotkanie z "gorącą osiemnastka"
e [Dzisiaj 22:49] Koloses: "Czy te rzeczy nie stają się droższe po śmierci danej osoby?" xD
e [Dzisiaj 22:51] Koloses: MaxiS a masz chociaż numer tej rudej?Tak ją urobimy, że przyleci do Ciebie na kolanach, tylko żeby ci kolesie z 4chana przestali dzownić..tzn. żeby ci wyznać uczucia
[Dzisiaj 22:52] Heret: Hymn Partii: "Jeszcze Polska nie zginęła puki my chlejemy. Co nam szwabska przemoc wzięła krakowską odbijemy. Marsz, marsz do wioski. Po wódkę pod kioski. Za twoim przewodem, zjemy kluski z miodem"
[Dzisiaj 22:53] Heret: Tak patrzę i się zastanawiam jakiego Tiquill teraz robi facepalma czytając to co piszemy xD
e [Dzisiaj 22:54] Koloses: xD
e [Dzisiaj 22:54] Koloses: No widzisz!Obserwuje, ale jak powiedzieć coś to nie ma komu...
[Dzisiaj 22:54] Heret: Aż go wylogowało
[Dzisiaj 22:56] Heret: Nie no chłopaki temat nam przygasa
e [Dzisiaj 22:56] Koloses: MaxiS nie daje numeru do tej rudej to przygasa..
[Dzisiaj 22:57] Heret: Moja koleżanka z klasy jest ruda to mogę do niej dać numer :p
[Dzisiaj 22:57] MaxiS: Idę po rozpałkę.
e [Dzisiaj 22:58] Koloses: Pisząc ruda miałem na myśli jego wybrankę.Przecież wiem Heret że ty wolisz siwe xD
[Dzisiaj 22:59] Heret: Ach jak widzę blaski słońca odbijające się od tych siwych włosów to aż się cieplej na sercu robi
e [Dzisiaj 22:59] Koloses: Nie wiem jak wy, ale ja zmykam.
Ostatnio zmieniony 25 mar 2011, 22:59 przez Koloses, łącznie zmieniany 3 razy.


Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

26 kwie 2011, 00:13

[MOD] Dzieci w Postal2 AWP

Tiquill
no, som fajne ! :mgun: jusz zgralem! :rifle: srobisz coś jueszcze??? :mgun2:


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

26 kwie 2011, 02:33

O! Tu mnie jeszcze nie było. :diabeł:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

14 maja 2011, 07:29

rigstudio pisze:dziecko z kota to lipa. Dziecko z szodganem w tyłku ? :D :mgun2:


8=======D
Awatar użytkownika
Heret
Seryjny zabójca
Posty: 270
Rejestracja: 20 paź 2010, 20:01
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

16 maja 2011, 19:03

znalezione przy przeglądaniu MHP

Temat: Nasi "wrogowie" - gadka o Tokio Hotel
Robseßed pisze:Heh, pomyśleć, że kupiłem jeden-jedyny numer Bravo, bo... zobaczyłem fajne laski na okładce. Byłem bez okularów i z daleka Bill wyglądał całkiem, całkiem :-> . Haha, wyobraźcie sobie moją minę w domu ;-)


ODPOWIEDZ